gagana ks

Iznajmljivanje automobila na Kritu

87 poruka u ovoj temi

Hvala vam lepo na odgovorima.

Koje ste osiguranje imali?

Tojest sa kojim sam potpuno miran?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam CDW osiguranje, a doplatiti 6€ dnevno, što ću uraditi, imam FDW, puno osiguranje bez franšize. Auto me košta 195€ za 10 dana, plus 60,;verujem da je u oktobru još jeftinije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili na Kritu i vratili se oduševljeni.Bilo je izvanredno,red kulture,red istorije,red kupanja,red obilazaka....Auto smo iznajmili preko Monza rent a car i bili smo zadovoljni.Poslovni su i korektni.Auto je u dogovoreno vreme stigao ispred hotela gde smo ga i ostavili a predstavnik agencije preuzeo.Imalu smo puno osiguranje sto svima preporučujem.Jedina zamerka je što imaju sistem da auto dobijete na rezervi goriva pa ga tako i vratite Mnogo je jednostavnije pun za pun ali nije nešto strašno osim što treba da štimate gorivo da im ne bi bez potrebe ostavljali nepotrošeno gorivo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U splitu sam unajmio vozilo preko interneta Vise puta sam iznajmljivao Octavia-e i Golfove na vise dana, povoljni su i puni kasko je ukljucen u osnovnu cijenu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja u zadnje vreme iznajmljujem auto preko ovih economybookings. Jako su povoljni i uvek sve ispostuju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo se vratili sa krita. Rezervisali kola kod Monca rentacar agencije online. Plaćanje je bilo na licu mesta u kešu. Cena za 8dana sa full osiguranjem je bilo 245evra. Agencija se nalazi 100 levo od zgrade aerodroma u Hanji. Gorivo je bilo na 7crtica i tako je traženo da se vrati. Cena benzina oko 1.27evra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi...Mi krecemo 28.08 pa me interesuje da li je povoljnije unapred rezervisati auto online ili je isto kao i na licu mesta?

Izmenjeno (Goran_NS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi...Mi krecemo 28.08 pa me interesuje da li je povoljnije unapred rezervisati auto online ili je isto kao i na licu mesta?

Vecina pouzdanih agencija ima sajt. Kad stignes tamo udjes na sajt vidis koliko kosta, a onda im pustis mail i zatim odes licno pa pitas, vidis koja je od te tri opcije najeftinija i rezervises. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. ..Tako sam nesto i planirao da uradim ali me interesovalo da li je možda povoljnije kad se unapred rezerviše. ..Juče gledam na monza  rac jel moguće da je za 8 dana iz A1 klase 160e? Nadam se da je tu full osiguranje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. ..Tako sam nesto i planirao da uradim ali me interesovalo da li je možda povoljnije kad se unapred rezerviše. ..Juče gledam na monza  rac jel moguće da je za 8 dana iz A1 klase 160e? Nadam se da je tu full osiguranje...

Teško da je full osiguranje, mi smo unapred dodali i full, ali se ne sećam koliko dnevno, manje od 10 €.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,da sad sam i ja video...Kad se ide na rezervaciju ima opcija da se cekira full ins. 6e dnevno...nije tako strašno. ..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da, i kad odes licno nepisano pravilo je da drzis u rukama flajer konkurentske agencije za rent a car.. mozda uspes i malo da spustis cenu.. i obavezno dodaj full ins neekih 6-7 evra dnevno je

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862213
    Ukupno poruka