Nenad123

POSSIDI

91 poruka u ovoj temi

Mi idemo od 23.06. i ostajemo 9 noci. Cena preko TUI-a je oko 660 eur za 2 odrasle osobe i 1 dete.Kasnije sam saznao da su te cene bile sve do 10.07. pa sam komotno mogao da pomerim put za jos nedelju dana kasnije, ali sam i ovu cenu uhvatio u poslednjem trenutku. Jedino sto mi se nesvidja je to sto 2 lezaljke i suncobran naplacuju 8 eur dnevno. Lepo cu u Solunu da kupim suncobran i 2 sundjeraste prostirke za 10 eur i necu morati da im placam. U mestu Skala Furka ima supermarket Masoutis a ya Lidl jos nisam saznao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supermarketi ti i ne trebaju kada imaš uplaćen polupansion...pretpostavljam da imate...

Za suncobrane i ležaljke ni mi nemamo reči (ipak je to hotel sa 5 zvezdica i to bi trebalo da bude za goste hotela free...ali grci su to)- sva sreća pa imaju predivno more, u protivnom ne bi oni mogli tako tj ne bi im išli...

I moram da pitam šta je to TUI??...mi uplatili na drugu stranu...

Izmenjeno (summer_lover)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako je moguce da je tako jeftin hotel sa 5* na plazi? 660EUR za dve osobe i dete?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mislim da je u pitanju Jun mesec, kada Grcima nije jaka sezona i tada su cene bar 50%niže. Inače hotel je divan, a naplaćuju ležaljke. Odmah pored njihovih za 5 ili 6 e 2 pića +2 i više ležaljki i suncobran...Ima i u Posidiju par marketa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

TUI je booking agencija kao Dertour. Cena je bila ta do 12.02. Bukvalno poslednja soba po toj ceni.

A nase agencije deru 846 eur isti termin. Jos gore je za hotel Alexandar the Great. Skuplji je za oko 300 eur nego preko Tui-a ili Dertour-a. Pogledajte njihove ponude. Prosle godine sam isao u Alexandros Palace na Atosu. Na kucnu adresu mi je stigao paketic sa vaucerom, auto kartom i malim vodicom za halkidiki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pričao sa nekim ljudima iz agencija, cene su zbog plaćanja na rate i većina aranžmana se tako plaća

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto i mene Possidi Holidays docekat ce nas i ove godine treci put. :)

Tamo smo od 29.07. Uplatili jos u fevruaru sa 25% popusta.

Izmenjeno (macika38)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Činjeica da idete tamo 3. put znači da vredi :smajl: I mi uplatili još u februaru i sada ne možemo da dočekamo...ali nećemo se sresti jer se mi vraćamo odatle 2 dana pre nego vi stignete...

Dajte nam neki vaš komentar na Possidi Holidays, please!!! Tipa hrana, usluga, sam smeštaj...voda, plaža :wub:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hrana je odlicna, usluga je dobra, smestaj je isto dobar. Voda i plaza najlepsi na celom kraku.

Jedina mana je sto nema nikakvih dopunskih sadrzaja u hotelu. Zabava za decu =0. Morate kolima do Fourke ako zelite malo da se promuvate. To je najblize.

Izmenjeno (macika38)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Macika38:

Hvala na informacijama. Imam jedno pitanje, posto mi se neplaca za 2 lezaljke i suncobran 8 EUR dnevno, da li postoji u blizini neki kafic kod kojih mogu lepo da narucim pica i da ih dobijem gratis na koriscenje? Kakve su sobe u kojima ste bili smesteni?

Hvala jos jednom

Izmenjeno (tm011)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zar nema nikog da mi odgovori za sobu i plazu. Ja sledece nedelje krecem i pisem kad stignem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za plažu ima. Ima nekoliko kafića I bič barova gde se uz piće dobiju 2 ležaljke I suncobran. Valjda Grci imaju logiku da ko ima za hotel po toj I toj ceni ima I pride za suncobrane I ležaljke. Malo im je to bezobrazno, ali zato se zabodete u prvi bar do I za 6 evrića se dobije I kafica I ležaljke I suncobran I još jedno pićence...Boki

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cocos beach bar, malo ispod hotela, inace prelep daje lezaljnke uz jedno pice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za one koji su bili ili su sada u Possidi Holidays Resort-u, ima li interneta u sobama?!?!? I naravno dali je FREE?!

Hvala!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

wifi ima samo pored recepcije. Hotel je fin, hrana je ukusna ali nema veliki izbor. More je veoma mirno.

To su prvi utisci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881365
    Ukupno poruka