Tmilica

Tompa - kupovina u Hataru u Tompakeru

81 poruka u ovoj temi

Zahvaljujuci forumu i Vasim brzim i veoma detaljnim odgovorima zaista sam dobio bolji uvid u proizvode koji se prodaju u Hataru i Tompakeru, sto me je od pocetka i zanimalo, s obzirom da tamo planiram malo vecu kupovinu ( preko 150 eura kako bi ostvarili i povracaj AFA-e ).

Ako jos neko od Vas bude isao u skorije vreme, slobodno pisite svoje utiske, ima nas koji redovno citamo Vase postove :)

Hvala puno i za broj telefona, to svakako nisam znao, da roba moze unapred da se naruci, sto je naravno super!

I da, jos nesto, da li se u Hataru i Tompakeru prodaju ARO proizvodi, ili se prodaju iskljucivo u Metrou ?

Mi smo kupovali u Tompakeru i konkretno smo od Aro proizvoda uzeli suhomesnato. A ima i jos stvari kao npr. CURECI MEDALJONI za koje sam Vam ostala duzna cenu. Najskuplji su oko 3 evra ali 1kg.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se javim :) bila sam prekjuce u Hataru, stigli smo oko 16h tamo. Tada je bilo dosta probrano, bar sto se tice hrane i neke hemije. Ocekivala sam da ce marketi izgledati losije, ali je sasvim fino unutra. Moj utisak je da se basbas isplati ici tamo zbog hemije. Hrana manje-vise, ali hemija je znatno jeftinija nego kod nas, cak i ako se ne uradi povracaj afe. Ako nekoga interesuju neke cene, neka slobodno pita :) mi smo kupovali omeksivac, vlazne maramice, kupke, samopne, dezodoranse, mleka za telo... Ono sto je bilo od suhomesnatog, u glavnom je bilo pri kraju roka trajanja, tako da ako tu kupujete obratite paznju... Red za afu je oko pola 6 bio poprilican, sigurno jedno 200m...

I jedan savet za sve Novosadjane-svu hemiju i hranu mozete naci po istoj ceni kao i u ovim marketima (cena bez povracaja afe, sa povracajem bi bilo naravno jeftinije) na Kvantasu :D

Toliko od mene, ako nekog nesto interesuje, neka pita :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno je da ima i na Kvantasu te robe, ali ipak je i dalje u Hataru i Tompakeru jeftinija. :D Naravno to sad nije vise neka razlika drasticna, ali bude 20-30 din po dezodaransu/samponu/....

Dok je cena sira na Kvantasu i ova dva marketa ista. Mada opet ni na Kvantasu nisu iste cene svuda.

Valjda tamo gde imaju prostora ti preprodavci da se ugrade, oni se ugrade , a tamo gde nemaju se zadovoljavaju zaradom u vrednosti afe.

Naravno ako mi treba nesto sitno, necu ici do Madjarske, kupicu na Kvantasu.

Ali ako vam treba dosta stvari, ili ima vise clanova porodice, ili obavljate veliku kupovinu, radite povracaj afe,idete da obidjete Segedin... onda je lepo otici do Madjarske i spojiti lepo i korisno :)

Ali da, slazem sa tobom Phoenixice vecinu tih stvari po povoljnijim cenama u odnosu na nase markete, mozete naci i kupiti na Kvantasu :)

Takodje ih ima i u Subotici na pijaci, e tamo verujem da su bukvalno iste cene kao u Hataru i Tompakeru. Cini mi se da Koldar pisao o tome. Tako da ako neko iz bilo kog razloga ne moze u inostranstvo (nema pasos, nema auto, mrzi ga da ceka na granici...) vecinu tih stvari ima da kupi u Subotici na pijaci, a i u Novom Sadu po istim ili malo vecim cenama.

Ja volilm kad odem do Segedina, sad cu naravno svracati i u Tompaker i Hatar, a posle njih do Segedina. Malo kupujem, malo setam, malo klopam... provedem super dan :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li neko da mi kaze ima li pampers pelena i po kojoj ceni u hataru ili tompakeru

hvala :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima Pampers pelena, ali ne znam cenu :D

Mislim da je neko vec jednom pisao cenu pelena na ovoj temi, pokusajte da nadjete.

Evo poruka koje je pisala marijamv , ona je pisala cenu pelena http://www.putovanja.info/forum/topic/6889-soping-u-segedinu/page__view__findpost__p__393024

http://www.putovanja.info/forum/topic/6889-soping-u-segedinu/page__view__findpost__p__393035

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice detaljnih cena u Tompakeru i Hataru, mislim da to ne bi trebalo da nikoga specijalno interesuje iz sledeceg razloga. Jednostavno krenes sa lovom kao da ides u veliku kupovinu u Rodic ili Dis ili Maxi i kupis sve sto ti treba. Sve je jeftinije od 0-100 % u proseku 50%. Kad odbijes AFA i ovo sto je iste cene, ispadne 20% jeftinije. Za granicu ne brini, ako Vas je dvoje u autu tolerisu pun gepek raznih namirnica-znaci ne pun gepek samo Milka cokolade ili bilo sta drugo sto je ocito za preprodaju. Imas na ovom linku o racunici sa kojom se kupuje u nekim komentarima, da ne prepisujem sad evo ga link http://www.b92.net/putovanja/destinacije/evropa.php?yyyy=2012&mm=01&dd=09&nav_category=812&nav_id=572281

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26676
    Ukupno tema
    895534
    Ukupno poruka