Peca72

Satova patrola do Grcke

3305 poruka u ovoj temi

Moj prvi utisak, jako dobro odradjena danasnja patrola, sa svim mogucim alternativnim pravcima i granicnim prelazima. Jako detaljno od samog puta pa sve do dolaska na Lefkadu i pruzanja potrebnih informacija koje ce koristiti ljudima na samom ostrvu.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, kvalitetno urađena patrola!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet je rekao da treba medjunarodna vozacka za Grcku sto sam 99% siguran da je jos prosle godine objavljeno zvanicno da NE treba. Ako gresim molim da me neko od clanova ispravi ali mislim da sam u pravu. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam shvatio, zvanično treba, ali da ne traže onima koji imaju nove ("plastične") dozvole. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu AMSS piše da MVD za Grčku nije potrebna i priznaje se vozačka dozvola R.Srbije na novom obrascu. U slučaju dužeg boravka u Grčkoj neophodno je dozvolu zameniti za grčku, što podrazumeva i polaganje vozačkog ispita;

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

"Poštovani gledaoci dobar dan i srdačan pozdrav u ime ekipa emisije SAT i revije SAT plus koje se kao što vidite spremaju na novu letnju patrolu."

Ovom rečenicom je počinjala svaka patrola.

 

 


I tad je ekipa revije išla ranije, znao je Mirko to da spomene (ovde nema znaka gde da skrenemo, ali su nam javili iz ekipe revije).

 

Svakako, ali ono da je Mirko rekao da su mu iz ekipe revije javili gde da skrene, 100% se sećam da je bilo. Naravno, nema šanse da se setim u kojoj emisiji je to rekao :) (najverovatnije Grčka).

 

Evo i u današnjem javljanju na Fejsbuku, Mladen reče da je patrola revije već prošla putem sa koga se oni javljaju. Znao sam da nisam toliko zaboravan :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeeeeee...obicno u ovo vreme pocnemo da gundjamo kada ce krenuti SAT patrole...:neznam:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nece praviti patrole za Grcku zbog preporuka da se letuje u Srbiji, ipak RTS ne bi kontrirao.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema veze gledaćemo auto analizu :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mlađa ih je sad u nedelju najavio,a pod kojim uslovima i kako videćemo.To će verovatno biti onako vest iz prve ruke o uslovima pod kojim će se putovati u GR ove godine (naravno ko bude putovao).Cenim da ima načina i kredibiliteta da sazna informacije bolje nego mi obični posmatrači.

Izmenjeno (ivan-bgd)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da Alvirović nema veze sa RTS-om, osim što se kod njih emituje. To se čak ni ne snima u zgradi RTS, nego u NAVAK- u Subotištu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u svakom slucaju naravno ocekujemo neke informacije od njih...:neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:neznam::neznam::neznam:  i jooooošššš   čekaaaamoooo

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka