gagana ks

Iznajmljivanje automobila na Kritu

118 poruka u ovoj temi

 

Da li neko ima iskustva sa ovom agencijom?

http://www.hire-cars-crete.gr/en

 

Ponudili su nam auto B klase, 7 dana 160e?? Puno osiguranje.

 

Preko njih mi izadje preko 300 eur za trazeni period.... auto B klase 8 dana... to mi je bas mnogo... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toop-son je sa društvom u Hersonisosu. Neko od njih je juče dogovarao najam automobila sa agencijom u kojoj rade Bugari (ili su i vlasnici) ostavio 150 eura depozita za 2 automobila i jutros kada su se pojavili po kola tražili su im da pored dogovorenih 2x8danax25e/dan total 400 eura plate još i po 2x 400 eura za osiguranje (za svaki auto 50eura dnevno)...

Nisu im vratili depozit, otišli su su u drugu agenciju gde su dobili Klio sa full osiguranjem za 25 eura/danu. 

A meni žao što nisam tamo...tako bi slatko i sa užitkom (u)tepao bugarska govna. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je potrebna medjunarodna dozvola za iznajmljivanje? Ova agencija mi preko interneta deluje najpovoljnije http://rent-a-car-in-greece.gr/ Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo već 2 godine rezervisali auto preko Intercity. Rezervaciju uradim preko neta, nikakav depozit ne uplatim niti ostavim na licu mesta. Full osiguranje (prve godine skroz full, ove kao učešće u šteti do 150 eur), auto tipa Atos, Picanto, 15 dana 300 eur. Sačekaju nas na aerodromu, tamo i vratimo auto i to pošto nam je let ranije ujutru, a oni su iz Retimna, samo ostavimo auto na parkingu. Mi smo oba puta bili više nego zadovoljni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, proverio sa agencijom, ne treba medjunarodna dozvola za iznajmljivanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dogovorio danas B klasu, 11 dana 370 eura, ful kasko i drop na aerodromu. Venus r-a-c u Retimnu.  Intercity mi je dao slicnu ponudu, 12 dana 410 eura. Ostali su dosta skuplji, puna sezona je i nema baš previše vozila. Preko agencije (naše, tj predstavnika) 45e/danu a i u gradu je slična cena sa fdw.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јел имао неко искуства са 

gee-pass_ Видим да их на ТА хвале.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam rezervisao 5 dana preko http://www.eliterentacar.gr/ mada je to povezano sa linkom koji je zvezdan ostavio, Monza rentacar. 144EUR Full insurance.

Isto je povoljno i provereno http://www.autoway.gr/carrental/ od mog drugara neki njegov drži ali dok mi je on odgovorio ja već rezervisao preko elite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Toop-son je sa društvom u Hersonisosu. Neko od njih je juče dogovarao najam automobila sa agencijom u kojoj rade Bugari (ili su i vlasnici) ostavio 150 eura depozita za 2 automobila i jutros kada su se pojavili po kola tražili su im da pored dogovorenih 2x8danax25e/dan total 400 eura plate još i po 2x 400 eura za osiguranje (za svaki auto 50eura dnevno)...

Nisu im vratili depozit, otišli su su u drugu agenciju gde su dobili Klio sa full osiguranjem za 25 eura/danu. 

A meni žao što nisam tamo...tako bi slatko i sa užitkom (u)tepao bugarska govna. 

u kojoj renta car su iznajmili za 25 evra-to mi se cini ok.posto idem u Hersonisos pa me zanima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine iznajmljujemo automobil i skuter. Jedino smo na Kritu - Hersonisos imali probleme. Tako da obratite paznju kad iznajmljujete auto za osiguranje, predjenu kilometrazu i depozit. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo Fiat Pandu preko 101 Oscar car u  Retimnu. Nema mnogo recenzija na netu ali ono sto ima su uglavnom dobra iskustva. Za 7 dana sredinom juna traze 140e. Generalno smo dobijali ponude po dosta nizim cenama nego prosle godine u Agia Marini a period je manje-vise isti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je baš povoljno..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vremena ranije treba iznajmiti auto preko neta? Mi putujemo u Retimno polovinom juna. I mora li da se plati odavde ili moze i tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine rezervisali mesec dana ranije. Verujem da u junu nije problem da se nadje auto na licu mesta, ali nista ne kosta da rezervises unapred. Vecina ne trazi uplatu unapred. I necemo gubiti vreme jurcajuci za najboljom ponudom za auto. 

Mi smo u Retimnu od 16. juna :rolleyes: Auto bi trebalo da nas cek 17. juna ispred hotela.

@nole73  slazem se, jako povoljno. Valjda ce biti ok. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka