Tmilica

Tompa - kupovina u Hataru u Tompakeru

81 poruka u ovoj temi

Da li neko zna kakva je ovo radnja "Tompaker"?Kazu da je jako blizu granice i da je jako jeftino...Planiram sutra da idem u soping pa bi mi bilo kakve informacije dobro dosle...:klap:

Hvala unapred:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine dva puta isli u Madjarsku. Prvi put su nam trazili da otvaramo gepek (bilo je stvari u vrednosti preko 400 eura, ali nas je bilo cetvoro) i rekli OK, drugi put isla i beba sa nama i samo nas pitali da li ima nesto i pustili nas. Generalno, ukoliko carinik vidi da nosite stvari samo za sebe nece praviti probleme. Kada smo isli u Segedin isli smo preko Kelebije i svracali u Hatar. mogu da kažem da su cene neverovatne, bolje od svih radnji u Segedinu. Jedino je ogranicen izbor robe koja se moze kupiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo mene sa svežim informacijama. bili smo u tompakeru pored kelebije i stvarno je sve ultra jeftino, još ako pazariš za povret afe, onda te i put dođe džabe. ako nekog nešto od cena interesuje pitajte slobodno, ako znam rado ću podeliti informaciju. ali isplati se i to veoma. plaćali smo evrima i računali su nam 2.9, a posle smo nešto para razmenili u onoj menjačnici ekskluziv kod core i tamo smo dobili 2.81. inače pazarila sam i karticom i kad sam stigla kući, preračunala sam kurs, tačno 2.81. posle smo obišli i tesco i coru kao i obično i ustanovili da se uopšte ne isplati ići u odnosu na tompaker i hatar, osim u slučaju kupovine nečega što nije prehrana i hemija (kao npr, dečija i bebi garderoba koju se u tescu stvarno isplati kupiti).

pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo mene sa svežim informacijama. bili smo u tompakeru pored kelebije i stvarno je sve ultra jeftino, još ako pazariš za povret afe, onda te i put dođe džabe. ako nekog nešto od cena interesuje pitajte slobodno, ako znam rado ću podeliti informaciju. ali isplati se i to veoma. plaćali smo evrima i računali su nam 2.9, a posle smo nešto para razmenili u onoj menjačnici ekskluziv kod core i tamo smo dobili 2.81. inače pazarila sam i karticom i kad sam stigla kući, preračunala sam kurs, tačno 2.81. posle smo obišli i tesco i coru kao i obično i ustanovili da se uopšte ne isplati ići u odnosu na tompaker i hatar, osim u slučaju kupovine nečega što nije prehrana i hemija (kao npr, dečija i bebi garderoba koju se u tescu stvarno isplati kupiti).

pozdrav svima

E ove informacije su mi trebale..:)I mi planiramo u subotu da idemo u tompaker i bas sam se pitala

da li nam se isplati..Zanima me koliko je daleko ta radnja od centra tj od ostalih tesco i core?Posto smo iz NS a prvi put idemo u Segedin koliko vidim blize nam je horgos nego kelebia pa me zanima kolko cu vremenski izgubiti ako odem na kelebiu..

I da li cu po vasem misljenju stici da obidjem tompaker,tesco,i da odem do tog novog trznog centra ARKAD za jedan dan ?

Da li mogu odma da se vratim po povracaj posto je granica blizu...

Hvala na odgovoru..:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ove informacije su mi trebale..:)I mi planiramo u subotu da idemo u tompaker i bas sam se pitala

da li nam se isplati..Zanima me koliko je daleko ta radnja od centra tj od ostalih tesco i core?Posto smo iz NS a prvi put idemo u Segedin koliko vidim blize nam je horgos nego kelebia pa me zanima kolko cu vremenski izgubiti ako odem na kelebiu..

I da li cu po vasem misljenju stici da obidjem tompaker,tesco,i da odem do tog novog trznog centra ARKAD za jedan dan ?

Da li mogu odma da se vratim po povracaj posto je granica blizu...

Hvala na odgovoru..:)

od kelebije do segedina ima nekih 40tak km, nama iz ns je bliži horgoš, ali se ovo mnogo, mnogo više isplati. možda možete da se vraćate preko kelebije, pa da u povratku obavite šoping u tompakeru. ako pohvatate cene u cori i tescu, pa odete u tompaker , videćete o čemu pričam. mi smo do sad stalno išli u tesco i coru, a od sad samo do kelebije i nazad :klap:

Izmenjeno (bee)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno,a jel znate mozda do kad radi ta radnja jer smo i mi mislili u povratku tu da svratimo ali da nam ne stoji hrana u kolima ceo dan..

Jeste se vi odma vracali po povracaj novca,posto sam citala da se i to radi..Pa me zanima kako to fukcionise..

Izvinjavam se na smetnji ali volim da idem pripremljenja..osmeh1.gif

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Proces povrata poreza ide ovako. U radnji obavezno trazite da vam se daju papiri za povrat Afe tj. poreza. Kada se predje madjarska granica sa desne strane ima kucica. Lepo se parkirate pored i sa papirima odete u kucicu. Sluzbenik ce uzeti papire i overiti ih, obevezno ovo uradite odmah posle prelaska carine. Novac se ne vraca na granici vec u radnji gde ste kupovali robu. S obzirom da je Tompaker blizu granice, verovatno mozete da se vratite odmah po novac.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru..

Sad jos samo neko da mi kaze do kad radi Tompaker pa sam spremna za put :klap:

Upravo sa procitala temu od pocetka do kraja i imam jos jedno pitanje..

Neko je napisao da je 23. kod njih neradan dan..Ja planiram u subotu da idem u shoping pa me zanima da li neko zna da li ce raditi tada radnje,jer idem prvi put i ne bi volela da da mi nista ne radi...:tuga:

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pisala da im je 23. oktobar neradni dan.

Veruj ništa, baš nšta, ma ni trafika nije radila, tako da nikako nemoj ići 23. oktobra :nea:

Subota je 22. oktobar, tako da bi tad trebalo da radi, ali to ne znam provereno :neznam: verujem da radi sve ok. Taman proveri pa nam javi :D

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Joj ,sad sam bas u dilemi da li da idem,jako se dugo dogovaramo da idemo,i vec drugi put odlazemo i bas smo se nameracili na ovu subotu..:zid:

Sad sam gledala arkad centar pise da ne rade 23.,sto bi znacilo da bi u subotu trebalo da rade..a ne mogu nigde da nadjem za ostale radnje kao sto su tesko,cora i tompaker koji me najvise zanima:D..

Mislim da cemo ipak ici pa sta bude ,a ako neko zna neku jos informaciju molim vas napisite,puno ce mi znaciti..

:Help:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mađari rade redovno dan pred praznik, tako da slobodno u subotu u Mađarsku. Ali u nedelju ni slučajno.

Takođe, neće raditi ni 1. novembra.

Izmenjeno (koldar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko sajt tompakera, nasla sam za tesco, coru ovaj novi tc, ali za tompaker nikako :(

setila sam se jos nesto da pitam vezano za carinu:

Ako sam dobro skapirala moze da se unese roba 100 eura po osobi, e sad da li moje 11to godisnje dete racunaju kao 3 osobu?:)

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,eto i mene sa pitanjima :-);planiramo sledece subote u Segedin a i u Hatar i Tompaker ali neznam do koliko sati rade i ako mogu primeri cena suhomesnatih cisto da znam koliko ce mi kesa trebati pored para za odecu dece

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da mi kaze cega ima u tompakeru? Hrana ili ima i dečje garderobe? Zbog garderobe bi smo najvise isli, pa ako tu nema isli bi u Arcadiju?

Kakav je H&M u Arkadiji?C&A?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi sta su Hatar i Tompaker? Da li su to one dve prodavnice na kelebiji?

Sto se tice AFE , bilo gde da pazarite i da uzmete papire , kada sledeci put udjete u Madjarsku na Horgosu ima kuca koja se nalazi tacno iza onih kucica gde se kupuju vinjete , u toj kuci mozete da podignete AFU bez obizra gde ste pazarili , samo OBAVEZNO trazite u forintama a ne u Evrima posto ce vam evro racunati 200 forinti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26687
    Ukupno tema
    895806
    Ukupno poruka