Peca72

Satova patrola do Grcke

3305 poruka u ovoj temi

Da li ima neko snimljenu SAT-ovu patrolu 2007 do Grcke? Bio bi zahvalan nekom ko bi hteo da mi nareze patrolu i da mi posalje? Zauzvrat imam patrolu do Bugarske ako nekog zanima. Hvala. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sačuvao sam njihov pisani izveštaj tj. reviju sat od prošle godine pa ako ti išta znači javi se a imam neke kontakte sa redakcijom pa da probam da nađem ako se u međuvremenu niko ne javi. Ja sam je gledao i nije mi nešto pomogla kadasam išao jer oni non stop ponavljaju jednu te istu maršutu tako da nemaš potrebe da narezuješ snimi će oni opet patrolu do grčke 100%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I opet ce sigurno ici "cak"do Paralije... :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Za je trebalo očekivati neku drugu destinaciju .

Svake godine ih molim da kad rade patrolu za CG urade jednu i za nas sa južne pruge  puten koji koristimo mi preko Kopa ili preko nekih sela ali sve do Jošaničke banje i jok teraju oni sve isto .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam za da promene patrolu i da snime patrolu od Nisa preko Kopaonika do Budve i od Beograda do Turske. To bi bilo extra a ne samo Bgd - Paralija, Bgd - Budva a prosle godine su dodali i do Suncevog Brega. valjda ce Mirko Alvirovic da procita sve ovo? Ako se lazemo sa hoce, a mozda i hoce

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi dobro da je stavi na Yu tube ako neko ima.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi super kad bi neko proslogodisnju Satovu patrolu do Grcke stavio na YOU TUBE. Ako neko pronadje neka javi. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko snimljenu SAT-ovu patrolu 2007 do Grcke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogao bi neko (ko ima taj primerak) da "uslika" digitalcem sve strane (valjda nema 20 strana) i turi slike da svi vidimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel ima neko patrolu do Crne Gore?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.paradisotravel.com/marmaras_automobilom.htm

Vidi da li ce ovo da ti pomogne, to je slicno opisano kao u patroli.

SAT-ova patrola je ista 2007 kao i 2005 samo sto ima par novih pumpi i nesto malo

popravljenog puta kroz Srbiju i Makedoniju.

Inace kada putujes za Grcku najlakse je ici do Paralije dnosno na tu stranu, koju opisuju

ovi iz SAT-a a nikako da naprave vodic oko ring-rouda kod Soluna gde je nezgodno ,

pogotovu za one koji idu prvi put.Takodje nije lako stici do Krfa(dug put sa usponima) ili naprimer do Tasosa koji je laksi od ova dva ali tezi nego do Paralije.

Mogu ti pomoci i mape na ovom sajtu u zavisnosti od krajnje destinacije

http://www.gnto.gr/pages.php?pageID=805&langID=2

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde ja cu videti jer na poslu cuvam sve brojeve SAT-a, zadnjih par godina, pa ako iskopam postavicu na youtube ili mft.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde ja cu videti jer na poslu cuvam sve brojeve SAT-a, zadnjih par godina, pa ako iskopam postavicu na youtube ili mft.

To bi bilo super samo javi kad to uradis. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za pocetak cu slati na mail kome treba jer su mi na youtube smanjili rezuluciju i nista se ne vidi. Uglavnom slikano je i u kompu je.

Izmenjeno (krca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za pocetak cu slati na mail kome treba jer su mi na youtube smanjili rezuluciju i nista se ne vidi. Uglavnom slikano je i u kompu je.

Krca slobodno uploaduj ili ovde ili na rapidshare(i slično),pa će lakše biti ljudima da skinu,nego da svima šalješ na mail!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka