Roli

Zlatibor- restorani,kafici

234 poruke u ovoj temi

EEEE pa Dzoni ja u subotu ranom zorom odoh na Zlatiborski prsut i kajmak :) jojj jedva cekam ..... :) :) :) pojescu nesto i za tebe ne brini :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eeeeee, srećnice!!! Uživaj!

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio prošle godine posle NG(misli 05. januara) i u avgustu ove godine...

Tuborg 250din, Džin tonik 250din... Pljeskavica oko 150din, Pica oko 500din... Ne sećam se ostalog... Sve možeš i malo jeftinije naći ali ovo ti je neki prosek cena!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Komplet lepinja: 120, 150, 180

Pivo: 80, 100, 120

Čaj: 100

Kafa: 80, 100

Princes krofne: 100, 120

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

post-3028-1199531875_thumb.jpg Hm, da, evo još jednog doprinosa temi:

takođe "Feniks", ali onaj s druge strane jezera, specijalizovan upravo za ovakve divote :wub:

Izmenjeno (cream girl)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A gde su te Kraljeve Vode? Sta ima tamo lepo? I ! Kolko para su one smrt palacinke :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A gde su te Kraljeve Vode? Sta ima tamo lepo? I ! Kolko para su one smrt palacinke :P

kraljeve Vode su u stvari sam Zlatibor, to je nekadasnje ime naselja. A smrt palacinke su, ako me pamcenje ne vara, negde izmedju 200 i 300 dinara, zavisno od priloga. Preporucujem varijantu "svarcvald" :wub: ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kraljeve Vode su u stvari sam Zlatibor, to je nekadasnje ime naselja.

Takodje predjašnji naziv PARTIZANSKE VODE. Još uvek može da se vidi na ulazu u ambulantu...

A smrt palacinke su, ako me pamcenje ne vara, negde izmedju 200 i 300 dinara, zavisno od priloga. Preporucujem varijantu "svarcvald" :wub: ...

I ja, ali ne u kafiću preko puta Granda. Nekad su bile odlične tamo, a ovog 1. maja sam se šokirao na šta ono liči. Nije se znalo da li su gore same palačinke, fil, ili onaj šlag odozgo. Ne preporučujem nikom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta god samo da smo gore. (Koliko se ja secam najbolja komplet lepinja u kraju je kod Suljage u Uzicu).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E,da. Moj otac jutros ode na Dane suvog mesa (ili tako nekako) u Mačkat, TAKO DA ću i ove godine da dodjem do svoje doze iako ne idem skoro u taj kraj. Zavisnik, težak...

A kod Šuljage, bruka, nikad nisam jeo, uvek odem u Blue Moon.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao sto rekoh 17. januara smo otisli na Zlatibor u privatni smestaj.Smpatican duplex u Obudojevici blizu Brace Sekulic, oko 40kvm cena oko 30 e po danu. Vreme nas nije, nesto posluzilo sto se snega tice, kao sto sam i mislio. Kad je sneg pao posle 6 tog dana smo produzili ostanak jos dva dana, tako da smo ostali do juce. Rucali smo uglavnom u Nacionalnoj kuci. Cene od zlatiborskog sendvica za 200 din preko poh. kackavalja za 250 din, gulasa za 300 din do pljeki i cevapa za 450 i 500 din. Domaca piva i sokovi 110 din. Palacinke u Adagio-u 220 din (2 kom). Autici u beba kidsu - voznja 30 din. Piza u Monumentu oko 500 din. U Grandu, restoranu jela po porudzbini 500 do 650 din. itd. Jahanje na rancu Zova, oko 1.5 km od centra, 300 din 15 min, 500 din pola sata. Kad smo kretali cene smestaja su pale na 20 - 30 e po danu apartmana. To je ono sto mi je za sada palo na pamet. Trebalo bi da oko 10 februara odem do Kopaonika pa cemo videti sta nas tamo ceka. U principu meni Zlatibor iz godine u godinu deluje sve tuznije, posebno kada ponestane snega a to je postalo pravilo u ovo doba.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bio neko u restoranu Kneginja? Stalno cujem pohvale, a nikako da svratimo tamo kad smo na Zlatiboru. Zanima me jel stvarno tamo tako dobra klopa, a cene ok?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suki, te pohvale su potpuno opravdane.

Hrana jeste jako ukusna, a nije nimalo skupa. Mi smo u Kneginji redovni gosti. Dopada nam se i sto je ususkan, intiman, u njemu nikad nije guzva, cak je i enterijer lep. Cistoca je besprekorna, a, kako ja procenjujem restorane i po higijeni...jel'te...nus-prostorija, rekla bih da je Kneginja gotovo savrsen izbor.

Imam samo jednu malu zamerku na konobaricu. Nije neljubazna, ali je...hmmmm...namrgodjena i nekako kruta. I pomalo zaboravna. Ali je zato konobar bombonica. ;)

Izmenjeno (Kikisvet)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, pa onda, posto je plan za Zlatibor u toku, ovog puta Kneginju necemo zaobici! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako se krecu cene na Zlatiboru (hrana itd)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26306
    Ukupno tema
    877267
    Ukupno poruka