hera

Rimini

287 poruka u ovoj temi

Nisu hoteli daleko od centra. Samo je tvoj hotel toliko daleko. Hoteli se protezu od centra Riminija i levo i desno uz plazu.

Jos uvek ne znam u koji hotel cu ici,zato me i zanimaju ovakve stvari...Na primer,jedan hotel koji mi se svidja je u u Miramare-u, 10km od centra,drugi u Rivazzurru,8km od centra itd.Cherry,hvala na objasnjenju,sad mi je jasnija situacija :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je uveče neophodno ići do centra Riminija, ili u svakoj od tih oblasti ima neka zabava, tipa šetnja i piće, a da nije 3 kafića i šetalište od 100 m, pa u krug? Kako se uveče stiže do centra Riminija? Ne želim da budem u nekom seocetu, stvarno!!

Još nešto...gde je sve zabranjeno pušenje...u baštama kafića, na plaži, na ulici, ili?

Cene ležaljki i suncobrana koliko su?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Rimini 10 jula. Hotel Telstar, agencija Plana. Odavno mi je zelja bila letovanje u Italiji, ali je do ove godine to bilo mnogo komplikovanije. Video sam mora Grčke, Turske, Egipta, "bivše naše", kupao se na čistim i toplim plažama i na kraju su mi u najboljem sećanju ostala letovanja gde je provod bio dobar. :)

...centar zabave.

Ovo su mi potvrdili i neki prijatelji Italijani, koji čak iz regije Veneta idu u Rimini, među kojima i jedan DJ koji leti tamo pušta muziku. Rimini je letnji centar zabave celog ovog dela Italije, pa sam požurio tamo dok su mi još te godine i prilike :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde , molim te, pitaj prijatelje da li ta zabava važi i za mestašca okolo!?

I za zabranu pušenja?

Nešto mi vrdaju ovi iz agencije.... Da mi zabava ne presedne!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je uveče neophodno ići do centra Riminija, ili u svakoj od tih oblasti ima neka zabava, tipa šetnja i piće, a da nije 3 kafića i šetalište od 100 m, pa u krug? Kako se uveče stiže do centra Riminija? Ne želim da budem u nekom seocetu, stvarno!!

Još nešto...gde je sve zabranjeno pušenje...u baštama kafića, na plaži, na ulici, ili?

Cene ležaljki i suncobrana koliko su?

Ma kakvo seoce?? naravno ako si do sad letovala u grckoj i sl. ne mozes ni imati predstavu kako sve to izgleda.....totalna suprotnost grckoj. opstina rimini je ooooogromna...rimini je prvenstveno GRAD sa sve trznim centrima,ogromnim kopleksima zabavnih parkova, zgradama, a pored mora u dva tri reda su naredjani hoteli kojih ima jako puno i koji se protezu kroz sva ta mesta oko riminija, a prakticno sve je spojeno..i sva ta mesta imaju kilometarske plaze koje i da hoces ne mozes obici celom duzinom, jer bi trebalo da prepesacis jedno 30 km! plaza me podesca na onu iz serije bejvoc, znaci ogromna pescana ravna plaza bez ikakve uvalice i sl...italijanska jadranska obala mi se uopste ne svidja i licno tamo nikada ne bih letovala! s druge strane rimini stvarno vazi za centar zbave i sve je podredjeno tome...diskoteke i kafici su na svakom koraku (budva bi bila najprikladnija za poredjenje samo 10 puta vece), ma ne moze da ti bude dosadno nikako! Znaci nemas potrebe za centrom Riminija jer u svakom delu imas zanimacija.

Sto se pusenja tice ZABRANJENO JE SVUDA kao i u celoj Italiji, znaci mozes pusiti jedino u bastama kafica. Ne znam za plazu s obzirom da nisam letovala tamo. Eto jednom recju ko ne trazi lepo more, plazu i odmor vec zabavu i ludovanje na odmoru Rimini je pravi izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rimini je letnji centar zabave celog ovog dela Italije, pa sam požurio tamo dok su mi još te godine i prilike bez-zuba.jpg

Da da poznato je da Italijani OBOZAVAJU Rimini, ali opet ponavljam verovatno zbog velikog izbora za zabavu i najboljeg zezanja na moru...jer imaju oni i druge delove (jug, sicilija) sa mnogo lepsim morem i plazama, ali kazu onog 'ludila' kao u riminiju nigde nema....tako da lep provod vam zelim! biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je Rivazur jedini deo za izlazak i da li se lako stize iz jednog dela u drugi? Mada planiram da idem kolima al ipak da pitam za svaki slucaj.

Kolika je cena suncobrana i lezaljki na plazama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja čuo, ceo Rimini sa okolinom je jedno veliko mesto za izlaske. Najveći klubovi su u brdima, a do njih ide nekoliko linija noćnih buseva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc....isla bih u Rimini ovo leto, ali pojma nemam koji hotel da odaberem......sto se agencije tice gotovo sigurno ce to biti Argus, gledala sam u ponudi njihove hotele, svrljala po netu, ali posto uvek volim da cujem iz prve ruke od nekog ko je bio tamo, zamolila bih da date slobodno svoje komentare, predloge....Za sada su mi za oko zapali GIOVANE ITALIA i ARCANGELO, oba su u centru (Marina Centro)...Sta kazete? Jel neko bio? Imate bolji predlog? Sve sugestije su dobro dosle...Inace, nisam jako zahtevna sto se smestaja tice, bitno je da je pristojan hotel npr. 3* i da je ok. lokacija....

I, zapravo-koliko je bitno da je hotel u centru (recimo u Kusadasiju jeste, bar meni je drasticna razlika bila u centru i van njega)....prvi put idem u Rimini, tako da slobodno izvolite sa predlozima i komentarima.....sta ne bi trebalo propustiti?...itd.

Hvala unapred!

Izmenjeno (Lana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argus je kako cujem rasprodao Rimini do kraja sezone.Mi idemo za 3 nedelje u San Giuliano.

Pokusala sam preko Argusa da saznam cenu lezaljki i suncobrana kazu 2 lez.+ suncobran 5 eu dnevno ali na druggom forumu ljudi koji su tamo letovali kazu da je duplo vise pa sa timosnovnim troskom treba racunati pre polaska.

Takodje nisu u agenciji znali da mi kazu cene izleta za Firencu?

Srbi ggeneralno nisu zaintereesovani za obilazak muzeja tako da ce verovatno biti skuplje ako uopste

uspeju da sakupe ggrupu od 10 ljudi.

I ovde vidim da Jadran sa te strane nije nesto i da je nemoguca guzva na plazi ali gde nije u jeku sezone?

ako nista drugo necemo morati da placamo mini-bus do plaze kao u Turskoj jer nam je hotel na 100m od vode.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije rasprodato. Evo ja sam danas isla da rezervisem za jul i bilo je mesta-takodje u San Giulianu (hotel Spring). Inace, ocigledno jeste guzva, jer su za termin, koji sam ja trazila u ponudi ostala mesta u samo 3 hotela.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama nisu nudili hotel Spring sta vise prilicno sam sigurna da i nije bio u ponudi u maju mesecu kad smo mi uplacivali

nego da su ga ubacili naknadno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Rimini 10 jula. Hotel Telstar, agencija Plana.

Aleksandre,i ja idem u isti hotel,samo 7. avgusta,ne zaboravi da napises utiske kad se vratis :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze koje izlete iz Riminija u ponudi ima Argus i koje su cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatila letovanje u Rimini-ju preko Argusa, putujem 1 avgusta. I mene takodje zanimaju ti izleti preko agencije. Cula sam da se moze obici Rim, Venecija, Firenca, San Marino, pa ako neko ima iskustva sa Rimini-ja neka pise. Trebalo bi za desetak dana da odem do agencije da se raspitam u vezi izleta i jos nekih sitnica, pa ako uspem nesto da saznam od njih javljam vam ovde!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka