novi_beograd

Sa kucnim ljubimcem na odmor

299 poruka u ovoj temi

Slatkis, bas mi je drago da se lepo provodite i da kuce uzivaju..

A gde ih ostavite kada ih ne vodite na plazu?

Nas kuca je navikao da ostaje sam kuci kad smo mi na poslu, u skoli..mislili smo da ga pre podne ostavljamo u apartmanu, a popodne i predvece da ga vodimo na plazu kad je sunce malo blaze..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uuuuu, mnooogooo opasan..

Diiivan je!!! :srce:

Moj je shi cu, ima cele 4 kile..kad krenem sa njim u setnju, svi me zezaju da je kao igrackica na navijanje..

07042013409_zpsc0eaf6b2.jpg

Kako je meden!!! Prava mala lutkica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdravce za naše četvoronožne prijatelje. Mi se kupamo i uzivamo već treći dan. Obojica su ludi kao struja :) prilikom ulaska u makedoniju policajac nas je samo pitao da li imamo papire za pse ( pošto smo poveli dva ) , ja sam mu ih pruzila, ali ih nije ni pogledao, niti pasoš , niti sertifikat. Kuce su naravno lajale kao poludele na njega :( Ovde prži sunce i lako se izgori , tako da je i zaštita pod suncobranom mala za kučiće da znate . Njih danas nisam ni vodila na plažu jer su prave male ludice i nemogu ih isterati iz vode :)))) Toliko za sad od nas, fotkice kad stignemo :)

Super sto vam nisu nista tražili... Verovatno zavisi i od carinika.

Kad budete stigli, fotkice obavezno!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slatkis, bas mi je drago da se lepo provodite i da kuce uzivaju..

A gde ih ostavite kada ih ne vodite na plazu?

Nas kuca je navikao da ostaje sam kuci kad smo mi na poslu, u skoli..mislili smo da ga pre podne ostavljamo u apartmanu, a popodne i predvece da ga vodimo na plazu kad je sunce malo blaze..

Ostavili smo ih obojicu u apartmanu u delu gde je kuhinja i hodnik. Sobe smo zatvorili, ovde imaju i prozor i nije im toplo kao na terasama i u sobama. Bili su i večeras sami dok smo skoknuli u Nikiti na večeru. Ono što sam primetila na Sitoniji ( Nikiti, Neos Marmaras itd) mnoštvo lokalnih veeeelikih kuca, pa smo ih iz tog razloga i večeras ostavili dok mi obavimo sat-dva šta imamo, da ne bi došli u nezgodnu situaciju :(. Zaista na sve strane ima dosta pasa. Čak i vlasnica Spathies apartmana neko veče ulete u dvorište jer dok je šetala svoju kucu(nemački ovčar) naletela je na par lutalica veoma agresivnih te se žena baš uplašila da ne bude belaja, kaže da su bili agresivni, posebno se uplašila jer njena nemačka ovčarka nije baš mirna u takvim situacijama. :(

Da, rekla sam vlasniku app da ih ostavljam unutra i čovek reče da nije nikakav problem, to njima ne smeta i da se ne brinem. Bili su dobri obojica, nisu lajali :))))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru..

Tako smo nesto i mi mislili za taj prepodnevni odlazak na plazu..najbolje da spava u apartmanu jer je tad velika vrucina i jako sunce, a i da ne moram dva puta da ga kupam..

Pogotovo sto je naviknut da ostaje sam kuci i po pet, sest sati nekad i super je..

I mi cemo vlasnicima najavljivati kada ga ostavljamo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozz, nama je vlasnik rekao da ne moramo da ga obavestavamo kad ih ostavljamo same, već samo da obratimo pažnju zbog žene koja sprema apartmane jer se jako boji pasa, što smo imali i priliku da vidimo :))) Možete da zamislite osobu koja odskače od zemlje kad vidi malu belu pufnicu :)))) Al` hajde, da razumem i to , tako da u tim slučajevima ja kažem ili njoj ili vlasniku koji je uvek tu negde u dvorištu, recepciji da su psi u apartmanu i ok. Imali smo i društvo, bio je jedan maltezer i još jedna kuca, tako da nas ima dosta, a vidim i na velikoj spathies plaži svaki dan po neku novu . Moj stariji koji je već bio u par navrata na moru obožava da se kupa i uleće sam u vodu, ovaj mali nema šanse hahaha, samo pridje vodi , lizne, omiriše i ni makac dalje :) . jedino kad ga unesemo i pustimo on pliva i to pravac obala hahaha, pravi cirkus.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jaooo mogu da ga zamislim..

Mi cemo tek da vidimo kako ce nas gospodin da prihvati vodu..

Nego, danas smo imali citav haos oko psa sa agencijom..

Naime, kada smo trazili smestaj, prvo smo pitali da li primaju kucne ljubimce i onda od par ponudjenih vila, izabrali ovu koju smo platili..i danas, par dana pred put, u ageenciji pojma nemaju da vodimo psa!!!!!!

Ne pamtim da sam se ovako iznervirala!!!!

Srecom, sve je reseno..stigao je mejl od vlasnika da primaju kucne ljubimce ako postujemo higijenski kucni red..pa naravno da se to podrazumeva..u stanju sam da ako treba ni ne odem na plazu, samo da je moj kuca sa nama..

Danas smo bili i kod inspektora da se najavimo, da trebuje sertifikat..

Jedva cekam!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jaooo mogu da ga zamislim.. Mi cemo tek da vidimo kako ce nas gospodin da prihvati vodu.. Nego, danas smo imali citav haos oko psa sa agencijom.. Naime, kada smo trazili smestaj, prvo smo pitali da li primaju kucne ljubimce i onda od par ponudjenih vila, izabrali ovu koju smo platili..i danas, par dana pred put, u ageenciji pojma nemaju da vodimo psa!!!!!! Ne pamtim da sam se ovako iznervirala!!!! Srecom, sve je reseno..stigao je mejl od vlasnika da primaju kucne ljubimce ako postujemo higijenski kucni red..pa naravno da se to podrazumeva..u stanju sam da ako treba ni ne odem na plazu, samo da je moj kuca sa nama.. Danas smo bili i kod inspektora da se najavimo, da trebuje sertifikat.. Jedva cekam!!!

Joj, mogu misliti kako ste se uplašili!!! Mi kad planiramo letovanje, prvo na netu nađemo koje vile u mestu u koje idemo primaju kuce, pa tek onda odlučujemo... Otprilike polovina vila u svakom mestu prima kuce, retko ko naplaćuje dodatno. Tako da, izbora uvek ima . Neki vlasnici vila baš vole kuce, neki ih i sami imaju... Izmedju ostalog, to nam se u Grčkoj i sviđa. Lepo se provedite , fotkice su obavezne!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala..cim se vratimo, kacimo fotke..

Ma i mi smo tako ove godine trazili smestaj..od par vila koje primaju kuce, iyabrali smo jednu i sad par dana pred put, pojma nemaju..pa da poludis, nista drugo!

Srecom pa Grci stvarno imaju razumevanja..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovanje sa kucnim ljubimcem je nezaboravno..

Nas Chupi je uzivao za sve novce..

Na granicama ga nije niko ni pogledao, a kamoli trazio papire..dzaba smo pukli preko sto evra za njih..ali nismo mogli drugacije..put je odlicno podneo, a tamo je maksimalno uzivao u dugim setnjama i boravku na plazi..

1005338_10200561029373624_1385434829_n.j

581473_10200561029173619_1927856043_n.jp

1000858_10200561025373524_222095231_n.jp

536192_10200561016853311_1095214747_n.jp

1002140_10200561013013215_936012942_n.jp

45715_10200560993812735_1805050851_n.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preslatka kuca. A što ume da pozira!

Za papire... nikad se ne zna. Mi smo se iznenadili kada su tražili i nikad se više ne bismo usudili da idemo bez njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza, predivan je pogled sa terase ove vile. Mogu li zamoliti za ime vile, sem sto se vidi da je predivna i plaza, znaci nam i to sto vole kuce.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

latica, ni mi se ne bi usudili da idemo bez papira..samo sam tako bezv prokomentarisala..

Bili smo na Pilionu, Agios Ioannis, plaza Papa Nero, u vili Panorama..na temi Pilion sam napisala detaljnije o samom mestu i vili, pa mozes da pogledas..a stavila sam i dosta slika..

Inace, od kad letujem, nikad nisam videla toliko kuca u jednom mestu..Grci su jako ljubazni i predusretljivi kad su kuce u pitanju, pustali su me cak i u super market i pekaru sa njim, o restoranima da ne pricam..

Ovde su kuce dobrodosle..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza, hvala puno, razmisljamo o mogućim opcijama, a vase fotografije su predivne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi iz regiona koji imaju kucne ljubimce verovatno muku muce da nadju prigodan smestaj za njih i njihove bebe. Zato bih zamolio da ovde saljete svoje savete gde i kako da provedemo godisnji odmor u njihovom drustvu.

Ja cu reci gde smo mi bili i koji apartmani su pet friendly i gde su "dogs allowed". Napominjem da hotela ima dosta ali apartmana i vila nema bas mnogo.

Prosle godine smo bili na Krfu u smestaju http://www.katerina-apartments.com/ . Lepi apartmani sa ogradom oko celog velikog dvorista i bazenom. Dok smo bili sami u vili, pas je skakao u bazen, kad su dosli gosti, vise nije moglo. Topla preporuka za ovu kucu i dobre gazde.

Ove godine smo bili na Sitoniji u http://www.halkidiki.com/katerina/ gde smo isli sa dva psa (rodila se cerkica) i ova villa je jako dobra. Plaza uz obalu a ogradjeno ogromno dvoriste, raj za pse.

Ocekujem vase komentare i predloge i nadam se da ce ova tema da zazivi.

post-8108-0-18247600-1378632799_thumb.jp

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26303
    Ukupno tema
    877141
    Ukupno poruka