novi_beograd

Sa kucnim ljubimcem na odmor

294 poruke u ovoj temi

aleksandros i babis u sartiju znam da primaju pse

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za Sarti, ali ja sam jedva našla smeštaj na Sitoniji koji prima kućne ljubimce jer naš Braca ima 44kg. Mi smo rezervisali Perix house Neos Marmaras sredina septembra pa ćemo videti, tj. jedva čekamo :klap:. Prvi put vodimo Bracu, dosta smo obišli prošle godine, ali to nije ni deseti deo Sitonije, pa ako neko ima iskustva, neka podeli.. svaki savet je od koristi posebno ako je bokser u pitanju, :thankyou:

IMG-c5fad2e45e4971a52148a704e34d156c-V.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Jaca971 mi smo se neki dan vratili iz Sartija, obzirom da nisu bili pretopli dani i velike guzve bilo nam je opusteno, vec sam pisala da u gr psi ulaze i u apoteku, tako da nemate ni brige ni greske, septembar opet nece biti pretopal (tada idemo ponovo, na valti) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Spas,  kako ste prošli na prelazima, kako je podnela put, i na kojim ste plažama bili,. i uopšte kako izgleda jedan dan na odmoru sa kucom tj kakav vam je ritam.. Činjenica je da se leti malo sužava dnevna aktivnost psa zbog vrućina, pa se ja nadam da će u septembru moći da se bude i malo više napolju nego samo rano ujutro i uveče.. Ja sam prošle godine na Lagomandri svakodnevno viđala psa od ljudi koji iznajmljuju skutere, a bili smo krajem jula.. u svakom slučaju hvala spas na svim informacijama,.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na prelazima smo do sada uvek bez problema, niko ne trazi ni dokumenta a kamo li ono veterinarski pregled itd, ponekad pitaju da li sve imamo i to uglavnom hrvati i madjari, za grcku mislim da nas niko nikad nista nije ni pitao, jeste makedonac jednom sme li da da sendvic psu  :D

Psa smo vodili na plaze klimatariu, sarti, kriarici,... nekad je preko dana ostavimo u smestaju nekad je sa nama celi dan, npr na oranzu videli da je gomila dece i 5-6 pasa pa da ne bih ceo dan govorila "fuj to" produzili dalje, sledeci dan mi isli na oranz ona uzivala u app.... ponesemo uvek pseci probiotik, ono kao orosal, neki atb i ranisan...

nema na cemu ako se setite jos necega tu smo ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Želim samo da napravim update prošlogodišnjeg posta za smeštaj. Bili smo na Lefkadi, Vicky apartmani u Nikiani i sve preporuke za ovaj smeštaj.

Gazda je divan, voli životinje i stvarno je bio prijateljski raspoložen. Čak nam je ujutru kucao na vrata da Dinu (psu) da sendvič :) 

Vila ima prednje i zadnje dvorište, U prednjem je bazen i ulaz u vilu a zadnje dvorište dele dva apartmana u prizemlju. Mi smo dobili jedan od ta dva apartmana. Kako smo išli u drugoj polovini septembra, vila je bila poluprazna a u tom drugom apartmanu su se sa nama preklopili par dana mladi iz Rumunije kojima nije smetao naš pas, čak naprotiv, ujutru su se igrali sa njim. Ostatak letovanja od 20 dana smo bili sami pa je kad god smo bili u smeštaju on bio u dvorištu.

Što se ljudskog dela smeštaja tiče :) odličan je. Čisto, prostrano sa svim potrebnim smeštajnim elementima. 

Jedino se žena koji čisti jako plašila ''big black dog'' ali smo se mi sklanjali u dvorište danima kad je ona dolazila.

Što se plaža tiče, na sve smo ulazili bez problema... Jedino je na Afteluju neka Grkinja, koja je došla posle nas na plažu i smestila se tačno ispred nas, gunđala (smestimo se uvek u ćošak plaže) ali joj je konobar iz bara na plaži koji nam je donosio piće i svežu vodu rekao da ukoliko joj smeta može da ode na ležaljke u bar.

Što se Lefkade i restorana tiče, nismo naišli ni na jedan koji nije hteo da nas primi od Nikiane do Lefkasa i Vasilikija....  U prodavnicu preko puta smeštaja psi svih veličina mogu da uđu (mi našeg nismo vodili ali smo videli turiste sa različitim veličinama psa)... 

Ove godine ćemo na Tasos ili Sitoniju, takođe u drugoj polovini septembra i još uvek tražimo smeštaj koji hoće da nas primi :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@JovankaSM mi smo na tasosu bili u potosu u amvresi, imam kontakt u mejlovima, ako vas zanima, a na sitoniji odastrinih znam da moze olga(toroni), babis i aleksandros(sarti), bili smo u babisu... 

a moze i nama kontakt za lefkanu za neki next time :)

Izmenjeno (spas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@spas može kontakt od Amverse, pošaljite mi na pp, šaljem i ja za Vicky ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@JovankaSM mi smo odustali od Tasosa, a hteli su da nas prime Sasa house u Potosu i Topouzis Studios u Limenariji, pa možete pogledati da li je slobodno u periodu kad idete,, a što se tiče Sitonije, hotel Pefko i Perix house u Neosu su pet friendly,.. Ostali kao jesu, ali ustvari nisu :razmislja:

Izmenjeno (Jaca971)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862322
    Ukupno poruka