gagana ks

Iznajmljivanje automobila na Kritu

116 poruka u ovoj temi

Ne znam za druge, ali ja sam osecao listove od spustanja 3 dana nakon balosa. Sam spust/uspon nije strasan ali umore se noge od stepenica. I obavezno ostavite flasicu vode za uspon. 

Za cepanje guma, ako se negde pocepaju gume i stradaju pragovi jeste na takvom putu. Nije sljunak i oblo kamenje vec stena koja nije sitna i imas izbocine na putu.

Preporuka je da osetis kvacilo dan/dva na autu pre Balosa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stevang hvala na savetu.Ne planiramo odmah na Balos a pošto sam auto rezervisao na 7 dana imaću vremena da se par dana priviknem na kola pa onda polako ka Balosu.U svakom slučaju tamo MORAMO da odemo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U svakom slucaju ne brini. I za mene je put za Balos nova skola, uspesno zavrsena. Samo polako i bez zurbe, stici ces ili za 20min ili 2h, na odmoru si.

Inace da dodam sa sam dosta obisao ostrva ali da nigde nisam video ovoliko rent a car agencija niti rentiranih automobila na ulicama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,biće to u redu,uživaćemo svakako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Muz i ja ( 31 god) idemo 24og u Hersonisos,hotel Agrabelo,rentali bi auto,ima li zainteresovanih da podelimo troskove?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisao od 9-18 jula Monza rent a car ,automobil A klase ,potpuno osiguranje

229 eura ,automobil me ceka ispred hotela,nema placanja unapred ,nema depozita,dobio sam mail sa brojem rezervacije koji odstampam i pokazem pri preuzimanju automobila

I ja sam rezervisala preko njih, 10 dana u septembru, 195 E plus 6 E dnevno za puno osiguranje, sto nameravam da platim. Preuziamnje i vracanje na aerodromu Chania.

Je l' bilo sve u redu? Koliko vremena ste potrosili na ispunjavanje formulara i ostalo kad ste preuzeli? Interesuje me posto kasno stizemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisao od 9-18 jula Monza rent a car ,automobil A klase ,potpuno osiguranje

229 eura ,automobil me ceka ispred hotela,nema placanja unapred ,nema depozita,dobio sam mail sa brojem rezervacije koji odstampam i pokazem pri preuzimanju automobila

I ja sam rezervisala preko njih, 10 dana u septembru, 195 E plus 6 E dnevno za puno osiguranje, sto nameravam da platim. Preuziamnje i vracanje na aerodromu Chania.

Je l' bilo sve u redu? Koliko vremena ste potrosili na ispunjavanje formulara i ostalo kad ste preuzeli? Interesuje me posto kasno stizemo.

Izmenjeno (jelenait)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nece vam ni traziti MVD ali negde na Tripadvisoru procitah da osiguranje ne vazi jer policija i osiguravajuce kuce traze MVD u slucaju stete te je dobro sto je imate svakako. To sto nisu trazili je nesto drugo.

Ja sam pitao mailom rent a car agenciju da li mi treba medjunarodna vd i oni mi napisaše da je dovoljna moja važeća dozvola.Nisu pominjali situaciju kada je načinjena šteta tako da nisam pametan da li ponovo da "vadim" mvd.Ne daje mi se novac secikesama iz amss ali ako posle istraživanja zaključim da mi može značiti onda ću je svakako napraviti(tj amss)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisu ni meni trazili ali su rekli da je bolje da je imam zbog policije i osiguranja. Uzeo sam automobil na 2 sedmice i nisam hteo da razmisljam 'sta bi bilo kad bi bilo'.

Na ostrvu nas niko nije zaustavljao, mada sam na magistrali na celom potezu od Agios Nikolaosa do Kisamosa vidjao patrole koje zaustavljaju. Da li bi nam trazili, ne znam.

Inace kad smo vratili automobil na aerodromu u Iraklionu, auto nisu ni pogledali dok smo tu bili. Zivelo osiguranje :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas preuzeli auto, Panda star svega 6 meseci, sve mirise na novo. Dogovor je bio 22e, na kraju nam racunali 20! Da li su zaboravili, ili ne, nemam pojma. Nisu nam trazili medjunarodnu. 

Moja preporuka svima je da rezervisu ranije auto, ja sam poslala puno mailova i dobila mnogo razlicitih cena. Zena koja nam je dovezla auto se cudila kako nisku cenu nam je gazda dao. 

Mislim da niko ne trazi uplatu unapred, cak ni deo. 

Da li zeli neko da podeli troskove rent a cara sa nas dvoje,bicemo smesteni u okolini Hanje?Polazak polovinom avgusta,mozda koji dan ranije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao,

Ineresuje me renta car u Agia Marine?Cena i preporuke.HVALA :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem

https://www.autohire-chania.gr/

Ovo dosuse nije u Agia Marini, ali je blizu, u Kato Stalosu.

Sto se tice cene, ne znam koliko ce ti znaciti informacija jer smo mi isli u junu i rezervisali ranije.

Izmenjeno (gagana ks)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drage kolege forumaši,

Ove godine nemam privilegiju da idem svojim kolima (ostarila su neprimetno :-) na more, te se moram odlučiti za rent a car.

Da li bi neko mogao konkretno da mi preporuči rent a car agenciju u Chania gradu gde ću biti smešten u oktobru.

Važno mi je da agencija bude ozbiljna i proverena i da imam potpuno osiguranje bez učešća u šteti i naravno da budu realni sa cenama.

Hvala lepo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo auto rezervisali u Auto-hire koji imaju kancelariju u Agia Marini, ali vam mogu dovesti auto u Hanju. Mi smo bili zadovoljni njima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam preko Monza Rent a car, čekaju me u petak uveče na aerodromu, imaju puno poslovnica, nude i uslugu, besplatnu, pranja auta. Neko ih je ovde pominjao u pozitivnom kontekstu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26821
    Ukupno tema
    901101
    Ukupno poruka