erdnusse

Kako do Maroka ? :)

17 poruka u ovoj temi

Vidim da jako puno ljudi ovde ima sa iskustvom u avio saobracaju, takodje imam ga i ja ali mi je potrebna pomoc...
Zelim sa devojkom da posetim Maroko u septembru, a ne zelim da dam za karte tj put 1400-1600 eura..

Da li ima neko ko je isao za  Maroko a da ga je put izasao jeftinije ( vidjao sam i po 10e da su bile karte iz Pise, al to su akcije neke  )- nije bitan grad - Fes, Rabat, Marakes itd ... Inace iz Novog Sada sam, pa mogu u Madjarsku, Austriju, Hrvatsku ili Rumuniju na aerodrom... trazio sam po njihovim sajtevima jeftiniji let ali su svi preskupi... Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od opcija ti je iz Temisvara do Milana sa Ryanair-om, pa iz Milana opet sa njima do Maroka

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ryan def

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobre su im cene nema sta, od Temisvara do Milana od 10e do 23e a od Milana do Marakesa 35e ... tj povratne su im skuplje dosta Iz Marakesa do milana 135e a od Milana do Temisvara 35, al opet za 500e  nije lose uopste, samo sto se ne mogu uskladiti datumi tj vreme polaska...  jer kad se stigne u Milan vec je avion poleteo za Marakes :(
p.s. Hvala jos jednom :)
ako ima neko jos neki predlog-savet slobodno recite :))

Izmenjeno (erdnusse)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolja varijanta je definitivno Ryanair,recimo Marakeš je preko njih povezan i sa Budimpeštom pored velikog broja zemalja,ima tu raznih ruta za odlazak tamo uz presedanje.Na njihovom sajtu se uz pretrage letova može doći do rešenja,može se i prespavati jedna noć u Milanu ili Budimpešti pa nastaviti sutra za Maroko.Želeo bih i ja tamo,mada me koleba rastući ekstremizam i terorizam,tamo je divljina i nema garancije za ništa,čista avantura.Tamo ima ćelija raznih terorističkih organizacija,ako se već ide tamo najbolje je da se ne primeti da ste turista,ja bih se tamo umotao oko glave kao lokalac :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moras malo da se potrudis oko trazenja i mozes naci karte vrlo povoljno ali to podrazumeva visednevno "kopanje".

Vidi iz Nisa,Budimpeste ,Sofi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li nam reci neke datume? Ja sam npr. gledala 10 dana sredinom jula i evo nekih rezultata sa redovnim aviokompanijama od Beograda do Kazablanke:

 

1) Sa Italijanima (AZ) mozes Beograd-Rim-Kazablanka za 480 evra, ali cekas preko 20 sati u Rimu pa to deluje bas lose.

Bolja varijanta je sledeca kombinacija za 490 evra:

2) Beograd-Rim-Kazablanka sa JU, (cekanje 5 sati)
Kazablanka-Pariz CDG-Beograd sa AF i JU (cekanje 6,5 sati)

 

Nisam ni znala da Air Serbia (JU) ima letove do Kazablanke preko Rima i Brisela :)

3) Ako bi sve sa JU, onda bi te karta (odlazak preko Rima, povratak preko Brisela, cekanja oko 5 sati) kostala 60,000 dinara, uzela sam 13. na 23. jul i trazila bas na airserbia.com

 

Ispadne ti bolja cena sa redovnim linijama nego LCCovima, koliko vidim.

 

Izmena: Kad ne citam lepo, vidim da je u pitanju septembar. Npr. 12-24. septembar JU letovi, odlazak preko Rima, povratak preko CDGa - 50,000 dinara (= ~410 evra) na sajtu naseg avioprevoznika. Samo za neke od tih letova stoji da imaju jos npr. 4 karte po toj ceni tako da treba reagovati brzo, ako ti odgovara nesto od tih kombinacija.

Izmenjeno (andrassyut)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam skoro gledala ,poslednji put zimus jer sam odustala od Maroka zbog situacije.

Sad za jul su vec skupe karte 

Sad cu malo da pogledam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih na tvom mestu sad tragala za kartama za septembar .

Vidim da je dosta datuma za Fez iz Bergama rasprodato

Mozda ti se let iz nisa bolje uklopi

Zavisi koliko hoces da das za karte ali ogradjujem se,moje je misljenje da ne treba preplatiti kartu za Maroko jer malo malo pa ima ozbiljnih promocija za daleke i egzoticne destinacije

Opcija koja jos dolazi u obzir je par dana u Spaniji ili u Portugalu pa za Maroko 

Izmenjeno (smotanko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja razmišljam o M. u julu iz Fr, ali LCC nisu baš povoljne. Kuba je 250 e povratna, a M. preko 300 e. Pratim cene, ako upecam nešto povoljno, ako ne, ostaje januar ili februar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na primer: Vueling

Period 20-27.09

Budimpešta -Tanger preko Barselone  osnovna cena 105e ( za dvoje 210e)- to je promo ekskluzivna cena

ili

Period 16-23.09

Beograd -Tanger preko Barselone  osnovna cena 255e ( za dvoje 510e)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da da shvatam i ja da tu treba biti "malo azurniji" odnosno svaki dan pratiti kako se krecu cene... Svidja mi se ovo vetre :))) samo jes da je 7 dana vredi uzeti u obzir a i da je skroz na severu, pa opet se treba truckati ali u svakom slucaju ekstra cena  :D Hvala Vam svima, samo jos jedno pitanje... Moram li ici svaki put na istu kompaniju tj njihov sajt ili ima negde gde se nalaze tako karte na akciji ? :)

Izmenjeno (erdnusse)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek mozes da koristis neki pretrazivac (npr. skyscanner, momondo...), ali ni tu ne mozes da vidis sve cene , kao sto je prva koju sam navela, to je samo na njihovom sajtu. Ali razmotri i druge varijante. Možeš da tražis i pojedinačne letove i da kombinuješ kako ti je Leicester  već preporučio. Ili naravno da razmotriš i neke druge termine za putovanje. Na forumu pročitaj postove za Maroko, ima članova koji imaju iskustva sa tim sto te interesuje. Srećno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u temi Maroko 3 puta pisao o svojim boravcima tamo i o kartama koje sam kupio i cenama, pa, pročitaj...

a sva 3 putovanja su bila zadnjih 5 godina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka