operativac

Hotel Toroneos Nikiti

30 poruka u ovoj temi

Vratili smo se pre 3dana.Zaista smo zadovoljni.Smestili su nas u noviji deo jer sam trazila.Hrana dobra,standard.smestaj ok.Svaki dan su cistili,zatezali,cak na  krevetu pravili masne od posteljine?.Pored nas su bili ljudi koji dolaze vec drugi put.Nasi prijatelji su jedva nasli smestaj za  50evra.A mi smo za taj novac imali i klopu.Jedino sto je dvoriste malo zapusteno.Plaza je losa,ali je dobra pozicija za obilazak okolnih plaza. Zaista ekonomican i lep odmor.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marinamara

da li ste isli preko agencije ili u svom aranzmanu?

Pitam,  zato sto kazete da ste trazili smestaj u novom delu. pa me zanima da li preko agencije to moze da se zahteva. Cula sam da je novi deo mnogo bolji.

@lokica

da li ste i vi bili u novom delu? 

Drago mi je da ove godine ima pozitivnih komentara. Mi ga gledamo vec nekoliko godina, ali se nesto nisam usudjivala da rezervisem zbog prethodnih komentara. Verovatno su poceli da malo vise ulazu u hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@marinamara

da li ste isli preko agencije ili u svom aranzmanu?

Pitam,  zato sto kazete da ste trazili smestaj u novom delu. pa me zanima da li preko agencije to moze da se zahteva. Cula sam da je novi deo mnogo bolji.

@lokica

da li ste i vi bili u novom delu? 

Drago mi je da ove godine ima pozitivnih komentara. Mi ga gledamo vec nekoliko godina, ali se nesto nisam usudjivala da rezervisem zbog prethodnih komentara. Verovatno su poceli da malo vise ulazu u hotel.

Preko agencije mouzenidis .Kad smo stigli bio je prestv.agen.Vesna njoj sam rekla da pita sefa naravno dozvolio je.Pored nas su bili ljudi koji su predhodne godine bili u starom delu zadovoljni su.

Izmenjeno (marinamara)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumaši
boravio sam prošle godine krajem avgusta u hotelu, mi smo uplatili preko agencije Mitos Travel. Bili smo 7 noćenja, i ispalo nas je mizerno skuplje nego da smo boravili u apartmanima.

I za ovu godinu smo planirali da nam baza bude ovaj hotel, ali nam ne odgovara usluga, mora da se uzme All Inclusive, što nama ne treba. I dalje je odlična cena, ali nemamo nameru da se vraćamo u hotel na ručak

Izmenjeno (operativac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@operativac

koja agencija ima u ponudi ovaj hotel za leto 2018?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@operativac

koja agencija ima u ponudi ovaj hotel za leto 2018?

sorry, bio sam u Aziji mesec dana, bez neta.

Mitos ima Toroneos ove godine, ako i dalje tražiš

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobar dan, 

sa porodicom sam uplatio letovanje, od prvog jula 10 polupansiona.
Nas četvoro sa popustom 661€. Gledajući cene smeštaja u Nikitiju i kako nigde mesta više nema za jul, zabrinula me cena. Jeftino je.

Ovaj sajt jedini ima komentare o hotelu, pomogli ste mi da se odlučim.

Da li neko ima sliku plaže ispred hotela,?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sredinom jula sam prošao pored ovog hotela i stekao utisak da ne radi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u ovom hotelu ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili ovaj hotel danas, 640e za nas 4(deca 13 i 8 god), polupansion. Za te pare nema ni smeštaja u Nikitiju, za 10dana. Bili smo pre tri godine pa znamo šta da očekujemo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovali smo u ovom hotelu 2017. godine. Privukla nas je cena. Bili smo zadovoljni, pa smo ga uplatili i ove godine. Tada smo bili smešteni u starom delu, preko puta restorana. Sa terase smo imali pogled na more. Hrana je bila i više nego zadovoljavajuća za te pare. Svakog dana smo odlazili kolima na plaze, ali smo se noću kupali na onoj koja je blizu hotela. Sasvim je zadovoljavajuća. Ako smo se mi mogli kupati na njoj noću, ne vidim razlog zašto bi nekome bila loša danju. Ulaz je šljunkovit ali sasvim ok. Jedine zamerke u vezi hotela imam na čišćenje i promenu posteljine (nas su jednostavno zaboravili po tom pitanju pa smo morali da se žalimo), kao i na to što na recepciji rade ruskinje koje ne znaju engleski. U bazenu se nismo kupali, takođe zbog higijene, ali videli smo da neki jesu. Ako nekoga zanima neka informacija neka slobodno pita.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo tamo od 29.juna pa vas obaveštavam kakva je situacija ove godine.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli juče, pa da vam javim prve utiske. Hotel deluje lošije nego pre tri godine, samo je bazen čistiji. Nema mnogo gostiju, hrana standardna za 2*. Oko bazena manje ležaljki, i polako se uništavaju one nadstrešnice od prirodne hladovine. Ništa se ne ulaže u održavanje, to se svuda vidi. Juče smo merili da do mola  i početka šetališta treba 12minuta laganog hoda, bržim 10min. Ima predstavnika Mitos agencije koji se stvarno trude da reše probleme. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo i mene iz hotela toroneos, posle 15 dana boravka, i tu sam da odgovorim svima na neka dodatna pitanja

uplaćeno u martu, preko agencije, max popust, 2 osobe., sopstveni prevoz, naravno.

 

Hotel je stariji, sobe su starije, ali je sve nekako održivo bilo. Do prve plaže gde se kupaju makedonci ima 100 metara, i plaža je neuredjena, bez beach bara, ležaljki. Ima jedno veliko drvo. Tu se uglavnom kupaju makedonci koji su uplatiili letovanje u vili nikiti bej, a ta zgrada je do prošle godine bila sastavni deo hotela (novi deo), od ove nije. Bolja plaža je na oko 10 minuta pešaćenja uz more, pa do centra Nikitija. Nikako ne preporučujem autobusom, ovde mora da se dodje kolima.

 

Hotel odličan, ali neodržavan, lagano mi dolazi vreme za komplet renoviranje. Sobe su prostrane, i preporučujem smeštaj u prve tri zgrade oko bazena, dosta su čistije i vodi se o njima bolja briga nego o zgradama iza restorana. Ogroman je prostor na kom je hotel, ogroman i dubok bazen, ovakvih bazena nema ni u hotelima sa 3, 4 zvezdice. 

Ima parking, uglavno, u hladovini.

 

Bazen odličan, možda jedan od boljih koje sam koristio na Sitoniji. Pool bar je vrlo jeftin i ima samo osnovna pića, kafa, sok, voda, pivo. Kafa 1e, sok 1.5e, pivo 2e.

Pored bazena je i roštilj prostor, koji smo par puta i koristili sa ostalim gostima.

 

Hrana jednolična, kao i u svakom hotelu u grčkoj koji nema 3*. Doručak pristojan, večera slabija, jedno glavno jelo, nekada dva, nekada riba, nekada bez mesa. Ko je došao da uživa u hrani, taj je pogrešio. 

 

Lokacija najbolja na Sitoniji, preporučujem da se krene kolima na plažu pre 9 ujutru, da bi se uhvatilo dobro mesto i izbegla gužva. Sve plaže u 15km su fantastične.

 

Sve u svemu, izašao nas je polupansion jeftinije nego najam u okolini, i moje mišljenje je da je ovo odlična cena za lokaciju koja se dobija. Preporuke za predstavnike agencije, koji su svaki dan bili u hotelu , nama na usluzi.

 

Bože  zdravlja, ponavljamo sledeće godine Toroneos

IMG_20190706_164510.jpg

IMG_20190711_183408.jpg

 

Izmenjeno (operativac)
fotka
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka