cobra

Koje su najbolje destinacije za odlazak sa decom u Grčku?

171 poruka u ovoj temi

I Asteras i Dionisos mi sasvim O.K. izgledaju onako u prolazu, ljudi koji su se sa nama vracali u autobusu ovih godina, nisu imali nikakve zamerke. Asteras nema bazen a ovaj drugi ima ako vam je to vazno. Oba su puna dece.:lol:

Plaza u Haniotiju je sasvim O.K., od sva tri mesta srpskog bermudskog trougla, Hanioti je najzivlje. Ja mu zameram samo sto je setaliste uz more "dugacko" 300m.

U Marmarasu nismo nikad bili pa nemam prava da dajem sud, merkala sam ga ponekad ovih godina ali mi je sve nekako uzbrdo i relativno "daleko" od plaze.

Bas si u slatkim mukama ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veruj mi da stvarno nisu slatke. Nisu slatke, nisu (sad zamisli histerican smeh, cupanje kose, i ukrstene oci :D ) Dva dana ni muz ni ja nista drugo ne radimo nego gledamo kuda cemo, sin nam se vrzma oko nogu kad ne radi razne nepodopstine po kuci koje mu sad 'ladno prolaze, cak toliko da je nekoliko puta dosao da nam zabrinuto ukaze na lom koji je napravio, a mi nista. Uzas. Mnogo je bolje kad covek jednostavno spakuje stvari i krene pa kako mu bude, ali ne nalazim u sebi potrebnu dozu avanturizma iako se divim onima koji je poseduju. Tja, streberka.  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Asteras i Dionisos mi sasvim O.K. izgledaju onako u prolazu, ljudi koji su se sa nama vracali u autobusu ovih godina, nisu imali nikakve zamerke. Asteras nema bazen a ovaj drugi ima ako vam je to vazno. Oba su puna dece.:lol:

Plaza u Haniotiju je sasvim O.K., od sva tri mesta srpskog bermudskog trougla, Hanioti je najzivlje. Ja mu zameram samo sto je setaliste uz more "dugacko" 300m.

U Marmarasu nismo nikad bili pa nemam prava da dajem sud, merkala sam ga ponekad ovih godina ali mi je sve nekako uzbrdo i relativno "daleko" od plaze.

Bas si u slatkim mukama ;)

Jesi u pravu, ali Hanioti je za ljude bez dece, a i skuplji su aranzmani poprilicno.

DIDI glasam za Pefkohori ! Bolje snabdeven sto se tice radnje za klopu, malo veci od Polihrona, dovoljno da ti ne bude dosadano da ides istom marsutom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa Olegom u potpunosti, mada bih ja preporucila prvo Polihrono, a zatim Pefkohori, iz razloga sto je ipak malo mirnije za decu u Polihronom, mada bih preporucila takodje Nei Pori, i Leptokariju. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali gde odsesti u Nei Poriju ili Leptokariji? Sad smu me pokolebali ježevi na Halkidikiju pa me opet privlaèe te ogromne plaže bez njih. Ili ja to samo zamišljam da su bez ježeva? Ili nemaju ježeve a imaju nešto još gore?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono sam izabrala bas zato sto nema ni jezeva ni meduza, ali gde god odete preko svake agencije imate veliki broj ponuda za smestaj, ili eventualno da idete pa sami na licu nadjete smestaj. Samo su reci jos i to da i ja imam jednog nestasnog klinca od cetiri godine, i da nam je prosle godine bilo super u Polihronom.klap.gif Sto se tice Nei Porija posaljite pp Bixi, ona je puno puta bila tamo, postavila je fantasticne foto ture, takoreci ima ga u malom prstu, pa vidite sta bi vam ona tamo preporucila.

Izmenjeno (balto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veruj mi da stvarno nisu slatke. Nisu slatke, nisu (sad zamisli histerican smeh, cupanje kose, i ukrstene oci :D ) Dva dana ni muz ni ja nista drugo ne radimo nego gledamo kuda cemo, sin nam se vrzma oko nogu kad ne radi razne nepodopstine po kuci koje mu sad 'ladno prolaze, cak toliko da je nekoliko puta dosao da nam zabrinuto ukaze na lom koji je napravio, a mi nista. Uzas. Mnogo je bolje kad covek jednostavno spakuje stvari i krene pa kako mu bude, ali ne nalazim u sebi potrebnu dozu avanturizma iako se divim onima koji je poseduju. Tja, streberka. :)

Ja znam kakve su muke...Pa,posto je ovogodisnje letovanje uplaceno i nema vise razbijanja glave oko toga-pocela sam da "studiram" plaze Sitonije i gledam gde bi bilo najbolje da se smestimo sledece godine ne bi li ih sto vise obisli za 10 dana...Eto,jos ni ove godine nismo otisli a ja vec planiram sledecu... :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali gde odsesti u Nei Poriju ili Leptokariji? Sad smu me pokolebali ježevi na Halkidikiju pa me opet privlaèe te ogromne plaže bez njih. Ili ja to samo zamišljam da su bez ježeva? Ili nemaju ježeve a imaju nešto još gore?

U Pefkohoriju ježeva ima SAMO oko mola gde se NIKO i ne kupa. U Haniotiju na gradskoj plaži, levo pored hotela nisam prošle godine videla NI JEDNOG, a takođe godinama letujući u Polihronu i na levom i desnom kraju gradske plaže ne videh ih ...:don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve vile koje ste mi dosad preporucili (mnogo hvala!) vec su rasprodate, iako planiram da letujem tek u septembru. A ja jos mislila da sam pocela traganje na vreme...  :o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja vam preporucujem ostrva. Mnogo je lepse nego na kopnu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitaj njen prvi post.

Ostrva jesu lepa, ali kada platis trajekt, putarine gorivo i ne ispadne povoljnije nego severni deo GR

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo boravili u leptokariji,i preporucujem vam da idete na halkidiki(more je kristalno cisto).Mi smo boravili prosle godine u Haniotiju sa dvoje dece i ceo taj prst je mnogo lepsi.A nas smestaj je bio hotel Nirides i preporucujem vam ga. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Lep je hotelcic, nema sta, ali ipak nije za nas budzet. Sad smo suzili izbor na jednu vilu u Polihronu i jednu u Sartiju i ceo dan vecamo hocemo li se prikloniti vecoj udobnosti (Polihrono) ili lepsem moru i plazama (Sarti). Cini mi se da je za prvi put mozda sigurnije da idemo u Polihrono gde ima vise tih sadrzaja za decu, koje nama mogu biti i kic i sta sve ne, ali dete  to na drugi nacin gleda, on ce voleti sve te dzidza-bidza koje odrasle nerviraju, a prosto ce imati i vise drustva tamo gde skoro cela Srbija letuje.  :) S druge strane, mene licno srce vuce Sartiju, to mestasce izgleda tacno onako kako zamisljam more kad mastam o njemu, samo nece nam ni ono pobeci, neke naredne godine otici cemo tamo. Isli bismo i ove samo da se nije vec rasprodalo ono sto je valjalo od smestaja a da nije preskupo. :tuga:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dacko, i ja odavno mastam o Sartiju, ali ipak i ove godine idemo u Polihrono. Kazu da na Sitoniju treba ici i da bi ste je dobro obisli treba vam auto. To nije problem, ali zbog deteta ipak sam i ja dala prednost Polihronom. Veliki pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

  :srce: Valjda covek i treba uvek da ostavi nesto za mastanje... Tako ja zamisljam da cu tamo na novi medeni mesec za jedno sto godina kad nam dete poraste.   :lol:

A veliki minus je sto je preostali smestaj u takvom neskladu s lepotom mora da me je strah da bi mi preselo, bolje da ipak idem tamo gde znam da je cisto i pristojno, a da naredne godine jos u martu rezervisem sta valja.

Izmenjeno (Dacko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka