iva nica

Hotel Ostria Sea Side Hanioti

2 poruke u ovoj temi

Slucajno sam naisla na ponudu ovog hotela i bas mi se svideo.To je manji,nov hotel,otvoren tek za sezonu 2015.Na slikama sve izgleda prelepo,sobe,dvoriste,otvoreni bazen...Na samoj je plazi,koja takodje,izgleda cisto i lepo.U ponudi je samo aranzman nocenje sa doruckom,ali pretpostavljam da to nije neki problem,jer se hotel nalazi u centru Haniotija.

Da li je neko bio,pa da,onako,iz prve ruke,isprica kako je bilo?

Ima nekih komentara gostiju na sajtu hotela i svi su pozitivni,ali ne znam koliko su merodavni.Ipak,bi mi vise znacilo da mi neko ovde kaze nesto o samom hotelu i usluzi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo letovali u ostria sea side 2015. odlican je hotelcic, sobe i kupatila prostrane i veoma je cisto. mi smo se odlucili da uplatimo samo nocenje i dorucak jer vise volimo da se hranimo po tavernama nego da smo vezani za hote, a dorucak je bio solidan, isto kao iu bilo kom drugom hotelu sa 4 zvezde u Grckoj. veoma je lep hotel a buduci da nije u samom centru haniotija uvece je mirno. osoblje je dobro mi nismo imali nikakve prigovore na nhijov rad. e sad ono sto nikako ne valja je hotelska plaza, veoma je uzana a lezaljke su postavljene preblizu. ulazak u more takodje nije sjajan pa su te godine u more postavljali neke dzakove sa peskom kako bi se olaksao ulazak. ja bih hotel svakako preporucila ali hotelska plaza uopste nije dobra. ako vam nije problem da se vozite svakog dana negde drugde onda ok. nadam se da sam pomogla. akotreba jos nesto sslobodno pitajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827282
    Ukupno poruka