MartinTrajkovic

KRIT-opšta tema

2400 poruka u ovoj temi

Хвала на одговору! Сада се двоумимо између Малије и Амударе. Оба места имају предности и мане. Мислили смо да је Амудара сјајна опција, међутим прочитао сам да је у близини места термоелектрана, и то ми се не свиђа. Проблем је такође што нисмо возачи и потребно нам је неко место које би нам била добра база да јавним превозом истражимо острво. Да ли је онда ипак Малија боље место, или Амудара може да остане као опција?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam šta da Vam napisem jer nisam nigde u Grckoj koristila javni prevoz. Realno, zavisi sta ste planirali da obiđete. Po meni bi i Kokini Hani bila ok opcija jer je tu negde na pola puta između Herakliona i Hersonisosa, a ima veći market za snabdevanje (mana je uska plaža). Malija je po mom misljenju daleko od Herakliona da bi sluzila kao baza. Termoelektrana u Amudari nije sprecila Amudaru da se turisticki razvije i ima toliko hotela i hostela, ali ako vam to smeta, zaobiđite je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi se upravo vratili iz Retimna. Ponovili hotel Minos, ovaj put bili u novom dograđenom delu. Apartmani prilično veliki, novi i sa velikim terasama. Hotel na visokom nivou kao i prošli put. Sve od osoblja pa do hrane izvrsno. Retimno zamrznut u vremenu, pogotovo stari deo, prelep. Jedino zadnjih par dana talasi i crvena zastavica. Gužva na erodromu u Heraklionu. Zasigurno da bi opet sve ponovili neke naredne godine...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na kraju odabrali samo nocenje sa doruckom, hotel Candia Park Village, Ag.Nikolaos, pocetak septembra.

Mislim da nikada nisam ovoliko dugo trazila smestaj!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не знам какве су собе али купали смо се на ''њиховој'' хотелској плажи два дана, јер је баш добра! :)  Гости су Скандинавци, Немци и Руси и то углавном породице са малом децом, и без обзира на ту чињеницу веома је мирно и тихо. Мислим да сте добро изабрали.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna

Локација је одлична, ми смо обишли цео источни Крит и схватили, када се узму у обзир сви фактори, да је најбоље бити смештен на потезу између Елоунде (где смо ми били смештени) и Агиос Николаоса.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se odlučili za lokaciju zapadno od Herakliona, 5 dana Agia Pelagia, 5 dana Balos. Trenutno smo na Kritu, vreme je divno.

Izmenjeno (ivanna74yu)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E drago mi je da je vredelo vremena i zivaca naci smestaj!

U isto vreme trazila sam i smesatj u Salcburgu, pa za Banja Luku, vise nemam strpljenja ni za sta, jedva cekam da odemo na more i da nekoliko dana nigde daleko ne idemo, samo da lezimo na plazi i uvece se prosetamo Agiosom, bas mi se svidja na snimcima, to mi je prava Grcka, kao i ceo Krit :)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A lokacija, nista? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,da li se isplati uzeti all inclusive u hotelu,posto ne znam kakve su cene po ostrvu, a i idem sa dva druga(jedemo i pijemo mnogo?)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako planirate da se vracate sa plaze ili drugog grada za svaki obrok, onda se isplati.

Ako ste smesteni na plazi i nemate nameru da se mrdate sa nje celog odmora, onda da.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,da li se isplati uzeti all inclusive u hotelu,posto ne znam kakve su cene po ostrvu, a i idem sa dva druga(jedemo i pijemo mnogo?)?

Definitivno da, ako već znate da ste pri dobrom apetitu. Cene u marketima u mestu u kome sam trenutno: hleb domaći 1,5€, tost hleb 2€, kroasani 2€, (krofna nema), mleko 1,6€, coca cola, fanta, sprite 1.5l 2€, giros 4€ (samo na jednom mestu ima i najgori koji sam u životu jela), voda paket 2€, sladoled kugla 2€, pivo nisam gledala, ne pijem, 2 ležaljke i suncobran 10€ (ceo dan, makar ovde, bez konzumacije pića), voće i povrće od 2€ (paradajz i krompir, ostalo je skuplje), riba u restoranu porcija od 7.5€ pa naviše, kokteli u kafićima 5-7€. Aktivnosti na plaži (pedaline, kanui, iznajmljivanje camaca) ista cena kao i na Sitoniji. Ja sam pre dolaska ovde gledala all incl Europa beach hotel na bookingu i jos jedan u Maliji (sad se ne sećam naziva), koji su imali popust na Bookingu, ali sam odustala zbog straha da necu uci u vodu zbog vetra ovih 10 dana. Svakako preporučujem hotel s bazenom. Voda je danas hladna i dosta duva vetar.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka