Tmilica

Tompa - kupovina u Hataru u Tompakeru

81 poruka u ovoj temi

Za vikend smo bili u Segedinu 3.11.2011.Isli smo preko Kelebije i na granici bili skoro 2 sata.Bila je guzva a i Madjari su jako sporo radili.Odmah smo otisli u Hatar po preporuci ljudi sa foruma i stvarno nasli povoljnu hranu i hemiju za kucu.Mislim da je sigurno sve jeftinije,samo nesto vise nesto manje.U C&A i H&M ima nekih snizenja ali najvise se isplati decija garderoba.Nisam odusevljena nekim izborom za odrasle.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dosta sam citala...ali nige ne pise da li ranje rade i nedeljom,konkretno me zanima Tompaker i Hatar?i da li neko moze da stavi cene milka cokolade i kinder proizvoda...hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dosta sam citala...ali nige ne pise da li ranje rade i nedeljom,konkretno me zanima Tompaker i Hatar?i da li neko moze da stavi cene milka cokolade i kinder proizvoda...hvala unapred...

piše! ima jedan post , ne sećam se čiji gde izričito kaže da ne rade nedeljom, pa čak i subotom skraćeno valjda do 18, mi uvek idemo pre podne, pa ne mogu da potvrdim. milka izađe oko 60 dinara zavisno od kursa, a i sve ostalo je znatno jeftinije, pa pretpostavljam i kinder proizvodi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam juce bio u segedinu. mi smo prvo svratili u hatar i tompaker na kelebiji-----savrsena kupovina, sve jeftinije nego kod nas! neko je gore spomenuo karavan sir, ovde je po ceni 650D/kg, snikers cokoladice 20D, maslac 100g 60D, zdenka sir 60D to su samo neke od cena. velika je guzva, cekas na kasi bar sat vremena, ali se isplati! placali u evrima, kurs bio 310 kod njih :) u segedinu smo svratili u coru, odeca kineska, mada je cora velika svasta mozes da nadjes...., svratili smo i u arkad, prvo parking trazili pola sata, odeca skupa, snizenja skoro da i nema uopste!!! na kraju u tesco extra, dobar izbor odece, dobre cene (kupili 3 para nazuvica za 100D extra kvalitet), veliki je i ima svasta, ali je stvarno malo vremena da se sve obidje na jedan dan, pa smo samo letili sa jednog na drugo mesto! na granici smo ostali oko pola sata u redu, nista strasno, ne gledaju prtljag, veruju na rec ;) sve u svemu super smo zadovoljni, cenama hrane, ali je odeca za sada skupa, mozda malo kasnije....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

piše! ima jedan post , ne sećam se čiji gde izričito kaže da ne rade nedeljom, pa čak i subotom skraćeno valjda do 18, mi uvek idemo pre podne, pa ne mogu da potvrdim. milka izađe oko 60 dinara zavisno od kursa, a i sve ostalo je znatno jeftinije, pa pretpostavljam i kinder proizvodi

Prvo bi da se zahvalim VAMA :thankyou: na iscrpnom objasnjenju za Tompaker i Hatar. Kasnije cu detaljno opisati put i kupovinu sa cenama od 10.12. Kurs forinte je u ovim radnjama 300, dok je u segedinu u Tescu bio 295. Tompaker i Hatar rade subotom do 17h, a nedeljom ne rade. Radnim danima od 05-21h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani forumasi, prvo bih htela da se zahvalim svima vama koji ste mi pomogli sa vasim iskustvima u Segedinu. Sada bih i ja htela nekome da pomognem. Citaju ci forum i uz konsultacije sa nekim clanovima, otisli smo prvo do Kelebije i Tompakera, a nakon toga do Segedina, i definitivno se slazem da u Segedin treba ici po garderobu (jer akcije po Tescu, Metrou ili Cori ne mogu da vam obezbede povracaj AFE). Tompaker i Hatar su radnje u kojima mozete da pronadjete sve sto vam je potrebno od hrane i hemije, po povoljnim cenama, npr. Milka od 300gr. iznosi 580ft, Kinder jaje 160ft, vajkrem 270ft, pamper vlazne maramice 350-355ft, a Nivea 405ft. U subotu 10.12 euro se u Tompakeru racunao 300ft. Razlika izmedju Tompakera i Hatra je samo u sredjenosti Hatra (jer je moja procena bila da tu uglavnom pazare Madjari), dok je Tompaker vise za kupovinu na veeelikooo(svercerski). Mi smo u Tescu u Segedinu uzeli na akciji torbicu sa Palmolive proizvodima za 1999ft, ista takva u Tompakeru 1380ft.

Od sada samo idemo u ove dve prodavnice.

Guzve na Kelebiji nije bilo, za AFU smo cekali oko 45min, i njihovi carinici su bili krajnje korektni, sto ne bih mogla reci za nase.

Nadam se da sam nekome pomogla, tu sam za ostala pitanja.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li za hatar i tompaker treba neka kartica da bi se moglo pazariti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nedicvl

Ne treba, cak primaju i evre!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam juce bio u segedinu. mi smo prvo svratili u hatar i tompaker na kelebiji...

Kakav je put od Kelebije do Segedina? Da li ste išli putem koji predlaže navigacija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je put od Kelebije do Segedina? Da li ste išli putem koji predlaže navigacija?

Da, po navigaciji, kroz banju Moroholom, inace put je dosta los jednim delom, a drugim sasvim u redu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni treba mala pomoc sto se tice sopinga u Tompakeru i Hataru,odnosno kako stici kolima od granice do tih marketa.Bili smo pre dve nedelje u Segedinu ali tamo nismo svracali jer navigacija nema podatke gde se to nalazi a i nismo ni imali na vidiku te markete.Planiram da idem u subotu ponovo pa bih zaista bila zahvalna na svakoj vasoj pomoci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni treba mala pomoc sto se tice sopinga u Tompakeru i Hataru,odnosno kako stici kolima od granice do tih marketa.Bili smo pre dve nedelje u Segedinu ali tamo nismo svracali jer navigacija nema podatke gde se to nalazi a i nismo ni imali na vidiku te markete.Planiram da idem u subotu ponovo pa bih zaista bila zahvalna na svakoj vasoj pomoci.

cim predjes kelebiju,sa desne strane imas nesto sto podseca na hangar, to je tompaker. skoro da se moze reci da mu se ograda naslanja na granicni prelaz. hatar je odmah pored njega, sve mozes pukvalno peske od granice. izgleda malo zbunjujuce jer je zaista odmah posle granice, a i deluje bas kao neki objekat tipa magacin, ali ispred su parkirani automobili, a vikendom ce biti guzva, pa neces promasiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam bila u Madjarskoj.Isli smo samo do Tompakera jer sam napravila veliku glupost i zaboravila novac kucisad.gif Skontala sam tek kad mi je muz trazio novac na kasi.Mislila sam da je on poneo,a on je mislio da sam ja laugh.gif Ma strasno! Kod sebe smo imali samo 50e i pazarili smo za toliko.

Cene su neverovatno niske da se prosto zapitam kako im se isplati.Iako nisam imala puno novca,pazarila sam dosta.Npr.pampers pelene su me kostale 545din. kad prebacim u nasu valutu,sunka susena,zapravo plecka 1600din. 4kg,pizza kackavalj 300din kilogram, ma kojesta jos sam kupila za male pare.Ni u snu ne bih mogla sve to kupiti u Tempu ili Disu.Hemijski proizvodi su dzabalesku.Eto,nisam bas dzabe isla,mada sam planirala i do Segedina po neke krpice,al eto.Kurs u Tompakeru je idalje 302ft za 1euro.

Uglavnom,ne gine mi jos jedan odlazak do nove godine,a parice moram vece pred put da spakujem da se opet ne ispalimosmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija, koliko ti to pakovanje pampersa za 550 din.? Ne mogu da verujem da je kod nas 3xskuplje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ceca

Vidi ceco zašto da ne, mislim kad uzmeš da kod nas trgovac ako ti ne odere kožu sa 25 i više % marže pa plus 18% pdv. Ako sam dobro razumeo beby oprema u mađarskoj nema pdv. Ono kao kod njih ne vlada bela kuga pa za svaki slučaj da im se to ne desi kao nama deca su na prvom mestu.

v.

p.s. i mene interesuje koje je to pakovanje pampersa za 550 dinara.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895433
    Ukupno poruka