Dragan

KIKLADI-opšta tema

246 poruka u ovoj temi

 

Suki, za nase termine je samo ovaj tip studija bio slobodan, tako da ne znam cene ostalih. Slobodno kontaktiraj vlasnika, vrlo je ljubazan. 

Jeste, nas je taj sto de vodi kao dvokrevetna soba. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitala! Da me zelja mine :rolleyes:

35e u avgustu. U Neos Marmarasu mi trazio covek 90e! Kad nisam pala u nesvest, totalno su poludeli u tom delu Grcke! Kao da uopste moze, da se to i poredi.

Ne znam zasto se to vodi kao soba, vidim da sve ima kao studio... Doduse, on mi rece samo cenu, a ne i tacno koji smestaj. Da li za taj, ili za onaj studio.

Uglavnom, odlican odnos cene i kvaliteta. Super si prosla!

Zavidim ti, jer ja ove godine sigurno necu, na zalost, na tu lokaciju, ali jedva cekam da cujem tvoje utiske, za neku sledecu, nadam se :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Halkidiki je papren. Bezrazlozno. Narocito Sitonija. A nije bilo tako davno kad smo studio u prvom redu do plaze placali 25e. Doduse, u septembru. 

I ja sam se iznenadila koliko smo povoljno prosli. Tako mi lakse bude kad pomislim da cemo za trajekt dati preko 300e :D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је неко путовао из Лавриа за Кикладе ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek se neckam gde cemo a i licitacija je sa vremenima. 
Termini su najverovatnije kraj juna (12 dana) ili od 1.og jula narednih 12 dana. 
Kakva je situacija na Naksosu tada sto se tice vetra i u kakvom je stanju voda? Glupo je pitanje realno, ali bar ovako okvirno. Pogotovo za kraj juna. Nisam ni ljubitelj tople vode, ali da ne bude bas mraz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meltemi jos ne bi trebao da pocne da duva u to vreme, a voda najverovatnije nece biti jako topla. tesko za reci

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva puta sam bila na Naksosu krajem juna, nije bilo vetra. Voda je prijatna za kupanje, taman da se rashladis. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje 2x bila na Naksosu krajem juna, voda bila super za kupanje. Pretprosle god bio toplotni talas, ogromne vrucine, nije bilo vjetra..prosle god.jedan dan je duvao toliko da se niko nije kupao, a sutradan vec bilo mirno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

10-14      Ios    (4 nocenja)

 

 

2006-te sam imao 26 godina,ako ne najstariji bio sam među njima.Prosek godina na ostrvu je 19 otprilike.Brale ti si to rešio da se podmladiš u svakom pogledu,neće ti trebati botox :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko rece prosek, 19?

Za ovaj detalj nisam znao, extra:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo se ti spremi jako,za ostalo ne brini:hahaha:

Preko dana Far Out na Mylopotamos plaži.

Uveče klubovi u Hori,tada su na vratima radili uglavnom naši i Makedonci pa je ulaz bio za DŽ.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slušaj, možda sam ja tu sliku stvorio zato što sam išao sa devojkom,sadašnjom ženom.

Ko zna kakva bi mi ostala slika da sam išao sa drugarima :hahaha::hahaha::hahaha:

Alkohol je bagatela,to je zaštitni znak ostrva:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kamo utisci  @nick034

:razmislja: :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu se još kokanda slegli  :pardon:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka