spalata

Gran Canaria

22 poruke u ovoj temi

Hvala na odgovoru, razmisljala sam i odlucila sam se da budemo 4 dana u Las Palmasu, bas u centru, i 6 dana u Playa del Ingles. Rezervisala sam u Autoreisenu kola posto smo sa njima bili zadovoljni kad smo bili i na Tenerifama. 6 dana 65 evra, sto je zaista jeftino.

Avionske karte sam kupila preko Vuelinga. Beograd - Barselona, pa od Barse dole, za 180 evra.

Sta biste mi preporucili za obilazak, a da nisu plaze i akva park. Sta vam je bilo najzanimljivije za razgledanje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista :laugh: Mi smo otisli da visimo po plazama 7-8 dana, i to je otprilike sve sto sam video, izuzev Las Palmasa. Za razliku od normalnih putovanja kada danima na netu gledam sta i kako, kad krenem u nekoj grupi ne pogledam nista osim sto oznacim smestaj na google maps-u da mogu da ga nadjem. 

Tako da ne mogu da ti pomognem previse, Las Palmas je svakako lep grad i treba ga obici detaljno, od muzeja jedino sto znam da ima ona Kolumbova kuca gde je on proveo neko vreme na putu do Amerike. Penjali smo se na vrh katedrale odakle ima jako lep pogled na grad, isli do tog fudbalskog stadiona i ulazili unutra mada nema nista specijalno, neki mali shop. Ima i veliki trzni centar ako te to interesuje u gradu. Sad vise ni ne secam se sta smo sve radili, mozda ce neko ko je detaljnije obisao ostrvo moci da ti pomogne, ili na Tripadvisor pa imas glavne atrakcije. 

Imas najvisi vrh-vidikovac (ili to bese drugi najvisi vrh), Pico de las Nieves koji se nalazi u centru ostrva kao i neku ogromnu vulkansku stenu u blizini Roque Nublo, to treba obici. U Maspalomasu osim pescanih dina koje su bas atrakcija imas i svetionik, ali sve ces to svakako videti. 

Meni je nekako samo ostrvo u secanju ostalo kao go kamen i more, ali verovatno svasta nesto ima pa ko trazi naci ce....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, mene interesuje kako naci tako povoljne karte za LPA, ne mogu da nadjem povratnu ispod 320e. Svaki odgovor bi mi jako znacio. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, mene interesuje kako naci tako povoljne karte za LPA, ne mogu da nadjem povratnu ispod 320e. Svaki odgovor bi mi jako znacio. Pozdrav

Malo pregledaj Rayanair;iz Nisa ili Temisvara do Bergama ili Barcelone pa LPA.Karta za male novce(povratna oko 100e)

Naravno,sve zavisi od termina.Ja sam ovih dana kupila za pocetak aprila na dve nedelje.

Nepohodno je slobodno vreme;za jeftine karte moras da se prilagodjavas(nece breg Muhamedu/vec Muhamed bregu)

Sve najbolje

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

Trebao bih u Junu ici za Las Palmas, pa me interesuju plaže tj ležaljke, da li se plaćaju, okvirne cene i tako to...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

Trebao bih u Junu ici za Las Palmas, pa me interesuju plaže tj ležaljke, da li se plaćaju, okvirne cene i tako to...

Cene ležaljki se kreću oko 4€ komad, isto toliko je I suncobran. Na svim plažama je ostavljeno dovoljno mesta da se ne moraju uzimati ležaljke.

Postoji nekoliko letova iz Budimpešte koji su veoma povoljni. Ryanair ima čak I direktan let jednom nedeljno. Jedna od opcija je preko Madrida.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja slede godine zdravlje boze idem na Gran Kanariju. Nakon ovogodisnjeg iskustva sa Majorkom u sopstvenoj reziji vise agencije nece da me vide ( a iz Srb ni jedna agencija ne radi Gran Kanariju koliko sam cuo). Ryan air leti iz Nemacke iz bukvalno 15ak gradova za Gran Kanariju tako da ce to da mi bude opcija. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka