Tirkizna

Zasto ste ove godine odabrali bas To mesto za letovanje?

95 poruka u ovoj temi

Pa zar Siviri nije na Kasandri?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste,kad si već tamo da vidiš Olimp iz druge perspektive...:cvetic:Šta ti je to prst do prsta...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugi put.

Malo mi je 15 dana za Sitoniju.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nea Kalikratija, najvise zbog blizine Soluna, ove godine smo resili da provedemo malo vise vremena u obilascima ovog grada. A drugo idu nam i prijatelji.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ligurija.

Zbog dovoljno visoke temperature mora (24-25-26 stepeni) i dovoljno niske maksimalne dnevne temperature vazduha (25-26-27 stepeni) za ovo doba godine, kao i blizine Alpa i svakodnevnog vetra sa istih. Mojoj porodici ne prijaju visoke temperature vazduha a ni velika razlika između temperatura vode i vazduha. Dete voli more i plažu a mi volimo malo u obilazak, malo u šoping...

 

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nea Moudania

Zbog blizine, pescane plaze sa plicakom jer je to deci ono sto treba, zbog pristupacnih cena smestaja i zato sto ne moram kola da palim.

Prosle god smo obisli Sitoniju uzduz i popreko i iako je deci prijalo ja sam se malko cak i umorio, tako da ove godine bacamo sidro u jedno mesto.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nikolapfc89, ako ti je godiste u nicku, nije ni cudo da imas toliko energije :D

@VERANDA, gledala sam Siviri-slike, YT, GE, ne mogu tacno da utvrdim koliko je dugo setaliste i koliko je blizu mora, odnosno, koliko redova lezeljki moze da stane na pesak, pa onda ide setaliste? Nema neku manju luku, marinu ili je ona malo udaljena od mesta?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije svuda ista sirina,negde stane jedan red,negde tri cetiri...ima mol otprilike na sredini mesta,tu uvece bude ribarskih brodica,luke nema oni svoje camce svaki put spustaju u more...e sad koliko je ukupno dugacko taj levi i desni deo pojma nemam ,mozda jedno 4km ...u desnom delu gledano prema moru je urbani deo,promenada,kafici,lezaljke,muzika...u levom je mir,tisina,nema lezaljki...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

...u desnom delu gledano prema moru je urbani deo,promenada,kafici,lezaljke,muzika...u levom je mir,tisina,nema lezaljki...

Znas li ima li kafica bas do vode? Ili neke klupe, bas do vode?Meni ej to bas bitno, ako vec nema luke ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nije svuda ista sirina,negde stane jedan red,negde tri cetiri...ima mol otprilike na sredini mesta,tu uvece bude ribarskih brodica,luke nema oni svoje camce svaki put spustaju u more...e sad koliko je ukupno dugacko taj levi i desni deo pojma nemam ,mozda jedno 4km ...u desnom delu gledano prema moru je urbani deo,promenada,kafici,lezaljke,muzika...u levom je mir,tisina,nema lezaljki...

Google kaze nesto manje od 1.5km (iz nekog razloga nece cikica skroz uz more)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:)ima skoro do mora.onako kao recimo u Skali Sotiras nema...ali onaj deo gde su  restorani morske klope je jako sarmantan bas mediteranski....tu je i najuza plaza....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece :-(

Hvala :-)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Google kaze nesto manje od 1.5km (iz nekog razloga nece cikica skroz uz more)

Nesto mi to malo...citava duzina mesta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka