Milos Andjelic

Prvi put u Albaniji, Saranda - putopis

10 poruka u ovoj temi

Slike Miloša izgledaju baš kul...mislim na to kako izgleda letovalište...totalno čisto i sređeno... Mene ne čudi pozitivan utisak iz Albanije jer je i na mene ostavila pozitivan utisak prošle godine kada iz Ohrida išao na 2 dana u Tiranu. Fin i prijatan grad, ljudi ljubazni... u hostelu bili super ( gde su naravno znali odakle sam)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Milos Andjelic, imali ste samo 2 sata u S. i to je ceo izlet?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 16 sat, Tirkizna je rekao/la:

@Milos Andjelic, imali ste samo 2 sata u S. i to je ceo izlet?

Da ali smo išli i u Arh nalazište Butrint gde smo proveli malo više vremena ... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A spada li to u onih 30e, ne? Negde sam procitala da je to jos 19 evra...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@@Tirkizna ...joj ne sećam se iskreno ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@TirkiznaMislim da smo malo preplatili to sve 45 e po osobi ... ne žalim uopšte ali znam da je bilo malčicice reskupo za naš standard.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na slikama deluje poprilicno pusto...ima li turista,kako vam se cini koliko su poseceni hoteli,znaju li engleski? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/22/2017 at 9:22, teax je rekao/la:

Na slikama deluje poprilicno pusto...ima li turista,kako vam se cini koliko su poseceni hoteli,znaju li engleski? 

Pusto je bilo verovatno zbog paklene vrućine (preko 40 stepeni) ... a za hotele i ostala pitanja moraće neko drugi da Vam odgovori ... nismo bili toiko dugo da bih mogo da odgovorim na sva pitanja mada koliko sam primetio po ovim radnjama što smo ulazili engleski im je slabija strana ... dakle neka vrsta gestovnog govora ... bez obzira da li radi mladić od 20 i kusur godina ili ozbiljniji čovek čovek od nekih 50 i nešto ... iskreno sam se iznenadio da baš za toliko neka ono baš osnovna konverzacija sa bilo kojim turistom makar da ti kaže cenu (i to pišu na  papiru ... i računaju kurs na digitronu koji ti pokažu ili napišu na papiru mada baš baš pošteno ga zaračuanavaju i bez apsoutno ikakvih rizika od potkradanja na obračunu kursa ... baš smo proveravali posle i u cent nam je vraćeno sve ....) ne znaju engleski ... (iskreno nisam ni ja baš nešto nučen Engleskog jezika ali za toliko bi trebalo da znaju ... e pa ne znaju ... ))

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče engleskog stvarno su katastrofa. Supruga i ja smo bili u apartmanu koji je te godine prvi put useljen, zgrada je kao mini hotel a u prizemlju je picerija-restoran. Kod njih je to uglavnom porodični biznis i cela familija radi. Niko osim mladog konobara koji se školuje u Grčkoj nije znao engleski (inače hotel i restoran su od njegovih roditelja). Ali ima u Ksamilu par ljudi koji znaju srpski, jedan je makedonac koji drži poslastičarnicu u centru, za sve ostalo komunikacija više neverbalna. Inače ekstremno su pošteni, to se prosto oseti.

Izmenjeno (legija037)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka