novi_beograd

Sa kucnim ljubimcem na odmor

314 poruka u ovoj temi

Vidim da cemo mi i nasa kuja imati dogovor- bice kako ona hoce :-)

Nama je ovo prvi pas,udomili smo je sa ulice, pa me zanima kako izgleda biravak sa psom na plazi? Idemo u jeku sezone.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samo da se javim, na granici nam niko nista nije trazio za psa, uspavali smo se danas al sutra de moja Kalica na pazu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se i mi javimo. Dosli smo juce na tasos nikakvih problema u putu nije bilo. A danas kao sto mozete videti ludovanje na plazi :)post-59155-0-10792200-1402500163_thumb.j

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakva je procedura za trajekt?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za trajket nista specijalno. Ja sam onoj sto prodaje karte rekao da imam psa ona je samo rekla da ide dzabe :) Cak sam pitao grka da se popnem gore na palubu i dozvolili su mi. Medjutim ja nisam mogao da se popnem gore jer se paluba ugrejala mnogo tj upalila pa moj dzukac je ostao pored auta u hladu a da nosim mrcinu od 50kg na rukama ne pada mi napamet :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super odna u septembru idemo na tasos :) vazno mi je samo da nema nekih glupih pravila da mora u neki boks na suncu etc

mi ovde basuzivamo, Kali pliva kao da je rodjena u vodi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јовале, шта је то од 50 кила и није било проблем?

Мој Џеки има 35 кила и прилично је осетљив на присуство негативне енергије других око њега.

Него, како ваши куцови реагују на морску со, морску воду уопште и врућину (очи, кожа, уши, јајца-рибице, гуза, крзно...)? Чиме и како се штитите, ако се штитите?

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja Kali je malinoa, ne stitimo je nicim, ne vodimo je kada je najtoplije samo predvece, od soli je ne ispiram dam joj vode pre ulaska u more da joj ne bi palo na pamet to da proba a i kad lizne namrsti se pa je nece piti, jedino malo preko loptice sto joj udje u usta ali i to ispljune. sto se krzna tice malo se vise linja ali nije skinula zmsku dlaku pa je to vajda to, koza je ok, okice isto ali nije osetljiva rasa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi i ove godine vodimo naseg malisana, shi cu je u pitanju..prosle godine je 15 dana uzivao i sve je bilo ok..mi i inace nismo na plazi kada je najjace sunce, tako da je fino podneo..kupao se, trcao po plazi, kad mu dojadi zavuce se pod suncobran ili pod lezaljku..iskopa rupu u pesku i tu se uvali..bitno samo da ima uvek vodice za pice..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima! Zbog svog neiskustva imam još par pitanja:

- da li psa treba sklanjati iz vode i nakon koliko vremena s obzirom da je tada neprestano na suncu

- da li sapicama smeta vruć pesak i asfalt

- da li je suncobran dovoljna hladovina za psa (do 11 h ujutru i od 15 h popodne)?

Sve se odnosi na početak avgusta :vruce: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Helass, ja mogu samo da ti prenesem svoje iskustvo od prosle godine..

Mi smo naseg psica pustali malo da se okupa i to ranije ujutro i kasnije popodne..kad je jace sunce bio je pod suncobranom i pod lezaljkom..prosto me bio strah da ne izgori i da mu nesto ne bude od sunca..obavezno sam ga posle kupala u slatkoj vodi..

Sapice sam mu mazala nevenovom kremom i pazila sam da ga ne vodim po jako vrelom pesku, nosila sam ga..prosto kad osetim da je meni vrelo, ja ga podignem..a do plaze i sa plaze smo se trudili da hvatamo hladovinu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno,ponecu nevenovu kremu, psa tesko- ima 20 kg.

Vi ste koliko se secam bili kod Papa Nera tamo ima i prirodnog hlada. Mi idemo na Lefkadu, nisam sigurna da se zeleni kao Pelion :-) .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, prosle godine smo bili u Papa Neru..ove godine smo opet na Sitoniji..tamo ima predivnih plazica gde ima puno ljubimaca..

Pa tesko da ces pod misku psa od 20 kila.. :hahaha: ..ja imam dzepno izdanje od jedva tri kile..ali cim je veci pas, odmah je i manje osetljiv i otporan..znam jer imam i velikog psa, ali njega ne vodim na more jer nam treba kamionce..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se i " mi " oglasimo :) Spremili smo i ove godine sve potrebne papire, obavili preglede, uplatili taksu veterinarskoj inspekciji i u nedelju uveče krećemo put Sitonije ...Isto mesto , isto društvance i dve bele pufnice sa nama...Javljamo vam se svakako sa ovogodišnjim utiscima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda se sretnemo uz put mi se u nedelju vracamo :)

mogu reci da bi bas pogresli da smo poslusali gomilu ljud koja nam je savetovala da je ne vodimo, super nam je svima, bas se nauzivasmo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka