MartinTrajkovic

KRIT-opšta tema

2163 poruke u ovoj temi

Šta je ovo? 

Jel ima nekog na forumu? 

Ja 4-og jula polecem a niko da mi da informacije ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene paketa vode su bile uglavnom ispod i oko 1 e (lidl Hanja). Mada u Grckoj stalno kupujem i svugde je uglavnom takva cena.

Na zapadnom delu ostrva  lezaljke sto smo mi placali ili se raspitivali su bile od 6 do 10 e, ali sto se tice narucivanja pica za lezaljke nismo naleteli na takvu opciju. 

Za klubove ne mogu da ti dam odgovor jer ih ne posecujemo, a sto se tice cena bas je velika razlika u zavisnosti gde sednes. Hanja je imala malo jace cene nego ostala mesta, a i tu se razlikovalo u zavisnosti od centra ili oboda grada. Espreso i nes od 1.5 pa navise, coca cola od 2, pivo od 2.5. Nalazili smo i jeftinije pivo po bircuzima. Ali dosta variraju cene pa je tesko reci za nesto da je to to.

Sve ovo je od prosle god vezano za zapadni deo i Hanju. Ali nece biti razlike velike.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene paketa vode su bile uglavnom ispod i oko 1 e (lidl Hanja). Mada u Grckoj stalno kupujem i svugde je uglavnom takva cena.

Na zapadnom delu ostrva  lezaljke sto smo mi placali ili se raspitivali su bile od 6 do 10 e, ali sto se tice narucivanja pica za lezaljke nismo naleteli na takvu opciju. 

Za klubove ne mogu da ti dam odgovor jer ih ne posecujemo, a sto se tice cena bas je velika razlika u zavisnosti gde sednes. Hanja je imala malo jace cene nego ostala mesta, a i tu se razlikovalo u zavisnosti od centra ili oboda grada. Espreso i nes od 1.5 pa navise, coca cola od 2, pivo od 2.5. Nalazili smo i jeftinije pivo po bircuzima. Ali dosta variraju cene pa je tesko reci za nesto da je to to.

Sve ovo je od prosle god vezano za zapadni deo i Hanju. Ali nece biti razlike velike.

U Kato Stalosu kod Hanje je bilo par kafica gde je moglo uz pice da se dobiju lezaljke, ali od 15. jula i oni su naplacivali. Cuvajte priznanice ili racun kad iznajmite lezaljke jer imaju kontrole, ako vam se zagubi racun a promeni se smena radnika koji izdaju moze se desiti da morate platiti opet ili da napustite. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25551
    Ukupno tema
    849456
    Ukupno poruka