maslacak

Prevoz autobusom iz Srbije do Kušadasija

129 poruka u ovoj temi

Ljudi, treba da se pakujem!

Kazite mi, koliko je hladno u autobusu? Neko rece da treba poneti cebence.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde ces ranije sa pakovanjem,imas dan ipo do polaska...

ne znam dole al za gore sam cuo da je dovoljan duks.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakv dan ipo, crni Palija. Samo jos sutra. :)

A, nisam nista spakovala. Kako to mrzim, kao da nisam zensko. :bez-zuba:

Proslog leta sam otputovala sa rekordno malim brojem odece&obuce&zenskih gluposti. Spakovala sam se za sat vremena.

Razmisljam o nekoj jaknici za bus, valjda ce biti dovoljno. Ili da ponesem svoju vrecu za spavanje, mislim se,mislim..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

palija srecan put, aj odradi jedan molotovljev koktel u bazencetu za nas :srce:

u autobusu je uzasni hladno ili vruce, nema sredine, mene je bas sibalo po ledjima, kazu da im je u tim novim busevima podesena temp automatski u odnosu na spolja

nema ni pegla a ni fen, ma sta ce ti, ja sam prezivela i bez jednog i bez drugog

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me koliko se putuje od Bg-a do Kusadasija? i kako izdrazati toliki put,posto sam cula da se putuje po 24 h :(( Kakve su cene pica, hrane po kaficima,restoranima,jel se moze proci sa 200 evra a da se nesto ne oskudeva, a pri tom imam uplacen polupansion u Rosy hotelu(apartmanu)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci od ljudi koji su za Kusadasi isli busom da li se i dalje svraca u Bugarskoj u restoran Evropa na rucak??? Ili ako se neko seca u kom delu Bugarske se nalazi restoran. :) Jer neko ide i kolima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da i dalje se tamo svraca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VESNASM ... preko lui-a se svraca u restoran KOSOVO na pola bugarske , a ne svraca se u evropu, tek kada smo se vracali, cisto za toalet i ostalo...dosao sam pre 2 dana tako da pitajte sta vas interesuje

cisto da dam kometar da je sve bilo OK preko LUI TRAVELA, autobusi dobri i solidan smestaj.

jedino zbog cega bih reko da zaobidjete ovu agenciju , (nadam se da ovo i neko iz luija cita pa da promeni malo stvari) .... to su vodici koji su ne upuceni , ali to manje vise, glavni problem su predstavnici u kusadasiju koji su HIJENE i LOPOVI ... ja razumem da hoce da zarade na ekskurzijama i to je ok .. ali ako te ja pitam , gde da jedem , pijem , kako da pozovem kuci ili predstavnika ako mi zatreba , trebalo bi da mi se odgovori, medjutim ovde to NIJE slucaj , sramota me je bilo sto sam srbin, samo ekskurzije, pamukale divota i lepota.... turci su nas ispostovali kao niko do sada,prevezli mi kofere do busa,nudili caj,kafu, odveli do apoteke kada mi trebalo , cak mi i dali da ne platim klimu ... ali kada je dosla iz agencije zena rekla turcinu da moram da platim ,tako da mi se turcun na kraju izvinio i trazio pare za klimu jer je PREDSTAVNICA agencije rekla da moram da platim,a ona tu izgleda uzima procenat....

tako da se vracam pun lepih utiska iz kusadasija , jedino sto je put dugacak .... jedini trn u oku su predstavnici agencije zbog kojih ne bih isao opet u kusadasi

inace cene krstarenja je 10e (preko predstavnika 14e)

Pamukale je 22e (preko predstavnika 35e) , a identicna je ponuda i cena je za 4 coveka cisto da ne pomislite da je cenkanje bilo za mnogo ljudi

sve najbolje i srecan put svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putovala sam tako pre par godina, ali preko druge agencije i odlicno je za obilazak Troje, ako neko zeli da je poseti, ako ne, nista ne gubi, jer je mnogo ocuvaniji Efes, pa posle njega Troja dodje kao razocarenje.

Malo je cimanje zbog stvari koje moraju da se iznose iz busa, pa opet ujutru vracaju:smorilo:

Ali gradic mi se bas dopada, opusteno je, niko te ne smara, setkas se i obilazis. Tu se nalazi i moj omiljeni turski restorancic :zaljubiska: Pasha, preporucujem mesta na terasici, a klopa je odlicna:klap:

Mozda ti se dopadne sam dolazak feribotom u luku, panorama i holivudski trojanski konj, napravljen od katarki brodova.

Izmenjeno (Eowyn)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam tako putovao 2002. i 2003. bas preko Halo tours-a. Jedna stvar je sigurna, put se mnogo lakse podnosi nego od jednom 22,23-27 sati. Ali je problem sto od kompletnog aranzmana 2 noci da tako kazem ''gubis'' u Canakalama gde spavas. Troja jeste zanimljiva za ljude koji vole istorijske lokalitete, sto samnom nije slucaj. Sve ostalo je ok, organizacija je bila dobra. I kao sto kaze Eowyn jeste malo cimanje sa stvarima, iznosis u hotel da bi prespavao pa sve to rano ujutru vracas u bus. Imas dosta vremena i u odlasku i u povratku za razgledanje i soping, opusteno i bez ikakvog cimanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me kuda se prolazi kada se ide busom za Kusadasi? Znaci kroz koje se gradove prolazi? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od Beograda do Bugarske granice uz dve pauze i pred samom granicom ukupno 6 sati.

Kad se udje u Bugarsku ukupno se prave dve do tri pauze uglavnom na nekim benzinskim pumpama,ne ide se ni kroj jedan grad nema nista da se vidi,kroz celu Bugarsku put traje 6 sati.Ukupno 12 sati puta,

Na ulazu u Turku odmah se pravi pauza oko 30min,ide se za canakkale na trajekt,pa za sarim sakli,tu izlaze neki koji tamo idu,ide se dalje za Izmir i na kraju Kusadasi,kroz Turku se putuje skoro 12 sata.

Ako je bas bitno mogu da pogledam i sva mesta da ti napisem,nazalost nocu se putuje po Turskoj nista zanimljivo,

Edirne-canakkale-sarimsakli-Izmir-Kusadasi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da se ispravim vezano za duzinu puta napravio sam malu gresku,

Iz Beograda do granice se putuje 4 sata,kroz Bugarsku 6 sati,i kroz Tursku 12 sati.

Izmenjeno (kizazvucnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel imao ko iskustva sa putovanjem preko Halo Tursa i nocenjem(odmoru) u čanakaleu???

Devojka i ja idemo 25.7.

Nadamo se da taj odmor znači...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Hakunamatata

to nocenje vam ne znaci bas nesto puno jer kad se iskrcate u Canakalama sa trajekta imate cini mi se 420 km do Kusadasija kad ste vec presli toliki put mogli ste jos i to al dobro kad stignete u Kusadasi manje cete cekati do ulaska u sobe

inace ako sam dobro razumela prosle godine kod njih u agenciji nocenje u Canakalama je samo u odlasku u povratku se ide pravo za BG

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka