cobra

Koje su najbolje destinacije za odlazak sa decom u Grčku?

167 poruka u ovoj temi

Postovani

pisem opet posto ne mogu da nadjem temu i eventualne odgovore na ovo pitanje koje sam postavio 01.03.2010. pa ako vas ne mrzi da mi eventualno pomognete vasim savetom.

Imam seku od 5 , batu od 4 i seku od 1.5 godina.

Preporucite mi hotel ili privatni smestaj udaljen max. 100-150m od plaze koja ispunjava kriterijume za ovako malu decu: sitan pesak , plitka voda otprilike 100-150m od obale u pravcu pucine , bez velikih talasa , a da u zaledju ima hladovinu , borovu ili pak listopadnu sumu sa nekim barom.

Po mogucstvu da je hotel ili apartman sa 2 ili 3 sobnim bungalovima i terasom ispred bungalova.

Unapred hvala

Braca

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlog: Skala Potamia/Skala Panagia - Tasos ili Vourvourou/Karidi Beach - Sitonija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

za Tasos ne znam , al za Vorvouroru ne bih isao tamo vise ni da mi plate.

Bio sam prosle godine u Karidi beach apartments na 100m od plaze , plaza ima odlican potencijal , al je nesto najprljavije sto sam video od plaza , gazis po pikavcima kojih ima na gomile ( da ne pominjem da tu deca treba da se igraju u pesku ) , nema beach bara ( osim dva kombija u poluraspadnutom stanju koja glume beach bar ) , ko ne voli morsku travu , ima je posle 14h kolko oces na ulazu u vodu , a Vourvourou selendra neopevane , pa brate mili nemaju ljudi trotoar , tako da sa decom odes u minimarket ili u setnju , moras non stop da ih drzis uz sebe da ne izadju nasred dzade , znaci Vourvourou total disaster.

Nadam se da ovo na Thasosu sto si mi preporucio nije u fazonu Vourvourua koji takodje preporucujes , anyway hvala na savetu .

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio na 15 ak ostrva...ovako nesto nisam video...od ovih 7-8 uslova...najvise sam nasao 5...

i mene zanima da li tako nesto postoji...ja za 20 ak godina letovanja i trazenja necega takvoga, nisam naisao...nesto mi je uvek falilo...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio na 15 ak ostrva...ovako nesto nisam video...od ovih 7-8 uslova...najvise sam nasao 5...

i mene zanima da li tako nesto postoji...ja za 20 ak godina letovanja i trazenja necega takvoga, nisam naisao...nesto mi je uvek falilo...

:D Ko otkrije molila bih da se javi ne mora na forum moze i na PP :bez-zuba: (necu nikom reci, casna pionirska rec).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bogami,

I ja sam bio mnogo puta u GR, sto odmor sto posao, ali pod ovakvim uslovima tesko da moze da se nadje odavde smestaj!

najpre to moze na licu mesta... ali kad bi ti isao sam bez dece...cvrc!

Pa mozda ni to nije lose, odes (sam) sad krajem aprila,pocetkom maja"izvidis" teren pa se onda vratis i letos ides na siguricu!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najvaznije je da ljudi znaju sta zele, e sad da li ce to i pronaci... pa jos u Grckoj??? Do tada predlog za savrsenu destinaciju, a gde je to, ma zar je to uopste bitno?

2gyd2yw.jpg 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja lično bih dala veliki plus za Sitoniju i svakom bi je preporučila, ali da bi odmor zaista bio kvalitetan i da bi se Sitonija doživela u punom sjaju onda se čovek mora raspitati što više i unapred isplanirati destinacije koje želi da obiđe u toku tog putovanja.Ja sam bila prošle godine sa mužem i detetom u Neos Marmarasu-mnogi su za to mesto imali najnegativnije komentare, ali nama je stvarno bilo fenomenalno.Prvo smo jako jeftino preko neta rezervisali smeštaj koji je bio stvarno fenomenalan-bolji sto puta nego pretprošle godine preko agencije(jedina mana što je sve u Neosu uzbrdo-nizbrdo),raspitali se dobro o plažama (Lagomandra po meni najlepša plaža u životu-čista voda, hlada i borove šume koliko hoćeš), onda Kavurotripes(najlepša boja vode do sada-imaš osećaj da se kupaš u bazenu), cene pristupačne...Ono što hoću da ti kažem da - ako imaš auto, dobro se raspitaš šta da obilaziš a šta će ti samo oduzeti vreme-ti možeš skoro svuda dobro da se provedeš.Meni se Karidi isto nije dopao ali npr. mojim kumovima je bila najlepša plaža jer su išli u periodu kad nije bilo ni trave ni prljavštine-znači sve zavisi i od perioda kad ideš i od ukusa.Ipak po meni za bilo koje putovanje je presudan faktor auto i koliko ćeš imati snage sa troje dece da sve to obilaziš.Lagomandra na Sitoniji za tako malu decu je po meni izbor broj jedan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja lično bih dala veliki plus za Sitoniju i svakom bi je preporučila, ali da bi odmor zaista bio kvalitetan i da bi se Sitonija doživela u punom sjaju onda se čovek mora raspitati što više i unapred isplanirati destinacije koje želi da obiđe u toku tog putovanja.Ja sam bila prošle godine sa mužem i detetom u Neos Marmarasu-mnogi su za to mesto imali najnegativnije komentare, ali nama je stvarno bilo fenomenalno.Prvo smo jako jeftino preko neta rezervisali smeštaj koji je bio stvarno fenomenalan-bolji sto puta nego pretprošle godine preko agencije(jedina mana što je sve u Neosu uzbrdo-nizbrdo),raspitali se dobro o plažama (Lagomandra po meni najlepša plaža u životu-čista voda, hlada i borove šume koliko hoćeš), onda Kavurotripes(najlepša boja vode do sada-imaš osećaj da se kupaš u bazenu), cene pristupačne...Ono što hoću da ti kažem da - ako imaš auto, dobro se raspitaš šta da obilaziš a šta će ti samo oduzeti vreme-ti možeš skoro svuda dobro da se provedeš.Meni se Karidi isto nije dopao ali npr. mojim kumovima je bila najlepša plaža jer su išli u periodu kad nije bilo ni trave ni prljavštine-znači sve zavisi i od perioda kad ideš i od ukusa.Ipak po meni za bilo koje putovanje je presudan faktor auto i koliko ćeš imati snage sa troje dece da sve to obilaziš.Lagomandra na Sitoniji za tako malu decu je po meni izbor broj jedan

Slazem se sa tobom, da ima ne samo na sitoniji vec i u celoj grckoj gomilu destinacija koje su zaista prelepe...ali tema odnosno topic je na uslovima da coveku neko preporuci ono sto je on naveo kao uslov...da li neko zna za neko mesto koje ispunjava sve navedene uslove...

ja nestrpljivo cekam da neko da neku takvu destinaciju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo konkretnog predloga: STAVROS!!! Ali smestaj da ti bude u delu koji je blize Olimpijadi, imas sve to sto hoces!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kada sam bolje razmislio i stavku po stavku... dosao sam do Stavrosa, ali kazem opet samo u delu koji je blize Olimpijadi.

Tu imas veliki park sa hladovinom, sa barovima, pesak plaza.pesak more, bez talasa samo predjes ulicu i imas dosta vila za smestaj.Ima nasih agencija sijaset koje rade Stavros i imaju bas u tom delu smestaj!!

Ako saznam koje su tacno, napisacu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na trudu.

Znam da sam malo zahtevan , ali takvi su uslovi , pod jedan plaza mora da mi bude tako blizu , jer klinci svakog dana imaju popodnevno spavanje od 12.00-15.00 ili 16.00h , znaci cimanje u kola ujutro , pa nazad u podne , pa opet pali kola posle spavanja da bi se islo na plazu je malo heavy za moj ukus sa troje male dece tj. da se sa 3 male dece vozikam po razlicitim plazama.

Zbog toga mi treba jedna ovakva plaza ali vredna.

Da se razumemo shvatam da su uslovi rigorozni , ali mi situacija tako nalaze , nisam neki bogatas ali nisam ni bas toliko ogranicen parama da moram da budem u kategoriji daj sve ovo al za male pare , tako da mozemo da kazemo da finansijski faktor nije uopste toliko vazan , koliko da sve mogu da nadjem na jednom mestu da bih sebi , zeni i klnicma omogucio da budu jedno 3 nedelje na moru , a da svi imamo max. uslove da se lepo provedemo.

Sto se tice Stavrosa i dela blize Olimpijadi , moze li malo detaljnije objasnjenje , na Google earthu je udaljenost izmedju Stavrosa i Olimpijade oko 10km!

Sta prakticno znaci smestaj blize Olimpijadi , da li to znaci na izlazu iz Stavrosa ka Olimpijadi ili na pola puta ka Olimpijadi , konkretno pitanje je koje je ime plaze na potezu koji mi preporucujete da bih preko neta mogao da trazim smestaj u blizini te plaze , da li je u pitanju Satvors beach ( gleado na youtube-u Stavros beach , ali nisam mogao da vidim nijedan klip sa delom sume koja je tik do mora ) ili neka druga plaza ? 

Takodje sam nasao na Tasosu nesto kao sto je selo Skala Prinos ili Prinou koja ima apartmane koji su na 50-150m od plaze u sumarcima blizu plaze ali moram jos da proucim , znam da je Tasos najzelenije ostrvo pa mozda pogledam i nesto tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Braco,

plaza se nalazi od sredine Stavrosa( tacnije od keja za pristajanjebarki) pa na desnu stranu ( gledajuci ka moru) u pravcu puta kaOlimpijadi.

Sve razumem sta pricas jer ja sam imao te organizacione probleme pre 4-5 godina!

Znaci prakticno plaza i smestaj su od centra Stavrosa 2 min.peske.Nazalost ne znam kako se plaza zvanicno zove! Ali tu druge nema!!

Na tom delu je jako duboka sa peskom i u vodi i na kopnu! Ni ja nisam mislio na pare ni u jednoj varijanti.

Za Tasos ne znam, tu ti ne mogu pomoci.

Ali za Stavros, to znam, ja sam letovao tamo jos pre 30 godina! Ne znaci da sam cica,ha,ha, nego sam bio klinac kao tvoji sada!

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skijatos nije destinacija za vas.

:bez-zuba:

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dosta clanova ove grupe http://www.facebook....35586813&ref=ts je letovalo na Skiatosu,sa malom decom,koja u nekim slucajevima, nisu ni prohodala. Neki od njih i preporucuju odredjenu vilu na samoj plazi( oko 40-50 metara od peska),sa dvoristem,sa mnogo terasa,sa extra komforom,sa kompl. kuhinjom... jer su bili u njoj i videli koliko je i drugih porodica sa malom decom. A koliko ima takvih vila i sa takvom pozicijom na Skiatosu?

Ima bar desetak-dvadeset...

Zato ne treba generalizovati i na osnovu jednog desetodnevnog boravka izvlaciti zakljucke.

Pozicija smestaja koji je odabrao "zaki", zaista nije za Vas... jer je u centru grada, ali je extra za mlade ljude koji izlaze do kasno i ne treba da voze u jutarnjim satima do smestaja na plazi....

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869033
    Ukupno poruka