Lunjo

Zola i plaže u okolini - Vuti, Kiriaki, Fteri,...

51 poruka u ovoj temi

Zdravlja - sada polazimo ka Vouti i posle Agia Kyriaki, a sutra idemo na Lefkadu na jos 3 dana i to bi bilo to :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mene samo interesuje da li je neko naleteo na divlji origano tumarajući putevima. Obično raste tamo gde koze regulišu saobraćaj.

Na divlji origano sam naletela u Lassiju kada se ide asvaltom skroz gore  visoko kraj male crkvice.

Put  vodi do  nekog dalekovoda...Tu smo uz put pronasle divlji origano u zbunicima...Ove godine u junu ću to još da proverim.... I propratiću gde ga još ima...

Izmenjeno (sandraivlada)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanimljivo :cool:

Treba ovo malo detaljnije istraziti.

Hvala @Lunjo na predivnim opisima, bas ta osamljenost i osecaj izolovanosti su ono pravo za odmor duse i tela!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sudeći po Lunjinom pisanju Kefalonija definitvno inspiriše. Bravo majstore!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fotografije su iz juna 2014..Vouti i Kirijaki su lepe plaze...Ono sto ih čini posebnim je krajolik u kom se nalaze..To je onaj krajolik koji osvaja na prvi pogled...Posebno zadovoljstvo mi je bilo da iz vode plivajući posmatram okolinu...Crkva, koze, oleanderi...Prizor koji se ne zaboravlja...

DSCN4695.JPG

DSCN4697.JPG

DSCN4698.JPG

DSCN4702.JPG

DSCN4703.JPG

Ne moze to da se vidi na fotografijama... Boje, mirisi, zvuci....Uzivancija za sva cula...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekla bih da vredi svakog predjenog koraka...A i sam put je avantura za one koji vole...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Zamolila bih za pomoc, pogotovo @Lunj@ u vezi smestaja u Zoli.  Da li neko ima kontakt smestaja: "Cristal Studios" . Pokusavam na netu da pronadjem njihov email, Viber ili Facebook page, ali nista ne izlazi.

 

Probala sam da nadjem smestaj u Europi, Christosu, Anna, Rogakia (to j valjda isto sto i "B&D"), Odyssey, Teressa, ali sve je puno. 

Jedino za "Cristal Studios" ne mogu da pronadjem kontakt kako bih proverila da nemaju nesto slucajno slobodno van ponude na Bookingu. 

I ukoliko postoji jos neki smestaj u Zoli, da imate kontakt, bila bih zahvalana da podelite, 

 

Hvala najlepse!

Izmenjeno (tash)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadji nekog ko ima adsl i uz isti voip kao uslugu, pa nazovi telefonom jeftino je ako niko ne odgovori na mailScreenshot_20180727-061723.jpg

Screenshot_20180727-062032.jpg

Izmenjeno (bojan76)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima!

Zamolila bih za pomoc, pogotovo @Lunj@ u vezi smestaja u Zoli.  Da li neko ima kontakt smestaja: "Cristal Studios" . Pokusavam na netu da pronadjem njihov email, Viber ili Facebook page, ali nista ne izlazi.

... 

Pozdrav, :) 

Malo ti ja mogu pomoći, jer ove i prošle godine nismo putovali tamo.

Po broju komentara (hvalospeva) na sajtovima za bukiranje smeštaja vidim da se Zola ubrzano razvija. 

Vile za smeštaj koje pominješ znam gde su a to se verovatno može videti i na sajtovima, mada su samo tri pomenute vile blizu mora ( kod marine)   

Ima još vila u koje primaju goste, a nisu na tim sajtovima, ali ja nemam njihov kontakt i ne znam  im imena. 

Najezda italijana kreće (otprilike) u ovo vreme i traje do 20 avgusta. 

Ja bih najpre tražio preko Fb, bilo kao stranicu ili profil - probajte da upišete tekst na grčkom ili italijanskom ( tako izbegnu proviziju i namete, pa je to postala praksa kod oglašavanja).

Inače, u Zoli se predveče okupljaju meštani kod vile Europa - tj. kod crkve i lokalne krčme - to je sve na istom mestu.

 good luck 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VutiIMG_0761.jpg

Obratiti pažnju na hlad u levom uglu, Ovo je možda 4 pola pet popodne. Bili smo možda 45 minuta i prošli kroz Zolu, vidi se da su tu nešto radi i da se dešava, stiže turizam. 

Deo puta kada se spušta prema plaži je makadam, ništa strašno, samo voziti polako. Kada to srede biće bombona. Lep je prilaz.

Izmenjeno (Kampfgruppe)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, u 5 sati je vec cela plaza u potpunom hladu zbog blizine i visine tog brda sa leve strane na koju odlazi sunce. Ali, tada je vreme da se predje npr na Kiriaki, ukoliko ne zelite da idete negde dalje. Fteri nema ovih problema sa ranim hladom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nadji nekog ko ima adsl i uz isti voip kao uslugu, pa nazovi telefonom jeftino je ako niko ne odgovori na mail

 

Hvala! Mejl je nepostejeci, ali dobila sam ih telefonom. Svi su zauzeti, a pritom trazim spestaj od pocetka 1. septembra. Da i mi smo isli prosle i pretprosle godine u Zolu, nikada nije bila ovolika popunjenost u septembru. Na moju zalost, izgleda da ce ceo taj potez poceti brzo da se razvija, a time i komercijalizuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Lepo otisli u dvoje a vratilo se nas troje:hahaha:

 

:wub: :ljubav:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka