cobra

Koje su najbolje destinacije za odlazak sa decom u Grčku?

170 poruka u ovoj temi

Ne bi da se suprostavljam kolegama, ali ova dva mesta ti i nisu dobra varijanta sa detetom ili bez.

To je vec vece dete, veruj mi dolaze ljudi sa bebama od par meseci i na Halkidikiju nema problema sa stomacnim virusima kao kod komsija

Sep. ti je poprilicno povoljan, i uglavnom bude lepo vreme, idealno da se duze kupate a da se ne desi da izgorite.

Moj ti je savet Sarti ili Pefkohori Polihrono Malo icitaj te dve teme, u vezi Pefkohorija mogu i da ti pomgnem 5-6god letovanja sa detemo, A sarti sam posetila na dan i simpaticno malo mesto .

Olimpiska regija i Ovaj deo do Dionisos Beach-a i nije neka sreca

Hanioti je od Polihrona i Pefkohorija najskuplji i ima najkrcu plazu

Slobodno pitaj sta god ti treba/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim te onda napisi mi naziv vile u kojoj ste se lepo proveli, meni zaista nije bitno u koje mesto cu otici koliko to da tamo ne bude neprijatnih iznenadjenja tipa mrava, septicke jame koja se izliva, kratkih spojeva, nehigijene i svega sto je ljude namucilo kada su isli na nevidjeno a nisu imali koga da pitaju. Procitala sam i teme koje predlazes, ali mi nisu pomogle onoliko koliko bi prethodni post jer tri dana vec citam sve zivo i zbog toga sam samo sludjenija i neodlucnija. Super mi je ono sto je napisao (napisala?) Stinki - mnogo hvala, samo sto je ta vila toliko dobra da se rasprodala jos odavno. Pa ako jos neko hoce da pomogne konkretnim predlogom, bicu veoma zahvalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi Smo tada isli preko TIM Travela, pa ako zelite preko agencije m mozete preko njih. Vila Elena.Studio sa tri kreveta. Krajnje skromno, pristojna, bitno blizu plaza 50-80m, blizu oba velika marketa, blizu centra, ali u mirnom delu pefkohorija. Nasa soba nije imala klimu, ali nije ni bilo potrebe jer sve sobe koje su okrenute ka severu(moru) U pefkohoriju , polihronu i haniotiju imaju samo malo jutarnjeg sunca.

U ovoj vili imate zalozine i debele zavese. Kada se lepo sve zatvori ujutru nema potrebe za klimom.To je npr savet, e sada opet licna potrba!

U slucaju da idete bez agencije , cujemo se preko Privatnih poruka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošlog avgusta sa decom ( 5 i 7god) i suprugom letovala u novom delu Nei Porija u vili Saros preko novosadske agencije Elnos turs. S obzirom da smo iz Bg, rezervisali smo on line, platili u banci, dobili vaucer kao potvrdu da je celokupna suma uplaćena i njihovim dabldekerom udobno i bezbedno otputovali do NP.

Tamo nas je dočekao predstavnik agencije, uputio nas u sve što smo pitali. Preko oglasne table (u hodniku vile) dobijali smo sva potrebna obaveštenja - o vremenu i datumu promene posteljine, o preuzimanju daljinskog upravljaca za klima uređaj, izletima na Skiatos, Solun....tu je bio i br. tel. predstavnika za hitne situacije. Studio u vili je veoma lepo opremljen, mislim da je soba bila br 201 - visoko prizemlje. Sve čisto i skockano u malom prostoru ( što bi možda nekome i zasmetalo nama nije), terasa prostrana i zasebna. Vlasnika vile tih, diskretan i ljubazan čikica koji je dolazio povremeno da bi zalivao travnjak. Hodnik su svakodnevno pažljivo čistili, higijenu u studiu smo sami sprovodili. Do plaze nam je trebalo 2 min. Flaža je uredna, prostrana, veeeeliki plićak. Nei Pori je preporuka svima kojima je potreban mir i ko ne očekuje šoping i gužvu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja najtoplija preporuka je Polihrono,malo mesto sa lepom plazom i jos lepsim morem.mi smo dve godine letovali u polihronu,onda menjali i bili u pefkohoriju,leptokariji,paraliji,toroniju i ove godine smo se ponovo opredelili za polihrono.mi smo konkretno smesteni u vili kostas(sva tri puta)jer smo i smestajem jako zadovoljni.u svakom slucaju,topla preporuka moja je za ovo mesto.moji sinovi su uzrasta 9 i 5 godina i prosle godine smo bili u toroniju-sitonija,koji ima jos lepsu plazu i jos lepse more od polihrona ali mesto ima jednu ulicu i nista vise,pa im je uvece bilo dosadno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

А моја најтоплија препорука је Метаморфози. Јесте мало мјесто али има фин парк за дјецу на центру, и још неколико около.

Тамо су и два дјечија кампа јер веле да је Метаморфози ваздушна бања.

Плажа је мала али има природног хлада и није гужва јер је сам Метаморфози мало мјесто.

Никити је близу а тамо има неколико већих маркета. Нека раја је ишла и пјешке до тамо.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И да напоменем да сам у Метаморфозију био са клинцем оји је тада имао 3,5 године и није му било досадно.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, i ja da ti preporucim Metamorfozi. Mi smo prosle godine bili u Nea Plaji (i to ti preporucujem) i obilazili Sitoniju i malo Kasandru. Tada smo posetili Metamorfozi i odlucili se da ove godine idemo tamo. Imam devojcicu od 6 godina i decaka od 3 godine. Oni su uzivali u parku i na igralistu. Svuda su cetinari. Mozda plaza nije neka, ali mesto je pravo za odmor. Idemo sad 09.jula preko Astre!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kasandra, Sitonija, neces pogresiti

Izbegavaj Olimic Beach i taj deo , kao i onaj deo , ispod soluna do Nea Mondanie!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao suzili smo izbor na dve-tri agencije, zahvaljujuci vasim predlozima i privatnim porukama, a odlucili smo se za Pefkohori ili Polihrono jer ne smemo prvi put da idemo u neko malo mesto kao sto je Metamorfozi posto ne znamo kako ce malisa reagovati na sunce, komarce, promenu klime pa je ipak vazno da ima doktora i svega ostalog. Najlepse vile vec su rasprodate, pa sad racunamo da idemo makar tamo gde je sigurno cisto. Sutra idemo u agencije da proverimo sta je preostalo i da uplatimo, pa vas molim da se obavezno javite ako imate jos koji konretan predlog, makar da smestaj koji je provereno dobar pokusamo da na vreme obezbedimo sledece godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brinite za malisu,podnece on to bolje od Vas!Svejedno da li se odlucite za Pefkohori ili Polihrono- necete pogresiti,stvarno su lepa mesta za odmor.Dobro iscitajte teme i napred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao suzili smo izbor na dve-tri agencije, zahvaljujuci vasim predlozima i privatnim porukama, a odlucili smo se za Pefkohori ili Polihrono jer ne smemo prvi put da idemo u neko malo mesto kao sto je Metamorfozi posto ne znamo kako ce malisa reagovati na sunce, komarce, promenu klime pa je ipak vazno da ima doktora i svega ostalog. Najlepse vile vec su rasprodate, pa sad racunamo da idemo makar tamo gde je sigurno cisto. Sutra idemo u agencije da proverimo sta je preostalo i da uplatimo, pa vas molim da se obavezno javite ako imate jos koji konretan predlog, makar da smestaj koji je provereno dobar pokusamo da na vreme obezbedimo sledece godine.

E, to sto spominjete doktora, kao nema ga u malom mestu, mi smo u junu bili u Dionisiosu i prvog dana nam je predstavnica agencije rekla "bilo sta da nam zatreba slobodno da je pozovemo, doktor dolazi u apartman..." jednostavno, sklopili su ugovor i to je u junu funkcionisalo (koliko cujem dolazio je i zbog opekotina od sunca). Nama nije trebao (muz mi je lekar), niti bilo kome drugome osim opekotina... a ja sam uvek pre za manja mesta za decu (i odrasle)...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od srca preporučujem Zakintos, mesto Tsilivi, vilu Premier. Sve, baš sve što bi se smatralo preporukom za vašeg sinčića i vas naći ćete u mom prošlogodišnjem putopisu OVDE!

Sve najbolje! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slobodno mozes u Nei Pori smestaj je super ili mozda tu blizu Leptokarya cene su gotovo iste i smestaj je odlican... Tako da ako idete sa kolima bolje nadjite smestaj tamo jer bice vam jeftinije jer je u Septembru mesec :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, to sto spominjete doktora, kao nema ga u malom mestu, mi smo u junu bili u Dionisiosu i prvog dana nam je predstavnica agencije rekla "bilo sta da nam zatreba slobodno da je pozovemo, doktor dolazi u apartman..." jednostavno, sklopili su ugovor i to je u junu funkcionisalo (koliko cujem dolazio je i zbog opekotina od sunca). Nama nije trebao (muz mi je lekar), niti bilo kome drugome osim opekotina... a ja sam uvek pre za manja mesta za decu (i odrasle)...

Jao, znate li koliko je tesko nama neodlucnima uopste resiti kuda na letovanje, a to je samo taj jedan odmor godisnje... I znam da je Grcka prepuna divnih mesta i da svako ima svoje cari, ali polazim od toga da je u nekom vecem mestu prosto veci izbor ako nesto ne zadovolji nas ukus - lakse je naci drugu pekaru, drugi restoran, jos jednu plazu, apoteku, na to sam mislila, pa i doktora za ne daj boze (ako se moze sacekati da on sam dodje, onda i nije hitan slucaj, a ja se samo takvih bojim). Posto idemo prvi put, bezbednije mi je tako, a onda cemo, hvala bogu, pogledati i razna okolna mestasca pa sledeci put ici lagodnije i s manje gnjavljenja dobrih forumasa.  :blush: Ionako samo iskacu nova mesta, predlozili su mi neke vile u Haniotiju koje izgledaju bas lepo - Dionisos i Asteras, pa su mi nahvalili Neos Marmaras... Ajoj! Jedino dobro je sto se sad dvoumim (u stvari, stoumim  :huh: ) izmedju proverenih vila i hotela umesto svih onih koje postoje u ponudi, ali nisam nesto blize konacnom resenju. Sem sto znam da ga do sutra moram imati inace cu da izludim vise od gledanja slika kreveta i preracunavanja raznih popusta i ostalog.  :lud: A onda, ma sta da uplatim, ima samo da mastam o plavetnilu koje me ceka...  :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka