gagana ks

Iznajmljivanje automobila na Kritu

116 poruka u ovoj temi

Hvala! :)

Када путујете? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Када путујете? :)

Prvobitno smo planirali sredinom avgusta ali ipak ce biti septembar. Idemo u sopstvenoj reziji, kao i uvek :) Ryanairom iz Sofije. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To se odosilo na mene :D

Za oko 2 meseca :).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel moze neka preporuka za online rentiranje u Chaniji?

Nikada nisam rentirao online i nikada nisam imao problem da nadjem auto, ali nakon prosle godine na Krfu kada su nam dva dana propala zato sto nismo mogli da nadjemo auto- rekao sam nikada vise tako

Greenways,agencija iz Retimna,ali ima svoje kancelarije po celom Kritu. Kod njih je cena sa vec uracunatim punim osiguranjem. Mi smo uzeli auto na aerodromu Heraklion i tamo ga i vracamo. Cena goriva ovde je oko 2,4e. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

o kojim cenama avio karata pricamo?

(a da nije iz sofije)

hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Moje iskustvo sa avio-kartama (povratni let Beograd-Heraklion) jeste sledeće: da sam ih kupila u februaru, direktno preko Aegian airlines, platila bi ih oko 200€ ili malo preko (3 povratne karte sa jednim koferom od 23kg). Ovako sam ih poslednje nedelje aprila platila karticom online 380€ (imali smo opciju izbora sedišta) - tada je Aegian davao popust od 30% za grčke destinacije. U junu su vec bile 700€ za nase termine. Moje iskustvo sa ovom kompanijom je odlično. Dva dana pre leta na mejl stigne link za online čekiranje. Posle se na aerodromu odrade ostale formalnosti. Tačni su u minut. Obrok u avionu je korektan, sendvič i čokoladica plus piće po izboru. Stjuardese su izuzetno ljubazne. Menjati ih neću. 

Što se iznajmljivanja kola tiče, po preporuci sa ovog foruma sam iznajmila auto. Bili smo zadovoljni. Agencija je Intercars. Jedino sto nam je auto vise stajao nego sto smo ga koristili, tako da verujem da bi sledeci put pre platila taxi za to sto mi je trebalo ili uplatila jednodnevni izlet.

Izmenjeno (ivanna74yu)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Retimno, sredina jula car rental Stargalaxy 50 evra manji auto.sa osiguranjem,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Moje iskustvo je da se najvise isplati iznajmiti kola na licu mesta. Kad sam trazio online nisam dobio ponudu nizu od 50 evra na dan sa osiguranjem. Na licu mesta cene idu od 10-12 evra plus osiguranje koje je oko 10 evra po danu ili manje. Na cenovniku pise 2012 ali su cene aktuelne. Kod druge agencije 5 dana je 90 evra plus osiguranje, izadje oko 27 evra na dan.

20220730_073430.jpg

20220730_090653.jpg

Izmenjeno (Simo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne ispadne dezinformacija, da se ispravim. Obisli smo nekoliko mesta i proverili cene jer smo juce samo u prolazu pitali jednu agenciju. Uglavnom su za 5 dana svi ponudili 250 evra. Onda sam otisao kod ovog sa prve slike koji je jutros bio zatvoren. Ali na zalost taj nesto muti sa osiguranjem pa na kraju cena bude 220. Onda sam na kraju otisao kod ovih sa slike 2 sa kojima smo samo u prolazu juce popricali i koji su rekli da je kod njih najpovoljnije. Rekli cenu od 90 evra + 10 evra po danu osiguranje. Ali onda kad smo danas dosli da rezervisemo auto prica je malo drugacija. Kao nije uracunat porez pa 4 evra po danu klima... sve u svemu smesno. Na kraju dobili za 39 evra po danu. S obzirom da je sezona, tesko da je moglo jeftinije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naplatio ti je klimu u kolima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 29.08 hotel Panos,Platanjas,preporuka za agenciju za auto? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900616
    Ukupno poruka