IvanaM

Bali

223 poruke u ovoj temi

Drustvo, potreban mi je savet =)

Plan je da kupimo avionske karte za Bali pocetkom decembra. Nisam letela sa Qatarom do sada, tako da nisam ni pratila njihove promocije i sl. Bali je definitivno porastao kao destinacija u poslednjih godinu/dve, pa su samim tim i karte skuplje. Trenutno su na 'promociji' do 04.12. 675€ za period putovanja 29.08.2020. - 18.09.2020. Na par mesta sam citala da Qatar ima oko NoveGodine promocije, pa me zanima zna li neko nesto vise o tome? Ne znam da li da cekam, ili da ipak iskoristim ovo pocetnu promociju..jer, za nesto vise od mesec dana su poskupele za 100€.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

Planiram putovanje na Bali u februaru ili martu, koliko sam pročitao tada je kišna sezona. Da li kiša pada celog dana ili su samo kratki pljuskovi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drustvo, potreban mi je savet =)

Plan je da kupimo avionske karte za Bali pocetkom decembra. Nisam letela sa Qatarom do sada, tako da nisam ni pratila njihove promocije i sl. Bali je definitivno porastao kao destinacija u poslednjih godinu/dve, pa su samim tim i karte skuplje. Trenutno su na 'promociji' do 04.12. 675€ za period putovanja 29.08.2020. - 18.09.2020. Na par mesta sam citala da Qatar ima oko NoveGodine promocije, pa me zanima zna li neko nesto vise o tome? Ne znam da li da cekam, ili da ipak iskoristim ovo pocetnu promociju..jer, za nesto vise od mesec dana su poskupele za 100€.

Ако могу некако да ти помогнем са мојим искуством.

Куповао сам карте ове године у марту месецу полазак је био 24. јун, то је код њих почетак сезоне. Плаћали смо 600€ по особи ишли смо исто преко Qatar-а.

Не знам када они имају попусте, али мислим да карте за тај период могу да буду јефтиније, али то је неко моје мишљење. Мени је у једној од агенција речено да Qatar има често попусте типа једном у два-три месеца тако да можда можеш да сачекаш мало. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ако могу некако да ти помогнем са мојим искуством.

Куповао сам карте ове године у марту месецу полазак је био 24. јун, то је код њих почетак сезоне. Плаћали смо 600€ по особи ишли смо исто преко Qatar-а.

Не знам када они имају попусте, али мислим да карте за тај период могу да буду јефтиније, али то је неко моје мишљење. Мени је у једној од агенција речено да Qatar има често попусте типа једном у два-три месеца тако да можда можеш да сачекаш мало. 

Kupili smo online preko zvanicnog Qatar sajta, cena je 650€. Odlucili smo da ne cekamo i ne razmisljamo. Svakako, puno Vam hvala na odgovoru =)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kupili smo online preko zvanicnog Qatar sajta, cena je 650€. Odlucili smo da ne cekamo i ne razmisljamo. Svakako, puno Vam hvala na odgovoru =)

 

Супер, нема на чему.

Ако имате још неких питања пред пут слободно пишите :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mananna Napravila sam najuzi izbor, ali jos nismo rezervisali. Htela bih malo vise da istrazim. Hvala na predlogu, ovo deluje odlicno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, treba mi pomoc.

Decko i ja planiramo da putujemo u julu na Bali, pa nas zanima odakle je najpovoljnije leteti i u kom trenutku je najbolje da trazimo kartu? Takodje,  zanima nas koliko je okvirno dovoljno novca za 10ak dana za trosak tamo? Da ne bude ustezanja, ali ni da se rasipamo novcem...

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karte kupljene u decembru, let 19.marta, prvo Singapur 4 dana, potom Bali 2 nedelje .

Coronavirus u punom jeku.

Ne znam šta da radim.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Karte kupljene u decembru, let 19.marta, prvo Singapur 4 dana, potom Bali 2 nedelje .

Coronavirus u punom jeku.

Ne znam šta da radim.

Ja sam uzeo za maj, ista sutuacija, razmisljam da li da bukiram smeštaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bokinjo Mi smo smeštaj bukirali preko Bookinga, iako svi pričaju da je Agoda za Aziju bolja, ali su cene, bar za to što smo mi uzeli, mnogo bolje. I sve su opcije za otkazivanjem do 3 dana pre puta. 

Maj je daleko, do tada će situacija biti jasnija.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hollaaa :)

Jeste li svi koji ste imali karte za Bali prosle godine uzeli povrat novca? Da nije neko sluuuucajno optimisticno holdovao karte nadajuci mu se ove godine kao sto smo mi uradili? :D

A, sve mi se cini da ni ove godine necemo uspeti da odemo.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka