Guest Guest

Hotel Hostmark iskustva, Hurgada

430 poruka u ovoj temi

Hilton resort i Albatros white beach su mi zelje, ali mi je prvelika razlika. Gledam kod Farosa 640e Hilton  (WA ga nema u ponudi). AWB je 660 kod WA, koda Faroda 700 (1a travel ni ne gledam). 540e je moj gornji limit po osobi, za 15 dana, cena mi nije presudna u izmadju Host. i Kar..... na to sam mislila...

Ako se neko cudo desi sa cenama, jer sa Egiptom je sve moguce, javljajte...

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedno pitanje za forumase.... da li postoji mogucnost doplate za ALL poslednji dan, bez sobe? I ako da, koja je cena?

A koja je cena koja ukljucuje i sobu? 

Vazno mi je da znam, zbog dece... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U White Beach Albatros imate ALL do izlaska iz hotela.... Narukvice ne skidaju...Tako da sve usluge koristite normalno :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne secam se koja se cena bila , mozda 30-40 dolara , do polaska prevoza za aerodrom

Ja uvek uzimam i doplacujem ali mora pdmah na pocetku da se najavi i insistira

da bas TU sobu hocete i nijednu drugu . Meni nista ne znaci druga ako cu izgubiti pola dana u pakovanju i prebacivanju  stvari .

Znaci najaviti i podsecati povremeno  da slucajno ne zaborave

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ta cena(30-40$) ukljucuje i hranu i sobu do polaska na avion? Hvala za savete...

 

Inace, uplatili smo ovaj hotel za 23.jul, tako da se vec radujemo Crvenom moru...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Helena01, ta cena je i za sobu. Medjutim, najsigurnije je da im napišeta mail i  pitate za tačnu cenu i druge uslove. Usput proverite i da li je sve uredu sa vašom rezervacijom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Helena01 je rekao/la:

Jel ta cena(30-40$) ukljucuje i hranu i sobu do polaska na avion? Hvala za savete...

 

Inace, uplatili smo ovaj hotel za 23.jul, tako da se vec radujemo Crvenom moru...

Mislm da cena zavisi od duzine vremena zakupljenog za sobu. Primera radi do 16 ili18h je jedna cena, do 20ili 22h druga cena. U Seagullu je bilo 25$ do 18h.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info, hocu, pisacu mail, nekoliko dana pred put... 

A kako stoji situacija sa internetom u ovom hotelu? Jel ima besplatan wifi, i ako oma gde?Ako nema, gde mogu najjeftinije da se  snabdem sa istim? 

Takodje zanima me i voda, koliko se dobija po sobi i da li ima punktova za tocenje?Jel ima neko ALL koncept?

I jos jedno pitanje, da li mogu kolica za bebe u avion, i da li mogu obicna ili samo ona suncobran kolica? Da li ih cekiram kao prtljag ili...?

Hvala jos jednom...

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam ja bio u ovom hotelu u septembru 2014. Nije bilo besplatnog interneta,ali se moglo platiti na recepciji na kojoj nisu garantovali dobru pokrivenost signalom u celom hotelu,tj nismo mogli da znamo ni da li cemo ga hvatati u sobi,pa nismo ni uplacivali. Bilo je "dranje",ako se dobro secam oko 8e dan. Mnogo je isplativije uzeti sim karticu na kojoj imate net,nego uplacivati wi fi,mislim da su u pitanju vodafone sim kartice,ali nisam siguran jer nisam uzimao,mnogi iz naseg hotela jesu. Vode ima u flasicama od 0,5 l koliko god hocete,do 22h. Izmedju dorucka i rucka u baru na bazenu se sluzi pice  alkoholno domace proizvodnje i bezalkoholno,toci se iz flasa u plasticne case tokom celog dana,zatim negde oko podneva pomfrit,hamburgeri i nesto nalik pizzi,jedan sat sluze i sladoled,mislim da je to posle rucka,zaboravio sam vec. U baru u holu hotela posle rucka isto sluze neku klopu,tipa palacinke ,kolace i sendvicice,ali smo se mi sasvim dovoljno hranli-podmirivali tokom glavnih obroka da nam te uzine nisu ni trebale,samo onako iz zelje da probamo. Generalno je osoblje u hotelu ljubazno,ali dosta aljkavo. Kao primer cu navesti da se te obicne plasticne case u koje toce pice peru u baru za sankom onako brzinski,ovlaž,hladnom vodom i bez deterdzenta,cesto se na "cistim i opranim" casama moze naci karmin,ti im ukazes na to,a barmen uzme drugu casu i prespe to tvoje pice iz jedne case u drugu i u fazonu izvolite  sve je ok. Ali to oni ne rade namerno,ne treba im zameriti jer su oni takvi,prirodno aljkav narod,zive u losim higijenskim uslovima i u tom hotelu oni bi opusteno jeli sa poda.Pijte samo iz mekanih plasticnih casa koje se ne peru nego bacaju nakon upotrebe,nemojte iz onih tvrdih sto lice da su od stakla. Za vreme obroka u restoranu imate pice,za dorucak na aparatima sokove,caj,kafu,kapucino,toplu cokoladu,mleko,za vreme rucka radi sank i morate sami otici do njega i traziti sta zelite,nece vas za stolom usluzivati,osim ako ne zelite da placate  dodatno taj vid usluge. Za baksis su ljubazni i sve ce vam uraditi i izaci u susret,usitnite 20$ u novcanice po 1$ i cascavajte ih s vremena na vreme,tako smo mi radili. Kada smo stigli u hotel,ranije nego sto je trebalo,rekli nam na recepciji da cemo sobu cekati oko 3-4 sata da bude pospremnjena,izvadim 5$ i dobijem nosaca kofera i lux apartman sa 2 sobe za 10 min,pa sad procenite da li je vredelo tih 400 din,kurs je tada bio oko 80din=1$,zato smo dolare i nosili jer ih tamo gotovo poistovecuju sa evrima,a kod nas je onda evro bio dosta skuplji,oko 112din=1€. Imace sto se poslednjeg dana aranzmana tice,nama nije bio nikakav problem. Mi smo bili u hotelu 15 dana,a ljudi iz Srbije dolaze i odlaze na svaka 3 dana,takve su ture bile. Mnogo je nasih,upoznali smo ih dosta i svakodnevno zajedno provodili vecinu vremena,hteli ili ne,tako je  Egiptu,tu si gde si ,u hotelu i nema puno zujanja,samo bazen-plaza,svakog dana okruzen jednim istim facama,steknes utisak da ih ceo zivot znas. I dan danas se druzim i vidjam sa nekim od tih ljudi...ako se "sprijateljite" npr. sa nekim mladim bracnim parom ili dvoje mladih,oni ce vam poslednjeg dana izaci u susret i sami vam ponditi njihovu sobu da ujutru ostavite stvari,a da se uvece istusirate jer to svi tamo tako rade postao je obicaj,mi smo imali kasni vecernji let oko 23h,neke agencije su imale i rani jutarnji oko 5h,sto je po meni i bolje,izadjes iz sobe i ides pravac na aerodrom,ali Boze moj. Sto se tice all inc usluga poslednjeg dana ni to nije narociti problem,dovoljno je da vam neko od gostiju koji su otisli kuci 2-3 dana pre vas ostavi svoju narukvicu,umesto da je ostavi na recepciji. Samo kazete prilikom odjave da zelite da je ponesete sa sobom za uspomenu na lep odmor. I to su takodje svi radili u hotelu,niko nikakav problem nije imao,jedni drugima otavljaju te narkvice,vama ce neko dati svoju,Vi cete nekom ostaviti Vasu i tako u krug to ide. Ako bas ne zelite da se po srpski receno "ciganišete",za baksis od 10 evra svaki recepcionar ce vam dati na crno sobu tog poslednjeg dana. Znam,jer je to uradio jedan Beogradjanin sa zenom i dvoje male dece. Ja mogu ovako do sutra,ali to bi bilo to...ako Vas jos nesto zanima,pitajte slobodno. :-)

Izmenjeno (dare013pa)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Helena01 je rekao/la:

A koko stoji situacija sa internetom u ovom hotelu? 

Jel ima besplatan wi fi, i ako oma gde?

Ako nema, gde mogu najjeftinije da se snabdem sa istim? 

Takodje zanima me i voda, koliko se dobija po sobi i da li ima punktova za tocenje?

Jel ima neko ALL koncept?

2013.g. internet je bio u hotelu, ali se placao nesto previse.. Najblize ti je u Senzo Mailu da kupis karticu za te.l ili USB stik za lap top u Vodofonovoj radnji. Senzo mail je na levo kada izadjes iz hotela. Vode ima i to flasirane Nestle od 0,5l i neke druge od 1,5l u barovima, a i ostavljaju u sobama. 

Za all. uslugu se ne secam, neka napise neko ko je bio u skorije vreme

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja.... htodoh da pitam za koralni greben u ovom hotelu... gde se nalazi, jel dolaze ribice i sl..

 

Otisla bih da kupim cerki masku i dihalicu, ako ima poente.... 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima ribica oko mola i jedan mali grebenčić. Medjutim ako se otpliva levo i desno od lagune ima svega. Ako je ćera mala i slab plivač mislim da je to za nju podaleko. 

Bez obzira i u plićaku ima šta da se gleda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, par pitanja u vezi sa ovim hotelom...

Da li ima uslugu tzv. decijeg menija? (posebno kuvano za decu (bebe), nezacinjeno, neslano i sl.?) 

Sta mislite, da li bi mi izasli u susret ako bi ih zamolila da mi izadju u susret da mi nesto tako spreme? Da li znate za takve slucajeve..?Pisala bih mejl, ali ne radi im sajt, pa nemam adresu.Ako neko ima, neka ostavi.

Drugo pitanje, da li imaju kuvalo za zagrevanje vode u sobi?

 Hvala

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuvalo  i decijeg menija posebno nije bilo 2013g. Za kasnije ne  znam

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Helena01, mislim da je najbolje da se mailom obratite hotelu. Nama su uvek odmah odgovarali.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka