kovač svoje sreće

Društvo za putovanja u Egipat 40+

20 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima, ja sam novi član, tema mi je pronalaženje saputnica, stavila sam ovo kao novu temu, ali ne znam u kojoj rubrici će završiti. Pozivam sve dame 40+ (bilo koji uzrast preko) da kontaktiramo, razmenjujemo iskustva i, zašto da ne, možda i otputujemo ponekad, recimo u Hurgadu. Ja volim da putujem i to sam i radila: mora - Turska, Tunis, Egipat, ranije Grčka pa i CG,...planine: Zlatibor, Kopaonik,...sa porodicom, drugaricama,... Sad sam za opušteniji odmor. Crveno more mi se čini zgodno jer je sezona veći deo godine (rekla bih stalno osim jan-mar), a bliže je od Tajlanda, Kariba pa i Kanarskih ostrva ili Dubaia...Ima li na ovom forumu "našeg uzrasta" i šta biste rekle na temu Egipta i kontaktiranja sa ciljem da se zajedno i otputuje? Javite se, ako vas ima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam za Egipat. Skroz je za opuštanje, resorti su predivni, ali je tačno da su Egipćani baš napadni, dobacuju, dosađuju,.. I ja mislim da je bolje u društvu, mada sam sretala i solo devojke ili majke s ćerkama...Sad je tamo malo svežije, mada neki hoteli greju bazene,.. Da li neko ide sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam +40 god, i ja tražim društvo za Egipat ili Tunis tj negde gde je toplo i može se plivati a ima šta zanimljivo i da se vidi i doživi, išla bih krajem januara ili u februaru

Nepušač sam -vedre prirode i uvek dobre volje, druželjubiva -sve ostalo se da dogovoriti ,

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije me bilo neko vreme...već sam htela da promenim temu u "Društvo ljubitelja toplih mora"...ali super...e sad ja idem na Zlatibor na nedelju dana (Čigota) a Egipat baš otopljava negde od 15.marta ako odgovara...?? A svakako pijemo kafu pre toga pa kako bude...:rolleyes:

Pozdrav!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, 'topla mora' je svakako ono što tražimo (i treba nam) - i dodala bih i 'termalna kupališta', možemo da se dogovaramo i za to dok ne odemo na ta mora

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.Novi sam clan ali jako dugo pratim ovaj forum koji mi je i pomogao dosta pri mom prvom samostalnom putovanju u Hurgadu.Ali u drustvu je ipak lepse.Nazalost,nemam drustvo ove godine,a zaista ne bih da ove godine propustim Hurgadu.Isla bih 4. juna,hotel Elysees,8 dana,6noci,miran hotel a plaza je preko puta ulice,sto je bitno,jer su Egipcani strasno navalentni,ovako ste blizu plaze,pa ne morate mnogo da bazate ulicama a i plaza je divna,nema korala,sve vam je tu.Pored hotela je prodavnica koja radi 24h dnevno a vlasnik prodavnice je yaista divan momak koji cak prica Srpski,i mnogo moze da vam pomogne.Ako ima nekog ko bi isao u to vreme,javite se.Hvala.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije nuzno da bude hotel Elysees,to je cisto bio predlog.Ali jako bi mi znacilo da nadjem drustvo uskoro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

svidja mi se 40 plus, ja sam raspolozena za putovanje, moze Egipat, hajde ko je zainteresovan da se dogovaramo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!

Nov sam clan ali sam takodje zainteresovan i raspolozen za putovanja u drustvu...Naravno da moze atraktivni Egipat ali i druge destinacije.E sad ne znam jel se dogovarate preko emaila ili na neki drugi nacin?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

U februaru sam slomila ruku..operisala se i još uvek imam neke fizikalne...Super što društvo za Egipat raste..ja se nadam da ću moći već u junu ali i na jesen je super. Moj predlog je da izaberemo neko mesto..kafić, baštu.. šta god i gde god (ja sam kod Kalemegdana ali nebitno) da popijemo kafu i popričamo o željama i iskustvima u vezi Egipta i dr. destinacija... Ako uspemo da se nadjemo :-) možda nam to preraste u redovnije sastajanje i nadam se da poneko ili svi tu i tamo i otputujemo! Predložite mesto (kafić, baštu) a vreme ako može iza 10.maja (ja se rehabilitujem...neću biti do tada u Bg).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav devojke 40+!

Da li je pao neki dogovor za Egipat ili za kafu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao,

Pitanje za Draganu i Biljanu - da li ste bile u Hurgadi i ako jeste kako je bilo?

Planirate li ponovo...? :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zainteresovana za Hurgadu, ali i za druge destinacije. Sjajna mi je ideja da se upoznamo i to mozda preraste i u druzenje i putovanja...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podržavam ideju u potpunosti. Biramo vreme i mesto, bolje preko PP...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim damama učesnicama u ovoj temi i budućim, naravno!

Da li je neka raspoložena za Egipat u oktobru-novembru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka