pcelica83maja

Kleopatra Euro (ex) - Kleopatra Blue Hawai hotel

24 poruke u ovoj temi

Da li neko ima neke info o Kleopatra Blue Hawai? Pre je bio Kleopatra euro, nigde ne mogu

da nadjem prave slike hotela, ni kakva je usluga, hrana, da li je u blizini centra Alanje tipa

10 min pesaka ili pola sata pesaka? Alanya84 HELP :dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.loveholidays.com/holidays/turkey/antalya/alanya/kleopatra-blue-hawaii-ex-kleopatra-euro.html#state=AQoUKFAAIKHLYwIAAAg&view=description

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neke info o Kleopatra Blue Hawai? Pre je bio Kleopatra euro, nigde ne mogu

da nadjem prave slike hotela, ni kakva je usluga, hrana, da li je u blizini centra Alanje tipa

10 min pesaka ili pola sata pesaka? Alanya84 HELP :dosada:

Hotel nije daleko od centra.

Deana* Postoje dva hotela saslicnim imenom i treba napraviti razliku. Taj koji su ti preporucivali blizi je cetru.

HOTEL GORGULU KLEOPATRA BEACH koji je dosta udaljen od centra

HOTEL KLEOPATRA GUNGOR koji je na 1k od centra i koji ima na forumu odlicne komentare onih koji su bili u njemu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam, ali nisam mogla da se otkačim od Azaka. Barem ću manje jesti, ručak mi je suvišan, a i blizu je Green Beach Bar...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pravi izbor! ;-)

Dve godine za redom sam letovala u Azaku,odlican izbor!

Zelum Vam odlican odmor!Uzivajte!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bebicebg, hvala Vam, ne mogu da dočekam. Svi mi to kažu. Uplatila sam u poslednji trenutak jer su bile ostale samo još dve sobe za taj termin.

SmartGirl, meni su u agenciji jako hvalili Kleopatra Gungor i čitala sam za taj hotel sve naj u odnosu na cenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa hotelom Kleopatra Blue Hawai? Kakva je higijena u sobama, hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Kleopatra Blue Hawai 3*

Iskreno sam zadovoljna ovim hotelom. Bili smo u periodu od 17og do 28og jula. Cim smo stigli u hotel, otisli smo na dorucak. Sobe su bas divne, svaki dan se ciste i menjaju peskiri, bar je u nasoj sobi tako bilo, mada su se drugi gosti zalili kako treba da traze peskire. Hotel se nalazi u drugom redu hotela, na bas lepom mestu, tihom, nema buke i preko puta Azak Beach hotela. Nema sopstvenu plazu, ali mi smo koristili plazu od Azak Beach hotela (deo na KLEOPATRINOJ plazi). Lezaljke se placaju, i kostaju 15 lira po danu (2 lezaljke i sunobran), medjutim, mi smo platili 40e za 10 dana, tako da je 4e za dve lezaljke i suncobran, stvarno smesno... Sto se tice same plaze i vode, ja sam odusevljena... Sitan pesak, tj. sitno kamenje, nema mulja, a voda je bukvalno mlaka, nemas osecaj da ulazis u more... Boja mora je takodje, fenomenalna. Sto se tice hrane u hotelu, dorucak je standardni, kao u svim hotelima, neko jutro virsle, pa kajgana, neko palacinke... a ostalo je sve isto, sunke, sirevi, salate, voce... lepo sve u svemu... a sto se vecere tice, imalo je 4 glavna jela svako vece, i dosta salata i voca.. nije lose, ali ja ne volim zacinjenu hranu, a kod njih je sve zacinjeno, ako je kiselo onda je prekiselo, ako je slatko onda je preslatko... i sto se tice deserta, svako vece je imao, raznorazne balave, neki njihovi pudinzi... Do samog centra ima nekih 10ak minuta laganog hoda. Glavni deo setalista krece od poslasticarnice MADO, koja vazi za najbolju poslasticarnicu u Alanji, i zavrsava se kod Ataturk spomenika. Morate probati i bezalkoholne vocne koktele, u Tropical Vitamin Baru, stvarno su fenomenalni i kostaju oko 5 lira. A sto se kursa tice, tada je bio 1e=2.8 lira. 

Ko god izabere ovaj hotel nece pogresiti, stvarno sve pohvale! 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo trenutno(jun 2021) u ovom hotelu.Prvo i osnovno prečisto je.Svaki dan dolazi spremačica i pospremi sobu a na dva dana menjaju peškire.Hotel je preko puta Azak hotela i od plaže ga deli ulica.Trenutno je cena  za 2 ležaljke i suncobran 3 EUR. Mi smo koristili plažu broj 7.Što se tiče hrane odlična je. Za doručak je i slano i slatko sa puno različitih salata.Često prave i mekike .Za ručak i večeru obično je 3-4 glavna jela i pregršt salata i nema šanse da ostanete gladni.Sobe su renovirane kao i kupatila.Hotel ima i mali bazen sa lezaljkama.Za hotel sa 3 zvezdice je odličan i po smeštaju i po hrani.

Izmenjeno (selena65)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka