Phillippe

Flixbus

10 poruka u ovoj temi

Upravo pročitao informaciju da će nemački low cost bus operater Flixbus početi i kod nas da vozi od proleća!

Sjajna vest obzirom da su im karte jeftine. Koristio ih 2,3 puta a i u januaru ću opet ( već kupljene tri karte).

Jel neko koristio još? Vaši utisci o prevozniku ... I za vest

Evo vest:

Flixbus - jeftin autobuski prevoz

Uskoro i u Srbiju stiže jeftin autobuski prevoz - Flixbus.
Autobuski prevoznik Flixbus, sličan Ryanair-u u drumskom saobraćaju, zainteresovan je da počne da posluje u Srbiji. Od proleća mogu se očekivati prvi kontakti sa srpskim firmama.
Flixbus je Nemačka startap kompanija koja je već godinama poznata u zemljama EU po niskobudžetnom autobuskom prevozu. Ovaj prevoznik ima promotivnu cenu autobuske vožnje od Zagreba do Berlina za svega 9 eur....
Dolazak Flixbusa napraviće veliku reorganizaciju domaćeg medjugradskog prevoza. Flixbus će izabrati neku od domaćih firmi čijih će nekoliko autobusa uzeti i brendirati kako bi prevozili putnike. Takodje, za ovu firmu radiće naši vozači.
Reč je o prevozniku koji prodaje karte preko svoje mobilne aplikacije. Zainteresovani putnik treba da instalira tu aplikaciju, uloguje se i internet plaćanjem kupi kartu i dobije kod.
Procedura je takva da vozači Flixbusa imaju čitač pomoću kojeg putnicima očitavaju kodove na mobilnom telefonu. Putnik, takođe, ima mogućnost besplatne rezervacije sedišta i besplatnog prevoza prtljaga, ali i mogućnost da 15 minuta pre polaska otkaže rezervaciju.

Izmenjeno (Phillippe)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je to jeftino..Preciznije  koliko kosta karta i ako moze malo vise detalja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dodao sam vest u uvodnom postu.

Što se tiče cena, zavisi od destinacije. Koliko ja znam sve karte su 5 evra kada se puste u prodaju, a onda se povećava cena...verovatno prvih 10 za 5 evra, pa sledećih 5 za 7 i tako dalje...samo nagađam.

Ja karte koje kupio za januar koštaju: Beč - Drezden 25.90 evra

Drezden - Berlin 9 evra

Bratislava aerodrom - Beč - 7,5 evra ( imalo je i za 5 evra, ali meni nije odgovaralo vreme)

sajt je: www.flixbus.com

pa može da se vide cene

Inače, u busu svako sedište ima utičnicu običnu i usb kao i besplatan internet

Izmenjeno (Phillippe)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala. Bilo bi lepo..Volim da putujem i uvek idem autobusom pa me ovo obradovalo///

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Autobisi nisu ultra komforni ali su funkcionalni i vrlo čisti. 

E, da ... Vest kaže da karte prodaju preko aplikacije. Jeste da to postoji i onda ne morate da štampate kartu već pokažete na telefonu

Ja sam sve karte kupovao preko njihovog sajta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam danas rezervisao kod njih 2 karte i gledajući destinacije vidim tačkice i po Srbiji! Čak ima linija Pariz - Svilajnac!

Jel neko putovao ili samo video flixbuseve u Srbiji? Baš me interesuje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaju dosta linija, ali se dosta preseda pa ne znam koliko je to primamljivo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ste sigurni da ste citirali odgovarajući post? Ne vidim da ste odgovorili na moje pitanje, a niste ništa novo rekli što bar ja ne znam, pošto godinama putujem sa njima po Evropi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informaciji,nisam znala da i kod nas ih sada ima...moram da priznam da sam cesto gledala njihov sajt kad sam bila na proputovanju kroz nemacku ali na kraju ih nisam ni koristila odlucila sam se za drugi vid prevoza....u svakom slucaju hvala na informaciji,bas cu da pogledam njihov sajt :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam kupon za popust od 3 € za Flixbus,pa ako nekoga zanima proslediću mu,važi do kraja oktobra.Putovao sam sa njima nedavno u Italiji i zadovoljan sam.Jedino je cena bila malo veća,ali sam dobio direktan prevoz do BGY aerodroma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26173
    Ukupno tema
    872700
    Ukupno poruka