nenad miskovic

Kleopatra Gungor hotel

81 poruka u ovoj temi

@munjoslava

kao sto.sam i obecala,javljam.utiske iz Kleopatre Gungor... prezadovoljna sam! bukvalno je sve onako kako pise kod argusa u ponudi, do plaze ima 3 minuta tj samo se predje ulica, plaza duga i pescana, hotel odlican u pogledu higijene,sobe se svakodnevno ciste,menjaju se peskiri... lift funkcionise besprekorno,licno sam ga isprobala :-) hrana je ok za mene jer volim salate i voce(juce je bilo 28vrsti voca!) ali za nekog ko voli meso rekla.bih da ponuda nije bas dobra..jer mesa ima ali u sklopu nekog jela i nema.neki izbor,obicno jedno ili dva jela sa mesom po obroku...

ako te jos nesto zanima slobodno pisi :-)

avioprevoznik je neki turski, nesto na o... zaboravila sam ime :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majaboki hvala puno!! Ja sam u medjuvremenu gledala i neki Kleopatra Celine, tripadvisor-u i holidaycheck-u se jako lepo kotira i cak ga 92% ljudi preporucuje, samo je mana sto je polupansion i sto dosta ljudi kaze da su terase jako malo, skoro nepostojece. Moram jos malo da razmislim, ali hvala ti puno na utiscima, ako se setis jos necega slobodno javi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovde svaka soba ima terasu, na terasi je sto i 2 stolice... jedina zamerka je sto pogled nije ka moru vec ka drugom hotelu...meni to ne smeta jer sam vrlo malo u sobi ali eto,to je zamerka..cak i sobe koje bi po polozaju imale pogled na more nemaju ga jer je preko puta drugi hotel...

pretpostavljam da su i ostali hoteli slicnih karakteristika :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se mene tice, to nije nikakva zamerka :)

Mislim da je Kleopatra Celine tako dobro rangiran na ovim stranim sajtovima jer oni dobijaju bolje sobe, agencije iz Srbije zakupe ove dosta losije i cujem da neki ljudi kazu da je Kleopatra Celine losiji u prethodnih par godina nego ranije. Iskreno, krenula sam da trazim druge hotele slicne cene kao Gungor samo zbog hrane, jer sam cula da neki ljudi nisu bili zadovoljni izborom. Razmislicu jos malo, ali sve vise naginjem ka ovom Kleopatra Gungor sada... Hvala ti puno! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji mogucnost doplate za sobu sa pogledom na more, i koliko bi to otprilike kostalo? Konkretno me zanima za hotel Kleopatra Gungor u Alanji.

Hvala!

mozes da pitas na recepciji, ako imaju slobodnu sobu koja gleda na more, dace ti...mada, jedino ako dobijes sobu na 5 spratu imaces stvarni pogled na more,jer ove nize sobe gledaju na drugi hotel koji je prekoputa.. Ljudi koji su bili u terminu kad i ja, i imali te sobe koje bi trebale da gledaju na more, kazu da je jako bucno jer je glavna ulica odmah ispred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozzzz da li je neko prosle godine boravio u Alanji, hotel Kleopatra Gungor, ako jeste da li moze misljenje, preporuka, savet?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Licno nisam bila, ali citajuci postove na temi Alanja o ovom hotelu komentari su bas, bas pozitivni.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bila sam ja prosle godine, mislim da je bajbolja preporuka to sto i ove godine idemo tamo.. lokacija super, plaza na 2 minuta od hotela, higijena na nivou, hrana odlicna, dosta voca i povrca, 3-4 vrste kuvanih jela za svaki obrok,.. pitaj sve sto te zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim vas, kakav je deo plaze ispred kleopatra gungor hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^ Kleopatrina plaza, sitan pesak

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najviše me zanima što se urednosti tiče,kakav je taj deo i meduza da li ima?

hvala puno na odogovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deo plaze je sa lezaljkama, a deo je slobodan, za sopstveni suncobran i peskir.. posto sam ranoranilac videla sam da svakog jutra momci ciste plazu, namestaju lezaljke i slicno, nadje se po neki pikavac (bez namere da nekog uvredim ali mnogi ljudi se na plazi ponasaju kao svinje), ali rekla bih da je dosta cista plaza... naravno ima dovoljno tuseva i wc-a. Ja nisam videla ni jednu meduzu,niti sam cula da je neko video, ali ne znam da li se pojavljuju u nekom delu godine..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje za one koji su bili u Kleopatra Gungor hotelu... Koliko se čuje hodža sa minareta u 05:00 jer mislim da je samo jednu ulicu niže taj minaret pored koga smo bili u prošlom hotelu.. Ni čepići nisu pomagali pojanju u 05:00.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam cula uopste, a soba mi je bila sa te strane gde je dzamija, cak sam sam iznenadila kad sam posle par dana videla koliko je blizu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja danas uplatila Gungor za mene i muža, zahvaljujući iskustvima na ovom forumu. Držite mi palčeve, naše prvo zajedničko letovanje i prvi put u Turskoj :)

Hvala svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka