Tirkizna

Zasto ste ove godine odabrali bas To mesto za letovanje?

95 poruka u ovoj temi

Joj lepo bi bilo!:D

Gde ste vi bili ove godine? Cini mi se da ste vi bili na Kefaloniji kad smo mi bili na Skopelosu. I obrnuto.

P.S. Trebalo je Zvezda ono sinoc da dobije!

Izmenjeno (gagana ks)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volim da svake godine idem na drugo mesto, pa pre rezervacije ide iscitavanje foruma i izbor je pao na Stavros. Razlozi: 1. Mirno mesto, 2. Lepa plaza, 3. Povoljni aranzmani.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sicilija......u ovo doba jako malo destinacija nudi kupanje, kada se sabere lepa pescana plaza plus gomila mesta za obici i lagan transfer, ovo je pun pogodak :D

Kada kazem jako malo destinacija, mislim na one udaljene avionom do 3-4 sata ili vozilom do 1200km. Mislim da cemo sledece godine probati nesto udaljenije.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni to nije lose...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sarti autom paradajz varijanta,jer je ponestalo para za tursku all.

Šta fali Sartiju, posebno kad se ide kolima..? Uživaj! :D

Izmenjeno (mismas)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eci,peci pec... i uboli smo to sto smo uplatili.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Eci,peci pec... i uboli smo to sto smo uplatili.....

Dobro ste uboli! :yesss:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zato sto nikada nisam bio na Tasosu, svake godine drugo mesto...

A Psakudija i oni bungalovi?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dodje i Pargica na red :uraaaa:Dugo godina merkana zbog svoje specificne konfiguracije prelepih utisaka i fotografija prijatelja koji su tamo bili, zbog starih raznobojnih zgradica, prelepih plaza, blizine Paksosa i Antipaksosa, zbog toga sto svake godine menjamo mesto u Grckoj ali ne i Grcku i td itd Jedva cekam,,,,,,,:klap:

Izmenjeno (slavuj)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lefkada jer nikada nismo bili tamo i svih onih slika predivnog mora

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elafonisos - videla sam slike u jednoj grupi i odusevila sam se. Lepe plaze,nepoznato kod nas...Procitala ovde u grupi sve o njemu i rezervisala u  junu. I nismo pogresili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slučajno je zimus bukirana Valensija i baš mi je drago što je tako ispalo.U pitanju je grad čiji je centar grada  5-6 km udaljen od lepih plažica La Malva-Rosa i Playa de Las Arenas.Preporučio bih ovu destinaciju za ljude koji bi da iskombinuju more i urbanu sredinu.Izuzetno sredjen i kompaktan grad.Iskoristio bih priliku da pohvalim Špance i da bacim malo hejta ka Italiji jer imam utisak da je ta država u rasulu a uz to je i skuplja od Španije.Bezbednost je puno bolja u Španiji,u Italiji divljaju migranti po ulicama i fizički dodiruju ljude protiv njihove volje.Možda je to nekome ok,ali ja ne mislim tako.Naravno,ima i u Španiji odredjenih opasnosti,ali državne službe su daleko ozbiljnije,kontrole oštrije na aerodromima,policija svuda po gradu,na plažama patroliraju redovno,vidi se ozbiljnost.Zaista sve preporuke za Valensiju,ima i neverovatnih sniženja za markiranu garderobu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka