operativac

Hotel Toroneos Nikiti

30 poruka u ovoj temi

Primetio sam od ove sezone hotel Toroneos u ponudi na sprskom tržuštu, po više nego povoljnoj cifri za regiju oko Nikitija. Polupansion ispadne jeftiniji od zakupa apartmana preko agencije.
Pretražio sam forum, našao sam par pitanja o hotelu, ali dobrih povratnih informacija nema. Na tripadvisoru su komentari iz 2012.te vrlo loši, dok su komentari iz 2015/2016. malo bolji. Booking komentari malo napumpani.

Da li je ok odnos cene i kvaliteta? Jasno je da se ne može očekivati bog zna šta za 40e po danu, ali je pozicija za Sitoniju dobra.

Kakva je higijena? Komentari su vrlo, vrlo raznoliki, verujem da do toga dolazi zbog različitih očekivanja stranaka, a možda i cene koje je plaćenja.

Kakva je plaža? Pročitao sam da je divlja, ali sam isto tako pročitao da je krajem prošle sezone počeo da je sredjuje vlasnik od okolnih vila, koja je u ponudi srpskih agencija.

Kakava je ishrana? Klasična ishrana kao u hotelu 2*, tipa Olympic Bibis, Porto Matina, Kassandra Bay Village ili lošija?

 

Svaka informacija bi bila od značaja za moj planirani boravak u septembru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene plase slike sa TA gde se vidi budj u sobama. Svakako nije za decu. I kreveti pise da su uzas a za taj novac sigurno nisu kupili nove duseke. Sve ostalo mogu da prebolim da odem sa zenom na nedelju dana bez dece. Pozicija jeste super, i nikiti je super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne zaboravite, da kod tih hotela, najvise zalbi ima od ljudi sto odsedaju u prizemlju.

Cesto su to economy sobe, koje nisu renovirane. Ne kazem da je sprat renoviran, ali sigurno jeste bolji. U hotelima gde je postoji ta razlika u ceni, izmedju prizemlja i sprata (ne racunam pogled na more), uglavnom su zadovoljniji ljudi koji su odseli na spratu.

I ne zaboravite, da skoro u svim hotelima ima razlike u sobama, tako da treba dobro prouciti na sta se tacno zale i u kakvoj su tacno sobi odseli, oni sto komentarisu na TA, a i sire, pa i ovde :) 

Ljudi cesto samo izvale komentar, a ne kazu neke stvari, tipa da su uplatili najjeftiniju sobu npr. A ocekivanja su kao da su uplatili deluxe suite.

Taj hotel je bas jeftin, i ja bih bas volela da vidim neke slike ili komentar nasih ljudi, ovde na forumu.

Za sada, priznajem komentare Rusa, imaju mnogo bolje sajtove od TA i nekako najslicnije nama gledaju. Britanske komentare sam pocela da  preskacem, njima daj bazen i sve im je super:D 

A i cenovni rang nam se razlikuje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo smeštaj u ovom hotelu od 15.6. Idemo sa dvoje male dece. Polazak se polako bliži. Javićemo kako je. Nadamo se da je bar pristojan. Ne očekujemo puno za taj novac. Ako neko slučajno ide pre nas neka napiše utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pise da je divlja plaza bizu ovog hotela, koliko je daleko neka bolja plaza, da li se isplati uplatiti ovde a ici na drugoj plazi, ima li gde u blizini kupiti girose npr ili nesto za rucak obzirom da u hotelu ima dorucak i vecera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto da ne ako je cena povoljna. To su tipovi hotela u kojima samo prespavate, doruckujete i ceo dan ste na plazi. Posle plaze na veceru pa negde u setnju. Ne brinete o komforu, niti jurite da spremate i kupujete hranu. Preko dana se hranite na plazi ili negde u blizini plaza

Do uredjenog i najlepseg dela plaze u Nikitiju ima oko 1km, pozeljno je ici kolima, a kad ste vec u autu mozete otici i na Ag. Ioannis, Koviou, Kalogriju, Lagonisi itd

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anima 73 napisite utiske kad se vratite i nama je taj hotel privlacan za septembar! Hvala!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Uplatili smo smeštaj u ovom hotelu od 15.6. Idemo sa dvoje male dece. Polazak se polako bliži. Javićemo kako je. Nadamo se da je bar pristojan. Ne očekujemo puno za taj novac. Ako neko slučajno ide pre nas neka napiše utiske.

ima li komentara_

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Uplatili smo smeštaj u ovom hotelu od 15.6. Idemo sa dvoje male dece. Polazak se polako bliži. Javićemo kako je. Nadamo se da je bar pristojan. Ne očekujemo puno za taj novac. Ako neko slučajno ide pre nas neka napiše utiske.

Zeljno ocekujem vas komentar,posto idemo u avgustu?

Izmenjeno (marinamara)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Jutros smo se vratili iz ovog hotela pa da prenesemo utiske. Hotel jeste povoljan ali je i ocajan, mozda je nekada bio dobar ali od tada nista nije radjeno na njemu.

Prva stvar plaza koja se nalazi 100m od hotela je blagi uzas, uopste nije pesak vec je kamenje talasi itditd, prva upotrebljiva plaza je kilometar dalje. To verovatno vecina i ocekuje ali bolje da napisem.

Od hotela do centra se seta nekih 800m po prasnjavom putu gde jure kola, nocu mrkli mrak bez bilo kakve rasvete.

U hotelu mrkli mrak nocu. Bazen deluje kao da nikada nije menjana voda. Osoblje generalno ne zna engleski sto je katastrofa. Soba nam je generalno bila jako prljava, narocito kupatilo. Tus kada voda ne otice, nema zavese pa je celo kupatilo mokro, lavabo nema resetku, vodokotlic malo radi malo ne, posteljina izgleda puna buva ili necega slicnoga posto smo svi skroz izgrizeni.

Dorucak jaja na oko, kuvana jaja, przenice, peceni krompir, nekoliko vrsta salata, pekmez, med, margarin.

Vecera testo sa paradajzom, zapeceno testo, krompir kao za dorucak (salate takodje repriza), neko meso jedna vrsta i to je to.

Mogao bih jos puno stvari pisati ali sam premoren a i ceka me dosta obaveza, generalno smo se mi dobro proveli ali ne zahvaljujuci toroneosu. Mozda ce nekome ovaj hotel odgovarati ali meni je licno posle x godina letovanja u hr eg i tunisu ovaj hotel katastrofa i ne bih zenu i dete vodio ponovo u njega ni za dzabe.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo se vratili iz Nikiti-ja, hotel Toroneos. Smestili su nas(na moj zahtev)u noviju zgradu hotela i dobili smo finu sobicu sa kupatilom i velikom terasom.. sto se tice hrane, jeste ukusna i mozes da jedes koliko hoces, dorucak je standard(isti) kao svaki dan jaja, krompir, salame, sir... a vecera je uvek bila drugacija i ona je stvarno dobra. Mane su ose koje ti ne daju da jedes ....... bazen su ocistili i bio je prelep.. hotel jeste malo zapusten ali moze im se kad je i tako stalno pun gostiju koji za te pare od 500e za 8 dana (kao mi sto smo isli) samo tu moze da se dobije.. auto je zakon, svaki dan druga plaza i sve u svemu prelepo nam je bilo.. 

ako nekog jos nesto interesuje nek me pita.. pozzz svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su sobe u suturenu, hrana je i za ,podrumce, ista zar ne? Molim vas opsirno, najopsirnije o ovom hotelu, ako moze i slike, o plazi koja je najbliza, da li je neosvetljeno do grada, koliko pesice, da li sobe u podrumu imaju frizider...Cekamo odgovor, mi smo se upravo vratili iz Edipsosa, uplatili bi Nikiti u novembru, unapred Evharisto!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne verujem da ovaj hotel radi u novembru. Ustvari, pitanje je da li bilo koji hotel u Nikitiju radi u novembru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek u novembru ili decembru uplacujem za sledecu godinu, na to smo mislili, ici cemo u julu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ovi sto su isli po Egiptu i Tunisu neka i zameraju, jer su tamo sigurno isli na bolje. 

Mi smo isli proslog leta u Toroneos sa bebom od god dana i super nam je bilo. Dobili sobu sa 4 kreveta, bez 30 kvadrata sve nije bilo, na spratu, pogled na more, terasa ogromna. Klima radila, cistile se sobe svakog dana, menjala se posteljina isto. Kupatilo ok, bilo tople vode po citav dan. Hrana super. 

E sad, mene zanimate vi koji zakerate na svemu u vezi Toroneosa, kazite mi samo, sta vi ocekujete za 450e za dvoje polupansion u sred sezone u Nikitiju? Eto, to me zanima. Znate vrlo dobro da je Sitonija najlepsa i najskuplja uglavnom sto se Halkidikija tice. Toroneos je u Nikitiju koji je realno najbolja baza i drzi jake cene samo da spavate. Vi dragi moji za smesne pare dobijate i dva obroka, dakle oslobodjeni ste kuvanja i cimanja na odmoru, ali razumem da neko i to voli, ali licno ja ne bih dala 700e da samo spavam. 

Izvinite vi sto jedete kavijar svakog dana pa vam je u Toroneosu hrana ocajna... i sve drugo vam je ocajno... znate onu, plati pa se klati!

Sad smo u Siviriju u hotelu Samel, ali sledece godine Boze zdravlja, opet Toroneos, jos kad bi imali all bilo bi banja. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka