pcelica83maja

Kleopatra Euro (ex) - Kleopatra Blue Hawai hotel

24 poruke u ovoj temi

HOTEL KLEOPATRA EURO 3* - a sta kazete za ovaj hotel, vidim da je iza Azaka, za koji kazu da je na najlepsem mestu, a all inclusive je...blizi je nego Gungor?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su otisci u vezi hotela Kleopatra Euro?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko nekih saznanja o Kleopatra Euro hotelu? Mi idemo preko Argusa pa bih volela da neko nesto napise

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao.tek sam uspela danas da se ukljucim na sajt.vratila sam se pre par par dana iz alanje.bila sam u kleopatra euro hotelu.ovako prvo cu dobre stana-super lokacija,blizu je plaza, na koju i ne morate da iznajmljujete lezljke,blizu je centra,ljubazni konobari, udobni duseci.lose strane-JAKO LOSA I JEDNOLICNA HRANA.povrce u svim varijantama, ako i pomislite da jedete nesto sto bi se moglo nazvati mesom ispostavi se da nije.desavalo se da nesto od vecere stave posle za dorucak i obrnuto.ja stvarno nisam probirljiva po pitanju hrane, ali ovo je stvarno bilo previse.od voca samo pomorandze i po neki put lubenica i zelene jabuke.od slatkisa puding na vodi i par puta urmasice.Ako birate izmedju gungora i eura, izaberite GUNGOR.Ista lokacija, blizu su a ne moze se porediti.imali su FENOMENALNU HRANU.Na kraju smo se salili odemo u gungor da vidimo sta necemo imati za obrok. Kupatila su im losa, stare sanitarije, a pogotovu wc solja.hotel izgleda ko da nije dugo radio, pa se nisu spremili za sezonu.Mi smo se super proveli,posto smo takvi po pirodi i supr jebilo drustvo u hotelu,ali sam zelela da ljudima ukazem, da za iste pare biraju bolje.Vodici iz argusa marko i damir su nas skroz iskulirali kad smo im ukazali na problem,idm cesto preko argusa ali ovaj put su bili ne korektni, nisu se ni udostojili da dodju.dok je vodic ceske grupe stalno bila tu i ukazivala na probleme, pa su se vremenom popravil, bar malo. e raspisah se ja,ako nekog jos nesto zanima neka pita

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u Kleopatra euro,pa mi molim te reci koliko su lezaljke na plazi i ima li negdr blizu neka plsza sa lepo uredjenim lezaljkama:)i kakve su sobe?ima li wi fi?hvala unapreddd:))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deo plaze koji se nalazi preko puta hotela (predju se dve male ulicice, 30 metara, kod hotela azak) bas je lep, siroka je plaza, lepo uredjena,cisto,ima tuseva, kabine,kafica, i naravno lezaljki i sincobrana,krecu se oko 12-15 lira, ako se dogovorite u hoteli ili sa njima na plazi da im date koji dan unapre mozeta i za 10 lira, recite da ste i srbije, posto ruse deru ;) ima wi fi u hotelu, sobe su okej,bar je nasa bila, imaju fine terase,kupatilo je onako,ali prezivecete ;) sobe koje gledaju na ulicu imaju bolji pogled,ali je jake bucno, tako da je mozda bolje da budete u sobama sa strane. obavezno se vozite vozicem cira,pocetna stanica mu je preko puta hotela,voznja traje 45 minuta,hotel je stvarno na dobroj lokaciji.stazom pored plaze se prolazi pored bas lepih parkova,nije ni luka daleko.ako vas jos nesto zanima pitaj te.lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno:) kakvi su vam utisci o hrani?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li fen u kupatilu u Kleopatra Euro? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo letovanje 2014 smo proveli u alanji u hotelu kleopatra euro...kojeg ne bi peporucili nikom zbog jako lose hrane a sad cu da vam nabrojim sta sve ima...za dorucak je svedski sto dok za rucak i veceru meni koji je u vrlo maloj kolicini jer ti sipa kuvar koji svoj specijalitet ne da onoliko koliko ti hoces..za rucak je svih deset dana bilo samo pirinac,grasak,makarone nikad ne izostavljene...vecera isto sto ostane od rucka..salate zacinjene jako..a persuna u svemu...mesa nismo videli deset dana..voce samo lubenica svih deset dana..slatkisi puding od stepa i zelatina..znaci hrana ocajna..soba solidna,kupatilo nista posebno tusevi jako stari ali posluzili su,bazen ispred hotela je bas mali i ne ciste ga redovno,hotel ne zasluzuje tri zvezdice,zasluzuje dve ali samo zbog lokacije jer je plaza 30m od hotela a centar 15min laganim hodom,i naravno osoblje koje je bilo ljubazno.Nadam se da ce ovaj komentar nekom biti o0d koristi onom ko razmislja o ovom hotelu.

Izmenjeno (natasa i nebojsa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u Kleopatra euro,pa mi molim te reci koliko su lezaljke na plazi i ima li negdr blizu neka plsza sa lepo uredjenim lezaljkama:)i kakve su sobe?ima li wi fi?hvala unapreddd:))

Lezaljke su od 10 do 15 lira(2,80 lira dobijes za 1 euro). Kleopatrina prelepa,uredjena plaza je na 30metra od hotela. sobe su osnovne i u njima imas sve sto ti treba. Kupatilo je ocajno,tusevi jako stari,ali posluzice. ima wifi skoro svuda! Hrana je uzasna,osim ako nisi stvarno veliki ljubitelj povrca jel mesa neces videti.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li fen u kupatilu u Kleopatra Euro? :)

Ima
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve sto je receno za kleopatru euro je istina i ja sam svoj komentar ostavila na prethodnoj strani....slazem se hotel ne zasluzuje vise od dve zvezdice....veliki propust argus toursa i ostalih agencija....jedina je lokacija dobra, a za iste pare idite u KLEOPATRA GUNGOR,ne moze da se poredi a lokacija je ista....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alanya84 mozesl li mi reci nesto o hotelu Kleopatra blue hawai u Alanji .Argus ga ove godine ima prvi put u ponudi i nema fotografije hotela vec samo neka kao kad se nesto tek gradi pa kako ce izgledati kad bude zavrseno. Takodje nema nikakvih informacija na sajtovima kao sto su trip advisor i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je bivsi EURO Kleopatra hotel

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala :)

.Zbunile su me one slike .Ima li ko iskustva sa ovim hotelom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka