Lju8ica

Banja Keckemet

5 poruka u ovoj temi

Dobar dan svima, 

Da li je neko bio u banji keckemet, iskustva me zanimaju, na netu sam vec sve iscitala smo sam mogla naci

 

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno je kasno ali tek sad videh ovu temu. Bili smo prolse godine i bilo nam je zaista lepo, nije bilo guzve i proveli smo se odlicno, dva bazena sa termalnom vodom, jedan unutra i jedan napolju i vise bazena sa obicnom vodom, jedan sa vestackim talasima, jedan napolju sa hidro masazerima, brza reka i dva odlicna tobogana. Hrana u banji solidna a jos bolja na izlazu iz banje, u okviru iste zgrade. Grad je mali i veoma simpatican, dosta parkova sredjenih i lepih zgrada po centru, mozete ga za dan obici peske, obisli smo jedan muzej solidna postavka je bila i gradsku skupstinu koja je veoma zanimljiva, cena je bila cinimi se 1 ili 1,5 euro sa vodicem. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li ima neki hotel koji je spojen sa kupalistem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema hotela u okviru kupalista, preporucujem Fabian Panzio koji je veoma blizu centra, par minuta peske, nije skup a vrloa je dobar i dorucak je domacinski kod Suzi, mozete je pitati da vam da sifru za otvaranje kapije i da parkirate u dvoristu kola ako ima mesta, mada ima par besplatnih parking mesta ispred, na ulici. Do kupalista moze gradskim prevozom ili svojim kolima, nije daleko.

Izmenjeno (The Unbeliever)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumaši,

Možete li mi uporediti Keckemet i Oroshaza banje po pitanju sadržaja za decu (predškolski uzrast) u zatvorenom delu (tj. zimskom periodu)?

I koja ima bazen za plivanje u zatvorenom?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka