handys

Izbor mesta na Halkidikiju

43 poruke u ovoj temi

Nije ni Jerisos jeftiniji od Sitonije. Prošle godine smo smeštaj istog kvaliteta, plaćali 10% više nego godinu ranije u Neosu.

Jerisos za dvoje u julu se kreće 50-60€, za te pare se nalazi i na Sitoniji.

Cenebpo restoranima i marketima je manje vise isto...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo autom 01.08 u najveca guzva, al samo tada smo slobodni. Poslala sam preko 20 mailova za smestaj u Jerisos i cene za ono sto je ostalo slobodno su 80 eur na dan za dvoje:shokiran: Do sada smo dva puta bili smesteni u Nikiti i placali 50 eur u sezoni i 40 van sezoni... Tako da izgleda su naglo porasle cene i na treci prst...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potražnja...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao svima, molim za sugestije oko izbora mesto za letovanje. Idemo decko i ja i nas apsolutni favorit je Sitonija, ali ova godina razmisljamo i za Atos. Pa zanima me da li neko ko je vec bio moze da uporedi dva prsta. Volimo pescane plaze i dobar giros :rolleyes:

Ako idete autom definitivno Sitonija, ali je i skuplja... Ako niste nasli smestaj probaj kod Wienna house Sarti, korektan smestaj u odnosu na cenu (krajem jula sam placao 35 e za dvoje) blizu javnog parkinga (jer ispred je nemoguce ugrabiti mesto) i veoma blizu plaze.. To je bilo 2015 god pa je moguce da su se i oni pomamili za cene.. E sad za 50-60 e za dvoje je bilo stvarno dobrih apartmana ali iskreno ja 600 e samo za spavanje ne bih dao..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Idemo autom 01.08 u najveca guzva, al samo tada smo slobodni. Poslala sam preko 20 mailova za smestaj u Jerisos i cene za ono sto je ostalo slobodno su 80 eur na dan za dvoje:shokiran: Do sada smo dva puta bili smesteni u Nikiti i placali 50 eur u sezoni i 40 van sezoni... Tako da izgleda su naglo porasle cene i na treci prst...

Ako ste u prilici, uzmite samo smestaj preko agencije, neke srpske, a idete svojim prevozom, to bi trebalo da vam se isplati. Vodite racuna da 2. avgusta ne budete na granici u Makedoniji, to je Ilinden, njihov nacionalni praznik, ne radi nista :D. Ja se ne bih mlatila ove godine sa Sitonijom i Atosom, nego lepo neko manje mesto na Kasandri, ili kud ces bolje u Nea Flogitu, Nea Plagiu i posle vozi Misko , gde god oces.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Idemo autom 01.08 u najveca guzva, al samo tada smo slobodni. Poslala sam preko 20 mailova za smestaj u Jerisos i cene za ono sto je ostalo slobodno su 80 eur na dan za dvoje:shokiran: Do sada smo dva puta bili smesteni u Nikiti i placali 50 eur u sezoni i 40 van sezoni... Tako da izgleda su naglo porasle cene i na treci prst...

 Uf, bojim se da ste za termin 1.avgust debelo zakasnili i zato vam ti koji još uvek nisu izdali, traze toliko para... sve sto je bilo mnogo jeftinije je davno otišlo.

Predlazem isto sto i mamaia, jeftinije cete proći preko nasih agencija a postoji i sansa da imaju jos nešto u ponudi.

Ili pratite nikanine i grčka info objave na fb, redovno izbacuju sta ima slobodno ili se oslobodi usled otkazivanja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da ponovim isto, probajte preko neke agencije, mada su cene i kod njih visoke, a popusta za avgust nema....ili cekajte last minute

Astra travel ima slobodne studije u raznim mestima na Sitoniji ali od 31..07 ili 03.08.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li znate u kom mestu u Grčkoj je najbolji odnos cena/kvalitet.

Ja tražim nešto za kraj avgusta ili je prodato ili su cene 70-75 eura za kraj augusta.

Očigledno me je vrijeme pregazilo.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skotina Olimpska regija,nije autentična Grčka ali nije ni loše,prosle godine je kraj jula bio 40 e za 4 krevetni studio- apartman na obali,solidno opremljen.Ne znam cene za ovu godinu ali ne verujem da je skuplje.Ako je cena primarna ,Skotina sa ok plazom i mini setalistem je dobar izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li znate u kom mestu u Grčkoj je najbolji odnos cena/kvalitet.

Ja tražim nešto za kraj avgusta ili je prodato ili su cene 70-75 eura za kraj augusta.

Očigledno me je vrijeme pregazilo.

 

na Halkidikiju jedino da cekate last minute....sve ostalo je skupo za kvalitet koji nude

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,

Idemo autobusom pa mi je to bas ogranicavajući faktor.

ali valjda ćemo nešto da nadjemo normalnim cjenama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na Halkidikiju normalne cene su odavno otisle dodjavola:angry:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje mesto izabrati od ova tri - Toroni, Sikia ili Kalamici? 

Pretpostavljam da su sva dobra za miran odmor, ali ima li neko prednost zbog lepse plaze i sl? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka