kimi

Hotel Sirios Katizma - Oprez!!!

15 poruka u ovoj temi

Zelim da podelim svoje uzasavajuce iskustvo sa Hotelom Sirios na Katizmi. Prevaren sam za novac.

Popunio sam  kontakt formu na njihovom zvanicnom sajtu i dobio sam odgovor na mail. Dogovorili smo cenu, dobio sam instrukcije za placanje i popunio booking formu koju su mi poslali. Trazili su mi najmanje 50% da uplatim, a posle mesec dana i ostatak. Uplatio sam, vodeci se mislju da je mozda i bolje da sa sobom nosim manje novca. Pre dva dana vidim da su postavili na  svom sajtu detaje banke koji se ne podudaraju sa onim koje sam ja dobio. Kontaktirao sam ih na mail koji je objavljen, a koji se zazlikuje od onog sa kojim sam vec bio u kontaktu. Prvo mi je receno da nisu dobili nikakav novac i da sam ja, kao i oni zrtva prevare. Otkacili su me sa tri recenice. Kada sam usao malo dublje u problematiku, jer ja nisam nasao njihove podatne na forumu ili negde vec sam direktno kontaktirao njihov sajt, receno mi je da je njihov sajt 100% bezbedan i da je nas "neko" prevario. Nisu bas bili zainteresovani za saradnju i svaki put sam dobio odgovor "zao nam je". Nisam siguran da li im je sajt hakovan ili je prevara organizovana od strane hotela, mozda od zaposlenih. Sada planiram da slucaj prijavim nasoj i njihovoj policiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kimi, nama se desilo isto pre par meseci kad ssmo uplacivali za  Sirios!! Moram da pitam suprugu sta se tacno desilo sa uplatom kapare! I mi smo uplatili ali oniu nisu dobili vec je otislo u neku banku u spaniji koliko se secam ali se posle sve sredilo!! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ste uspeli da sredite? Kome ste sve prijavili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moram da pricam sa suprugom!! Javicu se kasnije kad saznam kako je sve to proslo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novac koji smo uplatili je zavrsio u banci u spaniji! Onda smo kontaktirali hotel i dobili obavestenje da je novac uplacen na pogresni racun. Mi smo novac od doticne banke dobili nazad automatski i to je trajalo nekoliko dana i ponovo uplatili hotelu. Pokusaj da ponovo kontaktiras hotel!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su sturo odgovorili da ne mogu da urade nista i da se obratim policiji. Ne prihvataju nikakvu vrstu odgovornosti za to sto je neko pokupio moje podatke sa njihovog sajta i naveo me da uplatim na pogresan racun. Kazu da je njihov sajt 100% bezbedan. Svaka ti cast, ja im ne bi ponovo uplatio ni 5 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ne mozes u tvojoj banci da vidis gde je otisao novac koji SI uplatio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da dodam da se meni skoro desilo prilikom kupovine preko interneta da je neko hakovao sajt na kom Sam pazario i pocistio mi racun do zadnje pare. Posle prijave banci, sacekali SU da prodje zadnja transakcija i uplatili celokupnu sumu koju je doticni potrosio na razne stvari( Sve Sam mogao da vidim gde je pazareno). Posle je banka prijavila slucaj policiji itd... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proverice u  banci sta se desava pa ce me obavestiti. Uzas. A sta su tebi rekli iz hotela? Ne izgleda mi da se nesto uzbudjuju sto neko zloupotrebljava njihov sajt, krade podatke i pare. Po prilicno se prave blesavi. Inace, da apsurd bude veci u laznim mailovima nam se neko obracao kao Katerina, a Katerina tamo radi ili je radila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto kao i tebi! Inace bio Sam u Siriosu pre 3 godine i Sve je bilo ok izuzev dorucka. Cisto je blizu je plaza  i ima Lep pogled sa terase!

mi smo kontaktirali preko maila sa njihove veb stranice! Oni tu nista ne mogu da ucine jer nije do njih. Hakeri upadaju gde stignu i prijave se prosledjuju policiji koja dalje radi na slucaju. Ako imas srece sredices to sa bankom. 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno sam u Vasilikiju...Srela sam dvoje mladih koji su uplatili Sirios 100 evra 15 noćenja, bez prevoza preko makedonske agencije JK Travel..Kažu da su baš zadovoljni...

Pardon 14 noćenja u terminu kraj maja početak juna...

Izmenjeno (sandraivlada)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

 

srpske agencije sada rade Sirios direktno, ja sam u aprilu bukirao 14 noćenja od 10/09, dvokrevetni studio pogled more.

Prevara koja Vam se desila je vrlo česta, man in the middle attack, ne uplaćivati bez usmene potvrde.

Vidimo se!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mom drugu se isto desilo. Nije dobio pare nazad. :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzas. Ovo svima nama treba da bude nauk. Pregovaranje mailom, a pre uplate obavezno zvati i traziti usmenu potvrdu. Nakon uplate traziti povratnu info da li je novac dospeo do vlasnika. Treba imati brzu reakciju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka