vialli

Tara, opšta tema

1764 poruke u ovoj temi

Nisam išao preko Loznice, ali preko Debelog brda je Ok put, u svakom slučaju bolja varijanta nego preko Čačka, Užica, Zlatibora. Jeste da taj put nije u najboljem stanju, ali ima jako malo vozila od Valjeva pa do B. Bašte.

Evo Sat patrola je prošli vikend napravila emisiju o tom putu:

https://youtu.be/v4aQv1WdWZA

Izmenjeno (DjordjeJ)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj savet vam je da idete na novi autoput Milos Veliki. Kod Surcina se iskljucite sa E75 preko petlje i skratice vam put poprilicno. Posle mozete da birate - da produzite autoputem do Preljine, pa onda preko Cacka i Uzica ili da se iskljucite kod Lajkovca, pa preko Valjeva dole malo niz Drinu i preko Bajine Baste na Taru. 

Mi idemo za vikend i odlucili smo se za drugu opciju, malo da uzivamo u predelima kraj Drine, a i da svratimo malo do Bajine Baste. Taj put je ujedno brza i kraca varijanta.

Putanja od Novog Sada

https://www.google.com/maps/dir/NOVI+SAD,+E75,+%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8+%D0%A1%D0%B0%D0%B4/43.8870653,19.5370619/@44.8768105,19.7522346,9.5z/data=!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x475b172d4c52d6c3:0x2df6161640846c7c!2m2!1d19.8614842!2d45.3033954!1m0!3e0

Izmenjeno (fansten992)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ruma-Sabac-Loznica-Zvornik ima puno kamiona, jos je i ostecen most kod Ljubovije....pa se ide nekud zaobilazno, ne znam tacno kud, valjda kroz centar Ljubovije

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za iskustva, kuda je bolje putovati od Novog Sada do Tare - preko Valjeva i Debelog brda, ili uz Drinu preko Loznice? Sve informacije koje pronalazim su iz 2015, nema ništa novije. Hvala.

Погледајте мало боље, има на страни 114, а ево већ су вам и одговорили.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam išao preko Loznice, ali preko Debelog brda je Ok put, u svakom slučaju bolja varijanta nego preko Čačka, Užica, Zlatibora. Jeste da taj put nije u najboljem stanju, ali ima jako malo vozila od Valjeva pa do B. Bašte.

Evo Sat patrola je prošli vikend napravila emisiju o tom putu:

https://youtu.be/v4aQv1WdWZA

Da, gledala sam, ali nam se ne ide auto-putem jer je put do Šapca, pa posle i ka Valjevu lep. Nedoumica mi je ovo posle Valjeva, jer na SAT patroli videh da ima 45 km lošijeg puta + 10 serpentina. Pre tri godine kad smo se vraćali preko Loznice, put je bio loš... ravan, ali pun rupa, pa ne znam da li je i sada takva situacija. U svakom slučaju hvala na odgovoru.

Moj savet vam je da idete na novi autoput Milos Veliki. Kod Surcina se iskljucite sa E75 preko petlje i skratice vam put poprilicno. Posle mozete da birate - da produzite autoputem do Preljine, pa onda preko Cacka i Uzica ili da se iskljucite kod Lajkovca, pa preko Valjeva dole malo niz Drinu i preko Bajine Baste na Taru. 

Mi idemo za vikend i odlucili smo se za drugu opciju, malo da uzivamo u predelima kraj Drine, a i da svratimo malo do Bajine Baste. Taj put je ujedno brza i kraca varijanta.

Putanja od Novog Sada

https://www.google.com/maps/dir/NOVI+SAD,+E75,+%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8+%D0%A1%D0%B0%D0%B4/43.8870653,19.5370619/@44.8768105,19.7522346,9.5z/data=!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x475b172d4c52d6c3:0x2df6161640846c7c!2m2!1d19.8614842!2d45.3033954!1m0!3e0

I mi idemo za vikend. Izgleda da će to ipak biti auto-putem. Hvala puno.

Ruma-Sabac-Loznica-Zvornik ima puno kamiona, jos je i ostecen most kod Ljubovije....pa se ide nekud zaobilazno, ne znam tacno kud, valjda kroz centar Ljubovije

Hvala puno.

Погледајте мало боље, има на страни 114, а ево већ су вам и одговорили.

U pravu ste, strana 114 rešila nedoumicu; idemo auto-putem. Hvala Vam.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Zmajuljica Пазите само на Дебелом брду на два места постоје некакве неравнине на терену такозване депресије, буквално треба да се успори и пређе као преко лежећег полицајца иначе може бити проблем, постоје знакови који упозоравају на то али су јако близу самог проблема па немојте јурити да би их видели на време, све остало није страшно па ни серпентине, јер је леп крајолик и нема гужве. Уживајте и срећан пут! :) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Put preko D. Brda nije los. Gore deluje u emisiji SAT. Malo opreza i uživanje. Kao što sam napisao ovaj put nije opterećen pa to dosta olakšava vožnju. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26373
    Ukupno tema
    881209
    Ukupno poruka