novi_beograd

Sa kucnim ljubimcem na odmor

299 poruka u ovoj temi

Kuce su preslatke, mogu misliti kako su uživale na plaži!

Što se tiče smeštaja ja imam utisak da je to više deklarativno "pet friendly" (čast izuzecima), a da u suštini, više predstavlja način za privlačenje što većeg broja turista. Zato sam oduševljena ovom vilom na Sitoniji, koja, ne samo da prima kuce, nego je i lep smeštaj i na divnoj plaži.

Vurvuru, zar ne? Kakve su cene smeštaja u njoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Vourvourou :)

60 evra na dan. Vila je super spolja, idealno za pse, a i za nas naravno. Unutrasnjost nista posebno, ali nismo jako izbirljivi.

Imas privatnu plazu ispred dvorista, ali bilo je slucajeva da su kuce iz vode otrcale na neciji peskir i onda je bilo malo frke. Morao sam da se izvinjavam bar jednom dnevno. A i sta traze na privatnoj plazi ;)

Ali sto se tice vile spolja i lokacije, toplo preporucujem za sve koji zele miran odmor sa psima. Ogromno ogradjeno dvoriste i plaza uz ogradu. Gazde su super, imaju belog vucjaka koji se lepo druzio sa nasim kucama.

Sledece godine smo rezervisali privatnu vilu (nisu apartmani) gde cemo biti sami sa porodicom nas 6 i sa psima. Tamo nam niko nece smetati i nikome necemo smetati. Kuca pored mora sa bazenom :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru, razmatramo mogućnosti za naredno leto. Možda je još rano, ali... čisto da znamo moguće varijante. Ova vila u mestu Vurvuru je lepa, a i nije mnogo sati vožnje udaljena od Bg. A i mesto izgleda predivno. Razmatramo vile koje su lep smeštaj, koje su sedam - osam sati vožnje od kuće i koje primaju ljubimce...

Mi smo letovali u Platamonu ove godine, smeštaj Vaya vila je super, vlasnici super ljubazni, ali nema nekog dvorišta za kuce...(zapravo ima, ali je igraonica). Pre nekoliko godina smo letovali Na Tasosu, u Hotelu Discovery u Limenariji. (ima je na bookingu). Lep smeštaj, primaju ljubimce. Na kraju je gradića(suprotno od Potosa). Gradska plaža nije nešto naročito, pa smo svakodnevno išli na plažu Metalia koja je otprilike 1km od vile i stvarno je remek delo prirode. Uvek je bilo po nekoliko ljudi na njoj, tako da nije sablasno prazna, a nema ni nesnosne gužve (koje nam je dosta preko godine). Plaža je peskovita,ambijent bajkovit, voda - kako samo na ostrvu može biti. :)

To su neke varijante...poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ne mora inostranstvo- možda nešto ovako, divlje i u prirodi.. :)

Picture077_zps55aaf98b.jpg

Picture142_zps3cd0a2f7.jpg

Picture155_zps57edb2c5.jpg

Picture180_zps9332300a.jpg

Buljarice- auto kamp MASLINA.. :):dance: :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veco, što ti jep pas! Vidi se da je dobrica. Ma, ja obožavam pse!

Ovo je plaža koja je po meni idealna... Čista voda, malo ljudi, čista plaža... Naš ovogodišnji smeštaj u Platamonu mi nije odgovarao samo iz jednog razloga - bili smo u prizemlju, tako da smo terasu morali stalno da držimo zatvorenu - naša kuca nije tako mirna, pa voli da istrči napolje. A ima ljudi koji se plaše (čak i malih pasa, znaš već kakvi ljudi mogu da budu)...

Drago mi je da ste uživali, pozzz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesmo- zaista smo uživali.. Tamo u kampu ispred prikolice je uživao.. Priroda- nisam morala damislim da li će se neko bojati ili ne- uglavnom su ga svi zavoleli tamo.. :dance:

Hvala na komplimentima- mažen je i imam i ženkicu tigrastu- nju nismo vodili,ona je malo oštrija prema psima-morali bi više paziti nega sa njim što smo...

Pozdrav.. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Vourvourou :)

60 evra na dan. Vila je super spolja, idealno za pse, a i za nas naravno. Unutrasnjost nista posebno, ali nismo jako izbirljivi.

Imas privatnu plazu ispred dvorista, ali bilo je slucajeva da su kuce iz vode otrcale na neciji peskir i onda je bilo malo frke. Morao sam da se izvinjavam bar jednom dnevno. A i sta traze na privatnoj plazi ;)

Ali sto se tice vile spolja i lokacije, toplo preporucujem za sve koji zele miran odmor sa psima. Ogromno ogradjeno dvoriste i plaza uz ogradu. Gazde su super, imaju belog vucjaka koji se lepo druzio sa nasim kucama.

Sledece godine smo rezervisali privatnu vilu (nisu apartmani) gde cemo biti sami sa porodicom nas 6 i sa psima. Tamo nam niko nece smetati i nikome necemo smetati. Kuca pored mora sa bazenom :)

MOžete li da podelite sa nama nešto više u vezi iznajmljivanja vile, cena i slično ? Hvala .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine smo letovali u Pargi i redovno smo odlazili na plažu Lichnos. Znam sigurno da u hotelu Lichnos beach primaju i kućne ljubimce. Viđali smo jednu porodicu iz Srbije sa Duletom - slatkim psićem, klinci su ga prosto obožavali. Oko njega uvek je bilo dečje graje. Meni lično ne smetaju, slatki su :) Evo link ako nekom treba http://www.lichnosbeach.gr/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fenomenalan hotel u Pargi, cene prihvatljivije od skoro svih koje sam skorije videla ( s obzirom na kvalitet). Hvala na predlogu :happy:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko vodio cetvoronoznog drugara na more, sta osim pasosa i urednih vakcina treba, titar test? Traze, ne trze, jos nesto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jos jedna stvar pas na trajektu? ostaje u autu,ne? mi smo prosle god ostavili auto a mi izasli na neku palubu, tako je moralo sta se dogadja sa psom ide sa nama? placa se njega? moze li uopste na trajekt?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukoliko ste čvrsto rešeni da na letovanje idete sa psom, tj. ne želite da ga ostavite rođacima ili u nekom hotelu za ljubimce (potpuno vas razumem), preporučujem vam letovanje u kontinentalnom delu Grčke (Sitonija, Kasandra, Olimpijska oblast...). Izbegnite trajekt sa psom-ako ikako možete. Čitam takve monstruoznosti u vezi sa prevozom pasa trajektom (doduše hrvatski trajekti su u pitanju), da su mi za sva vremena ogadili nekad omiljeno hrvatsko primorje. Možda je na grčkim trajektima situacija bolja, mada sumnjam. Znam da je hotel u kome smo bili na Tasosu, u Limenariji, pre nekoliko godina primao pse. Ali tada nismo vodili psa, a u kakvim su uslovima doputovali psi koje su drugi doveli, ne znam. Čitam samo grozne priče o nekim kavezima, bez vode,na suncu bez nadzora...grozno. U svakom slučaju, šta god odlučili, želimo vam sve najbolje.Pozz... :happy:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ouch mi smo naumili na eviu generalno mozemo i na most, ali mnogo je kraci put trajektom i on putuje 15tak minuta, na amuliani smo prosle god isli trejktom.

kalica je tada bila bas malo stene i ostala je kod mog brata, sada definitivno ide.

nego na amulianiju je bilo bas dosta pasa, ali se nisam setila da pitam kako su putovali, a sa nama na trajektu koliko se secam nije bio ni jedan, osim ako je ostajao u autu pa ih nismo videli...

mozda ce se javiti neko ko je isao trajektom, nosicu i njen skopivi boks moze u njemu mozda biti, pitacu i vlasnike hotela hmmmm

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta raditi kada vam pas bas ne podnosi put?

Na putu za Grcku koliko puta stajete zbog kuce?

Da li se vasa kuca vozi na na prednjem ili na zadnjem sedistu?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877826
    Ukupno poruka