Guest goran

Safa? 3* Yasmin H

7 poruka u ovoj temi

HOTEL SAFA ?DA LI JE NEKO BIO TAMO Y . HAMAMET

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se spremam da idem u drugoj polovini avgusta. Moji poznanici su bili prošle godine i bili su izuztno zadovoljni. Kažu da je smeštaj OK i da je plaža peskovita i čista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li i ti ides u Safu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ejl bio jos neko u Safi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se zainteresovali, ali vrlo brzo odustali, nakon procitanih komentara na ovom sajtu. Idete na 'sve destinacije', pa cete naci u Y.Hamametu medju 3* hotelima nekoliko komentara (ne bas pohvalnih, bar ne za ono sto nama treba)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ,

ja sam bila u Safi pre dve godine preko Kontikija..Hotel je solidan,nalazi se na samoj plazi,i to je ono sto je zaista najlepse..U blizini se nalazi predivna medina napravljena samo za turiste,gde smo se svako vece setali i sedeli u nekom od njihovih ,za nase pojmove,ne bas klasicnih kafica..Jasmin Hamamet je zaista lep,meni je mnogo lepsi od Hurgade,koja je malo kic...

Jedina mana hotela je hrana ,koja je pre dve godine,zaista bila ocajna,kao u menzi,,,Drugarica i ja smo se hranile u italijanskom restoranu koji se nalazi u sklopu hotela i cene su kao u bg...Ljudi koji su bili sa malom decom su zbog toga bili prilicno ocajni,nama to nije bilo najbitnije,ali kad dodje porodica ,to je prilican izdatak i problem...

Alii zato plaza,pogled na medinu,suncobrani od pruca,more,eh.......to je najlepse sto Tunis ima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JA SAM BILA U SAFI PROŠLE GODINE, AKO KOGA BILO ŠTO ZANIMA VEZANO ZA HOTEL, YASMINE ILI BILO ŠTO SLIČNO NEKA MI SE JAVI NA MAIL, ŠALJEM I SLIKE AKO ĆE KOME POMOĆI. SVE U SVEMU, NE KAZE SE BEZ RAZLOGA "NISMO DOVOLJNO BOGATI DA BI KUPOVALI JEFTINE STVARI", TAKO BIH JA NAJLAKŠE PROTUMACILA SVOJ BORAVAK U TOM HOTELU!

majamat@net.hr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka