cobra

Koje su najbolje destinacije za odlazak sa decom u Grčku?

171 poruka u ovoj temi

@katjes Mi smo nekoliko puta iz Rodosa išli na Faliraki a bili smo stalno na istom mestu, tako da ne mogu sa sigurnošću da tvrdim, ali mislim da nema... :sad:.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala puno :) Jel ima malo prirodnog hlada u Falirakiju?

Ima ispred nekih hotela sa 5*, na gradskoj nema. Jedinog prirodnog hlada na plazi na Rodosu, a na koji smo mi naisli, a obisli smo destak plaza, je bilo na plazi u mestu Stegna. Tamo je bilo 2-3 veca drveta na samoj plazi. Ima slika u nekoj od tema na podforumu Rodos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitacu ovde posto neznam gde bih.

Razmatramo za sledecu godinu destinaciju gde bi vodili unuka, imace tada 4,5 godine. Ono sto je najbitnije je da ima lekar u mestu, radije bi pescanu plazu zbog igranja.

Zahvaljujem se unapred svima na predlozima i sugestijama!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tja...grčko državno zdravstvo je očajno. Privatnih doktorčića ima u skoro svakom "poznatijem" turističkom mestu  ...imate spiskove  lekara i raznih ambulanti na Nikaninom sajtu, za sve oblasti u kojima ona nudi apartmane.

Prave bolnice možete naći u Kavali (za regiju Sv.Đorđa i Tasos), Poligirosu (za Halkidiki),  u Kateriniju (za Olimpsku regiju)...i , naravno, postoji velika bolnica na Krfu:srce: (u Kontokaliju)... Bolnice postoje i na Lefkadi i Kefaloniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikiti, Sitonija (ali je zato i najveca guzva). Pedijatar govori srpski

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka