gagana ks

Iznajmljivanje automobila na Kritu

116 poruka u ovoj temi

Mi smo već 2 godine rezervisali auto preko Intercity. Rezervaciju uradim preko neta, nikakav depozit ne uplatim niti ostavim na licu mesta. Full osiguranje (prve godine skroz full, ove kao učešće u šteti do 150 eur), auto tipa Atos, Picanto, 15 dana 300 eur. Sačekaju nas na aerodromu, tamo i vratimo auto i to pošto nam je let ranije ujutru, a oni su iz Retimna, samo ostavimo auto na parkingu. Mi smo oba puta bili više nego zadovoljni.

Koliko ste placali Full osiguranje ako se secas?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu da preporucim Greenways.Kostalo je 26e sa sve osiguranujem u septembrru.Dobili  smo jaris staru par godina koju smo polupali celu.Dosli ljudi pokupili auto odveli do agencije i posle odma dobili nisam micru novu:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko ste placali Full osiguranje ako se secas?

Nismo ništa doplaćivali, uključeno je u cenu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel trazena nekome MVD za rent a car? Ovi iz Mcar-a mi rekose da moze bez MVD ali da u slusaju udesa i slicno, da je bolje da se ima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam pitala, ali mi rekose da ne treba. I prosle godine nam nisu trazili. Mi cemo je svakako poneti, jer suprug vec ima.  Mozda ne bi bilo lose da je izvadite, ne znam da  li ste pratili forum Kefalonija, ljudi nisu mogli da iznajme nigde auto bez MVD. To je izgleda nesto novo, od ove godine. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam neku negde u automobilu :). Znam da je istekla prosle godine.

Pa koliko sam ja kapirao, po zakonu oni trebaju da traze ako npr strani drzavljanin upravlja vozilom sa domacim (grckim) tablicama.

Sad mi cimanje da idem da se slikam pa onda do AMSS ali izgleda da cu morati ili da idem na kvarno pa ako mi traze da se zacudim da je istekla :D. To mi jedino policija moze traziti jer u rent a car kompaniji kazu da za iznajmljivanje i voznju po ostrvu nije potrebna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad putujete? Javicu ja vec prekosutra da li su nam trazili. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama za rentiranje ne treba jer smo vec rezervisali i dobili informaciju da ne treba. E sad, po zakonu je druga prica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama nisu  trazili niti kad smo uzimali niti kad se desio udes.I obavezno pazite ako padne kisa.To je kao po ledu tamo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na koji nacin vrsite uplatu  pri online rezervaciji? Jel se placa na licu mesta ili?:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi putujemo za par dana na Krit, nismo rezervisali online, tamo ćemo, na licu mesta. Ima toliko agencija, naći ćemo nešto.

Baš zato što ne znam kako to ide sa tim plaćanjem, nešto mi je to nesigurno. 

Izmenjeno (Vesnica85)
Dopuna
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na koji nacin vrsite uplatu  pri online rezervaciji? Jel se placa na licu mesta ili?:neznam:

Osnovni podaci, broj leta i dolazak i to je to.

Par dana dok smo mi odlucili gde cemo da letimo (Hanja ili Heraklion), skoro pa sve je bilo rezervisano za nase datume. I na kraju placamo 55e vise nego prilikom prvog kontakta. Jun verovatno nije problem ali jul/avgust verovatno jesu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa zato bih ja sad odmah rezervisala, jer idemo 4. avgusta ?. Dala bih kaparu neku sad, a ostatak tamo kad dodjem ako je moguce. Ne bih celu sumu online da uplatim. Ne znam ni u koliko sati dolazimo, ni br leta. Carter je u pitanju ? Hmm...

Izmenjeno (mimi5)
Dodatak
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vezano za let pitajte agenciju. Za online rezervaciju nama nisu nista trazili. U svakom slucaju i ako se plati unapred, kod svih koje sam ja gledao je besplatno otkazivanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas preuzeli auto, Panda star svega 6 meseci, sve mirise na novo. Dogovor je bio 22e, na kraju nam racunali 20! Da li su zaboravili, ili ne, nemam pojma. Nisu nam trazili medjunarodnu. 

Moja preporuka svima je da rezervisu ranije auto, ja sam poslala puno mailova i dobila mnogo razlicitih cena. Zena koja nam je dovezla auto se cudila kako nisku cenu nam je gazda dao. 

Mislim da niko ne trazi uplatu unapred, cak ni deo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26821
    Ukupno tema
    901101
    Ukupno poruka