IvanaM

Bali

182 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio na Baliju? Kakve su tamo cene, da li je skupo ( mislim hrana i to)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve dzaba, sem avio karte donde. A raj na zemlji.

Imas pet zvezdica za 20-40$/dan, ako malo potrazis!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
smajl.jpg Hvala, to je bas povoljno, samo ne znam gde da potrazim, jer ovo sto nase agencije nude nije ni blizu te cene( za hotele, pogotovo ne sa one od pet zvezdica) blink.gif ! Da li da gledam sajtove nekih hotela tamo ili...? Preporuci ako znas. Unapred hvala! Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas u Travel house,hoteli sa 5 zvezdica su ti od 35 e do 45e a sa 4 zvezdice su to oko 20 e,ima i za 17e.Avio karta sa taksama je oko 1000e.Vodi racuna kada ides jer je sad jos vreme kisa,od aprila prestaje kisna sezona i pocinje suvlji period,a temp su ti uvek do 35 c.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa do juce je Ilirika radila Last minute varijante, ali je to puklo zbog problema sa nasim fuckin pasosem, koji nigde nece da vide, pa nam treba viza za svaku normalnu zemlju! Ali kazu da rade na tome, da ponovo potpisu ugovore.

U svakom slucaju, kartu sa taxama si pre godinu i po mogao da nadjes i za 800 eura, s tim da ides kada ti ponude, tj, u najjeftinijoj varijanti. E sad, mozda je cena skocila zbog goriva.

Hotela imas mali milion, i sve mozes da ih bukiras preko neta, bilo kojom normalnom karticom.

Naravno, svaki potencijalni hotel je bitno proveriti detaljno preko Trip Advisora. Ako nema komentara ili su delom negativni, zaboravi hotel i trazi drugi sa pozitivnim.

Ili idi na jos bolju varijantu, selectuj Bali u trip advisoru, i onda idi na opciju da vidis hotele na Baliju po glasovima. (ili klikni na ovaj link:

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g294226-Bali-Hotels.html )

I koncentrisi se na one na vrhu liste, koji nisu neko izivljavanje, tipa Banyan tree i sl. Tako ne mozes da pogresis a kada vrednujes komentare, gledaj da je komentator verifikovan!

Na kraju, idi na Google Earth i pogledaj lokaciju hotela, da vidis ima li nekih skrivenih mana, tipa da nije na obali, tj da ima da ides peske pola kilometara kroz hotelski kompleks i sl. ako to ne zelis.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jedne zanimljive destinacije o kojoj jos niko nije preneo svoje licne utiske....

Ima li takvih na ovom forumu???

Molim da se jave i prenesu nam svoje impresije.. ja se secam jednog intervjua sa S.Micicem u kome kaze kako mu je Bali jedna od omiljenih destinacija. Planiram krajem marta/pocetkom aprila da individualno obidjem ovaj rajski predeo.

Usput, vidim da je clan Bodrum2007 bio aktivan na ovoj temi, zao mi je sto je odustao od ovog foruma.

Izmenjeno (Margarita)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni je takodje zanimljiv Bali za maj mesec,gledala sam vec ponude preko Travelhousa,sem karte sve je poprilicno jeftino,jedino sto su varijante nocenja sa doruckom

da li neko ima iskustvo kakva je hrana,koje su cene za neku pristojnu veceru ili rucak?

da li se tamo nudi nesto zanimljivo od lokalnih izleta?

svaka pomoc je dobrodosla:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas u ponudi sve istorijske i prirodne znamenosti Balija kod lokalnih agencija ako bas moras tako da obilazis ostrvo,hrana je poprilicno jeftina,a karta avionska i nije tako skupa ako ti nije problem da letis recimo iz Istanbula(do 600 e).Najnovija ponuda je preko Emiratesa za 509e do Jakarte iz Istanbula,,februar i ceo mart.Od Jakarte leti Air Asia do Balija za 70 e povratna,kao i Lion air.Mozda je ovo i najbolja kombinacija za Indoneziju,jer sem poseti Jakarti moze se produziti avionom za (15 e)Yogyakarta,gde je smesten najveci budisticki kompleks Borobodur,glavni i najposeceniji istorijski kompleks Indonezije.Posle obilaska ,pravac Bali ,plaza :D ,uz usputno zadrzavanje tj poseti vulkanu Bromo.Ferijem prelazis na ostrvo Bali,ova tura bi ti oduzela 2 dana,a moze se posle leteti direktno sa Balija za Jakartu,gde te ceka celicna ptica Emiratesa :D .Najavljen je za februar mesec pocetak avio linije Bali -Dili tj Istocni Timor,ja bi tako spojio Bali :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zvalo drustvo da odem u Bali sa njima. Da li se viza lako dobija???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Turkish Airlines / Garuda

jel ko leteo ovim kompanijama? dal da se usudim? najjeftinije mi je da letim sa njima, al mi nesto frka. dal je pametno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tesko ces me ubediti da je sa njima najjeftinije,al respekt za Turkish u svakom slucaju.Najeftinije ti je iz Istanbula Emiratima do Singapura za 450 e(jun,jul,avgust),a iz Singapura Air Asiom za 60 e(povratne cene karata u oba slucaja).Do Istanbula kopnenim putem oko 80 e(povratna).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

putovanje kopnom otpada zbog vremena, nemam toliko godisnjeg odmora, ali odlucila sam, idem jatom do atine a odatle singapurcima. to mi je nekako najsigurnije. u svakom slucaju, hvala puno. ako imas neki savet volela bih da cujem

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio na Baliju,tako da nemas info iz prve ruke,ali pitaj sta te konkretno interesuje,jer imam iz druge :D .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa recimo neki hotel, sta videti na baliju... da li cu sa nekim moci da se sporazumem n a nemackom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slabo se tamo govori tim jezikom,a sto se hotela tice imas solidnih od 10-15 e po nocenju-kategorizacije 3 *, pa do 40 -50 e delux hotela.Top sezona je jul-avgust,tad su vece guzve nego obicno ,i dobro vreme za obilazak Balija sto se vremenskih prilika tice(kisna sezona je od decembra do aprila).Najlepse plaze su u Nusa Dui(tako su mi predocili),a centar svih zbivanja i desavanja je Kuta.Kad se ide na Bali obavezno se posecuje Ubud,suma majmuna i najlepsi zalazak sunca kod hrama Tanah Lot .Sve to mozes u jednom danu,iznajmis kola sa vozacem za male pare ako si u frci sa vremenom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25547
    Ukupno tema
    849306
    Ukupno poruka