Peca72

Satova patrola do Grcke

3305 poruka u ovoj temi

Mislim da su putarine kroz Grčku (Evzoni-Peloponez) sve ukupno 28 € ako se dobro sećam, mada kako stalno niču naplatne rampe to ni Grci ne znaju 100% ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislim da su putarine kroz Grčku (Evzoni-Peloponez) sve ukupno 28 € ako se dobro sećam, mada kako stalno niču naplatne rampe to ni Grci ne znaju 100% ...

 

Putem kojim bi ja išao od Beograda do Preveze koštalo bi oko 15 € sve ukupno, kada bih te putarine pretvorio u evre (Srbija (dinari), Makedonija (denari), Grčka(€)).

Znači Beograd - Gradsko - Bitola - Kozani - Ioanina - pa stara normalna magistrala kojom sam i do sada išao i kojoj ništa ne fali - Preveza. ;)

Moja žena i definitivno hoće odmah u Ioaninu, Mnogo joj se svideo grad gledajući video klipove. Znači biće odmor i uživanje u Ioanini.

Izmenjeno (karadjordje)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... što se Janine tiče ima se šta videti ali se naoružaj strpljenjem prilikom nalaženja parkinga.

U centru i ne pokušavaj već odmah gledaj neku ulicu malo dalje gde je DOZVOLJENO PARKIRANJE pa prošetajte. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da svi veličaju Janjinu, mi smo imali o gradu totalno drugačiji utisak, svuda drugde da tu ako ne mora ne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha ha meni se takav utisak nameće za celu Grčku u poslednjih par godina, ako ni zbog čega drugog a ono zbog bezobrazno visokih cena smeštaja, putarina, goriva, hrane ,trajekta i sl., ali ko i za pomenutu Janinu to je samo moje subjektivno mišljenje i ne mora da znači da će i drugi promeniti destinaciju za letovanje :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grcka je jos uvek povoljna za nase uslove.

Pogledajte cene u italiji pa onda vidite sta su visoke cene.


 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da se vratimo na temu.....

imali nekih novosti ili bar nekih nagovestaja o SAT patrolama za Grcku ove godine....

verovatno nisam jedini koji nestrpljivo ceka

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da pre maja nece raditi patrole. Nema smisla. Možda do tada otvorimo novih 2000 km autoputa?

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Patrole ne krecu pre kraja maja. Zapravo, mislim da su prosle godine, kad je Mladen preuzeo, patrole krenule nedelju dana kasnije (dok se proda izdanje SAT Revije, u kojoj je patrola).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snimaju se krajem maja, pocetkom juna

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, kako im je dobra spica :klap: Kad god cujem ovu muziku, odmah mi se javi neko osecanje u vezi letovanja :suncase: (mada ove godine izgleda necu ici, al svejedno).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jako korisne reportaze imaju

koliko sam se smejao kad na cuvara koji naplacuje ulaz na  Kopaonika mu rekao “ako dodjem kad ti zavrsi smena znaci nema ko mi ovde naplatiti i ulaz je besplatan” 

lik ostao zbunjen i samo ga gledao ko da e iz druge planete

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka