hera

Rimini

295 poruka u ovoj temi

Nama nisu nudili hotel Spring sta vise prilicno sam sigurna da i nije bio u ponudi u maju mesecu kad smo mi uplacivali

nego da su ga ubacili naknadno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Rimini 10 jula. Hotel Telstar, agencija Plana.

Aleksandre,i ja idem u isti hotel,samo 7. avgusta,ne zaboravi da napises utiske kad se vratis :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi kaze koje izlete iz Riminija u ponudi ima Argus i koje su cene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila letovanje u Rimini-ju preko Argusa, putujem 1 avgusta. I mene takodje zanimaju ti izleti preko agencije. Cula sam da se moze obici Rim, Venecija, Firenca, San Marino, pa ako neko ima iskustva sa Rimini-ja neka pise. Trebalo bi za desetak dana da odem do agencije da se raspitam u vezi izleta i jos nekih sitnica, pa ako uspem nesto da saznam od njih javljam vam ovde!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aleksandre,i ja idem u isti hotel,samo 7. avgusta,ne zaboravi da napises utiske kad se vratis :D

Valjda neću, podseti me ovde ako ne napišem.

Da li neko moze da mi kaze koje izlete iz Riminija u ponudi ima Argus i koje su cene?

Ljudi, zovite agenciju, čemu služe oni tamo ;) Ja sam svoju agenciju zvao, i rekli su mi cene... al sam zaboravio :P

Mislim da je Firenca 70 eur, kao i Venecija. San Marino nesto sitno, 15-20, A rim nesto mnogo, preko 100, pa sam to zaboravio :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da ce ovo pomoci: San Marino 18, Venecija 67, Firenca 69, Rim 105, Mirabilandia- zabavni park 41, Ravena 37....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala mnogo !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za sve one koji planiraju da idu na letovanje u Rimini, nek odmah odustanu od radovanja da ce plivati u lepom moru.

Ne bih nikome preporucila da ide tamo na letovanje posto je more ocajno. Kao da je bara, a ne more plus sto se mnogo oseca na uginule ribe, racice i skoljke. Voda je zelena i mutna, plicak je vise od 200m.

Vratila sam se iz Riminija 27.06.2010., bila preko Argusa u hotelu Marika. Hotel ima 3* i nasa soba nije bila losa mada su se ljudi iz drugih soba zalili na tesno kupatilo (tus iznad wc solje) i prljavstinu. Dorucak je bio isti svih 10 dana (jedan list sunke i kackavalja i putercic). Vecera nam je bila odlicna.

Sto se tice Argusa i njihovih izleta, ako je moguce izbegnite Argus posto deru. Cene koje je Ivan85 naveo su Argusove, a u lokalnoj agenciji (za koju postoji flajer u svakom hotelu) je vise nego duplo jeftinije. Svede se na to da se svakako ide preko lokalne agencije a Argus iskoristi neznanje nasih ljudi. Npr. San Marino preko lokalne agencije kosta 8 eur (povratna karta). Do Ravene moze da se ode vozom po ceni od 3.8 eur u jednom pravcu, do Bolonje za 7.6 eur, itd.

A da ne pricam o neinformisanosti vodica, koji inace ne zna italijanski u mestu gde niko ne govori engleski a ni srpski (mozda ruski, posto ih tamo ima dosta).

Plaze su privatne i oznacene brojevima gde se dve lezaljke i suncobran naplacuju 15 eur u gornjem delu, a blize moru 18 eur. Razlika je ta da cena ukljucuje koriscenje raznih sadrzaja na toj plazi (garderoba, tus, wc, razni sportski tereni, igralista za decu). Za uplacivanje vise dana, cena je niza (3 dana - 30 eur).

Voda u prodavnicama kosta od 0.2 - 0.5 eur, a skuplja je za 1 eur ukoliko je hladna tj iz frizidera. Klopa u restoranima kosta oko 6-8 eur (pizze, lazanje i sl.), sokovi oko 2 eur, pivo 3-5 eur, kafa 1.5 - 2 eur.

Postoje razne stvari koje treba obici kao sto su tematski park Italija in Miniatura, Akvarijum u Katolici, Delfinarium, i sl. Za sve to mozete da se raspitate u turistickoj organizaciji Riminija koje ima na gotovo svakom cosku.

Za one koji zele vise da saznaju: http://www.riminiturismo.it/CMS2/main.php?lang_index=1

U svakom slucaju mozete lepo da se provedete ako se dobro organizujete kod kuce kao sto smo mi i uradili :)

pozz i srecan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je ovo prestroga ocena. Meni je potpuno jasno kakvo je more u Riminiju, al ipak se radujem letovanju u Italiji zbog ostalih prednosti i preferencija. smajl.jpg

Ja se, posle 10 godina letovanja po grčkim selima i afričkim bazarima sa rajskim plažama, radujem letovanju u jednom velikom evropskom letovalištu, kakvagod da je plaža.

Jesi li izlazila u klubove?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda se nisam dobro izrazila, ali plaza je prelepa. Ono sto se meni nije dopalo je samo more i nedostatak morskog mirisa. Ne moze da se poredi nijedan najlosiji deo grckog mora sa ovim morem. Ja samo ne bih nikome preporucila da ide tamo da letuje (ako taj neko voli da pliva, roni i sl.), a sto se tice stvari za obilazanje sto spomenika, sto zabavnih stvari, to nikome nece nedostajati, cak cete sigurno biti i prezadovoljni.

Sto se tice klubova, nisam izlazila u iste posto mi to nije zanimljivo (stigle me godine :tuzni:) ali koliko sam videla, lepo se ljudi zabavljaju.

Prethodni post nije trebalo da bude pljuvanje tog letovalista, vec savet ljudima da se ne nadaju previse ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nekoliko puta sam godisnji odmor provela u italiji sto na moru, sto na jezeru, sto obilazeci gradove, zemlja puna tradicije i prironih lepota, za svakoga po nesto, sve je sredjeno , doterano, oni su jako prijatan narod, oseca se zapad, ali mnogi nisu navikli na to. ipak ja toplo preporucujem ovu destinaciju, bar za promenu

:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A neka druga destinacija u Italiji?

Izmenjeno (Aleksandar Đuričić)
nema potrebe citirati ceo prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

po meni obala jadranskog mora je ok i tu su mi naj veci favoriti lido di jesolo i rimini.sto se tice jezera garda sva mesta su ocaravajuca, a ima ih dosta, obala je velika,ali naj blize nama je taj juzni deo jezera recimo sirmione, mesto garda... priroda je fantasticna, odmor i za oci , prava uzivancija. da ne pominjem dalje neki sorento ili giardini naxos. meni je italija prosto prelepa

Izmenjeno (Aleksandar Đuričić)
nema potrebe citirati ceo prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...Mi idemo za 3 nedelje u San Giuliano.

Pokusala sam preko Argusa da saznam cenu lezaljki i suncobrana kazu 2 lez.+ suncobran 5 eu dnevno ...

San Đulijano je skuplji još, tako da se nadaj ležaljkama i do 23-24e po danu. Sad, može malo da se spusti ako se uzima za više dana.

U svakom slučaju. U Argusu računaju na zaprepašćenost turista, tako da, pre nego što čujete cenu na plaži, uputi će vas na onu besplatu plažu gde nosite svoje suncobrane.....

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, ja se vratio! Slike i kompletan putopis iz Riminija dobićete za nekoliko dana. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka