kovač svoje sreće

Društvo za putovanja u Egipat 40+

20 poruka u ovoj temi

Cao

Dali mozda ima neko zainteresovan za Egipat hotel Minamark sad 12.10 do 25.10??

Ne doplacujem mi se jednokrevetna a ovako mislim da bi sve hotel viza taxa za jednu osobu izaslo od

450e do 500e

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin 29.april 2018 Hurgada - preko Argusa (cenovnik treba da izađe do kraja marta) ako je neka dama iz kategorije u naslovu:D  zainteresovana možemo da se organizujemo. Samo, moraće brzo da se reaguje jer su sve agencije već odavno prodale april i prvu polovinu maja. Još uvek ne znam ni da li će biti taj termin..a nadam se.  Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Pyramissa Sahl Hashees,polazak 7.juna na 13noc

Potrebna zenska osoba,godine nisu vazne.Idem sa sinom,uzrast 6god.

Cene su prve,dakle najpovoljnije,citaj -stare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Micu Turistu - Argus i Wayout čekaju ne objavljuju cenovnike...april se najduže prodavao kod 1A travel i njegovih dilera..verovatno jer su skuplji...ja sam zakasnila za april, a htela sam.. Zato sam uplatila 24.05. Sunrise Royal Makadi (ovog puta sa mužem) inače bih rado pošla i tog 6.juna sa "Beograđani", odgovara mi da uzmem i jednokrevetnu sobu (nemam ništa protiv doplate). Nisam bila u Sahlu uopšte...ali treba videti. Inače želja su mi hoteli  Dana Beach, White Beach, Marriott može i Continental a i Sindbad ima zgodnu lokaciju i Aqva  park za dečicu (moje je sada veliko :) ali za dečaka od 6 god sigurno je poželjan :) ). Nisam bila ni u jednom od pomenutih ali bih volela (bila sam u desetak drugih!) e sad realno je u septembru, oktobru i nadalje..... Ko bude zainteresovan neka se javi :D. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav drugari, ja nisam nikada bio u egiptu ali planiram, tražim društvo /bez obzira na pol/  i preporuku

 

slobodan sam celo leto :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka